راهنمای عطرهای موگلر اورا

راهنمای عطرهای موگلر اورا

توسط : مدیر سایت آخرین به روز رسانی : 21 روز پیش
اشتراک گذاری :

در این مقاله خواهید خواند :عطرهای موگلر اوراموگلر اورا ادو پارفیومموگلر اورا ادو تویلتموگلر اورا سنسوال

 

مجموعه عطرهای موگلر اورا، جدیدترین مجموعه در میان عطرهای تیری موگلر است. تا به امروز سه ادیشن مختلف از عطرهای موگلر اورا عرضه شده‌اند و من در این مقاله می‌خواهم که تفاوت‌های بین این ادکلن ها را توضیح بدهم و همچنین بگویم که این عطرها را می‌توانید از کجا خریداری کنید. احساس می‌کنم که تولید مجموعه موگلر اورا به زودی متوقف شود.

عطرهای موگلر اورا

موگلر اورا ادو پارفیوم

موگلر اورا ادو پارفیوم

موگلر اورا قطعا جزو عطرهای خاص و منحصربه‌فرد است، یعنی همان چیزی که عطرهای تیری موگلر را از دیگر عطرها متمایز می‌کند. ماندگاری موگلر اورا ادو پارفیوم همانند موگلر الین و موگلر آنجل واقعا عالی است.

موگلر اورا در گروه عطرهای سبز قرار می‌گیرد و می‌توان این ویژگی را در طراحی بطری و بسته‌بندی عطر مشاهده کد. البته نت‌های چوبی و وانیلی گرم ویژه‌ای هم در آمیزه این عطر حضور دارند، درحالی که انبوهی از بوی باطراوت و سبز ریواس هم از این عطر به مشام می‌رسد.

نت شکوفه پرتقال برای خلق زنانگی موگلر اورا نمایان می‌شود، درحالی که چوب عنبر هم در نت‌های پایه به‌خوبی رگه‌هایی عودمانند به این عطر اضافه می‌کند. موگلر اورا از آن عطرهایی است که انگار هم چیزی انسان‌ساخته و مصنوعی درونش وجود دارد و هم انگار که از جهانی دیگر به سرزمین انسان‌ها آمده است.

اگر دنبال یک ادکلن زنانه منحصربه‌فرد و استثنایی می‌گردید که ماندگاری‌اش در تمام طول روز حفظ شود، موگلر اورا قطعا همان عطر است.

موگلر اورا ادو تویلت

موگلر اورا ادو تویلت

موگلر اورا ادو تویلت درواقع یک ادیشن سبک‌تر نسبت به عطر اصلی موگلر اورا ادو پارفیوم است. نت‌های سبز قدرتمند و نت ریواس همچنان در این ادیشن هم حضور دارند، اما بوی شکوفه پرتقال و ته‌مایه‌های چوبی دیگر به مشام نمی‌رسد.

من واقعا ادیشن موگلر اورا ادو تویلت را به ادیشن موگلر اورا ادو پارفیوم ترجیح می‌دهم زیرا این ادیشن ادو تویلت همچنان ماندگاری عالی و زیادی دارد، درحالی که آنقدرها هم سنگین نیست.

موگلر اورا سنسوال

موگلر اورا سنسوال

موگلر اورا سنسوال درواقع یک عطر زنانه باطراوت‌تر نسبت به عطر اصلی موگلر اورا است. آمیزه موگلر اورا سنسوال کاملا با عطر اصلی فرق دارد و یکی از معدود عطرهایی است که آمیزه آن با تمرکز بر نت دارچین شکل می‌گیرد.

در کنار دارچین، نت‌های مشک و جلوه‌های سبز برگرفته از یاسمن گاردنیا هم حضور دارند که حالتی خامه‌ای برای این عطر خلق کرده‌اند. تا جایی که می‌دانم، تولید موگلر اورا سنسوال متوقف شده است.

بیشتر بخوانید : راهنمای عطر های شالیمار گرلن راهنمای عطر های شالیمار گرلنراهنمای کامل همه عطرهای دیور جادور راهنمای کامل همه عطرهای دیور جادورراهنمای کامل همه عطرهای کارولینا هررا گود گرل  راهنمای کامل همه عطرهای کارولینا هررا گود گرل راهنمای کامل کارل لاگرفلد متیرس کالکشن راهنمای کامل کارل لاگرفلد متیرس کالکشنراهنمای کامل عطرهای له‌ لابو راهنمای کامل عطرهای له‌ لابوراهنمای کامل عطرهای زنانه لالیک + معرفی 14 عطر برتر راهنمای کامل عطرهای زنانه لالیک + معرفی 14 عطر برترراهنمای کامل عطرهای هرمس ژاردن: کاوشی در شاهکارهای خوش‌عطر طبیعت راهنمای کامل عطرهای هرمس ژاردن: کاوشی در شاهکارهای خوش‌عطر طبیعتراهنمایی برای عطرهای تام فورد چری راهنمایی برای عطرهای تام فورد چریراهنمای کامل برای همه عطرهای کالوین کلین ایفوریا راهنمای کامل برای همه عطرهای کالوین کلین ایفوریاراهنمای کامل عطرهای گوچی بلوم راهنمای کامل عطرهای گوچی بلومراهنمای عطرهای آکوا دی پارما بلو مدیترانو راهنمای عطرهای آکوا دی پارما بلو مدیترانوراهنمای کامل عطرهای ایسی میاکه لئو د ایسی راهنمای کامل عطرهای ایسی میاکه لئو د ایسیراهنمای کامل عطرهای روبرتو کاوالی راهنمای کامل عطرهای روبرتو کاوالیراهنمای عطرهای شنل آلور و شنل آلور سنشوال راهنمای عطرهای شنل آلور و شنل آلور سنشوالراهنمای عطرهای دیور ادیکت راهنمای عطرهای دیور ادیکتراهنمای عطرهای مای باربری راهنمای عطرهای مای باربری


ترجمه: ندا احمدلو

منبع: sokilondon

لینک مطلب:

https://sokilondon.com/mugler-aura-perfume-range-review/

نظرات کاربران
آیتمی جهت نمایش وجود ندارد
امیر
1403/03/02
درود برشما
نزدیک ترین و مشابه ترین بو و رایحه به آکواوومن Rochas Aquawoman چه چیزی از برند های اماراتی خوب یا هر برند دیگه ای پیشنهاد می فرمایید؟؟
سپاس
پاسخ مدیر : سلام فکر نمی کنم موردی باشد
فاطی 🤍
1403/02/23
بامش اینتنس که خیلی خوش بو و خوبههه چطوری بازخورد خوبی نمیگره به نظرم خیلی عطر بی ریسکیه 😭😭
حمید
1403/02/14
پاسخ به کامبیز سخی
سلام استاد
شرکتی بنام طیبستان هم به تازگی تولید عطر را آغاز کرده که وجه تمایز آن طبیعی بودن اسانسها میباشد و حتی خاصیت درمانی هم بر آن قایل شده
سلام وقت بخیر
داخل ایران میشه تهیه کرد؟
پاسخ مدیر : سلام نه متاسفانه
سلام اگه بچ کد برای چک کردن سال تولید هست پس چجوری بفهمیم اصالت عطر رو؟
عطری هدیه گرفتم و بچ کد زدم الان داشتم کامنتارو میخوندم متوجه شدم بچ کد برای سال تولیدهس.
پاسخ مدیر : سلام بله درسته ، بچکد برای سال تولید هست ، تنها می بایستی از فروشگاه های معتبر تهیه شود
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟