پیشنهادهای روزانه

عطرافشان اولین و بزرگترین مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

عطرافشان با بیش از یکدهه سابقه فروش و بررسی عطر و ادکلن دارای محیطی ساده است که روزانه کاربران مختلف اقدام به درج نظرات در مورد عطر و ادکلن می کنند .

بهترین قیمت و کیفیت عطر و ادکلن مردانه و زنانه و سمپل و تستر و مینیاتوری اورجینال و اصل را در محیطی امن برای کاربران محیا ساخته است . عطرافشان دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن برای خرید هر چه امن تر شماست .

مشاهده
Green Tea Collection
مشاهده
مشاهده
greenley
مشاهده
مشاهده
Invictus Victory
مشاهده
مشاهده
Sauvage Elixir
مشاهده
ممد
1400/09/18
درود بر شما دوست گرامی و هم نام بنده،،دوستان همه چیز رو گفتن ولیکن بنده نکاتی جامونده رو خدمتتون عرض میکنم،عطرهای شرکت کرید همگی دستساز هستند(از اسانس گیری،تولید شیشه و جعبه عطر تا حتی پرکردن شیشه عطر و برچسب روی شیشه زدن!)برای همین شما بایستی حتما این عطر رو از فروشگاههای معتبر تهیه بفرمایید زیرا که بدلیل دستساز بودن ،تفاوت خیلی کمی ظاهری در محصول وجود داره که ممکنه فکر کنید محصول فیک هست!(البته بجز مایع عطر درون شیشه که معمولا زرد خیلی کمرنگ هست)سابقه طولانی شرکت بعلاوه دستساز بودن عطرهای شرکت بعلاوه مواد اولیه طبیعی و بسیار با کیفیت محصولات در شهرت نام کرید بسیار موثر بوده و هستند..ماندگاری این عطر همچنان بسیار بالاست فقط نسبت به نسخه های ۱۲۰میل سابق کمی میوه ای تر شده و نسخه های ۲۰۱۲ کمی چرمی و دودی تر بودند و نسخه های قدیمی معمولا بدون سلفون ولی نسخه های جدیدتر با سلفون جاذب هستند چنانچه قصد خرید از همین فروشگاه رو داری حتما قبلش باهاشون تماس بگیر
از سلطان عطربازهای ایران و توران به حفن‌ترین عطرباز خاورمیانه

دوری من شما به درازا و زخم و چرک کشیده است. رد و سایه شما را زحمت بسیار کشیدم تا پیدا کردم. وقتی خبر عزلت شما را شنیدم که خود به عزلت بودم و حزن روی حزن آمد. اما در وقت عزلت من، شما از غار افلاطونی آزاد شده بودید و «شما خواسته» کسی نباید به سراغ شما می‌آمد. این از دل سنگ و جان رعنای شما می‌آید که شاگردی مثل شما برای من فخر است. 

اگر یک روز کسی ازم سوال کنه تو را با چه عطری به خاطر میارم؟ بهش می‌گم اوپوس یازده چهل و چهار فیلیپو سورچینلی تو برای من معماری گوتیک هستی همان قدر اساطیری همان قدر پر پیچ و خم همان قدر یکه و تنها همان قدر تاریک همان قدر روشن بوی آن فضای اثیری عصر یه روز در ابدیت که هوا رو به غروب است باد ملایمی می‌وزد یکی از روزهای آخر شهریور رو به پاییز که بدن مور مور می‌شه یک دسر لیمو / لیمو ترش، مانند دسر لیمو / لیموی رویاهای شما. به قدری شیرین و در عین حال ترش که باعث آب شدن دهان و کناره‌های زبان شما می‌شود. سپس وانیل و سعادت پودری که تمام روز ماندگار است. 

این عطر غنی‌ترین و زیباترین خاطرات و تصاویر را دارد. بهشتی. فراتر از آن، هرگز در خواب نمی بینم که چیزی به آنچه قبلن گفته شده است اضافه کنم. آلفارم و کالین میلارد در برابر هنر آنها سر تعظیم فرود می‌آورم. واقعن درک نمی‌کنم اینایی که می‌گویند عطرها داستان ندارند، عطرها تصویر ندارند، عطرها موسیقی ندارند، عطرها حس ندارند، عطرها خاطره ندارند این بسته به سطح شما ممکن است کابوس یا نیروانا باشد، برای من الهی است. خاطرات ما با هم با عطر خریدن در وزرا بعدش هم رفتن به سینما و فیلم دیدن گره خورده و چه سعادتی در رکاب شما بودن ما گرفتار هم بودیم و هنوزم گرفتاریم. طلب شما از من یک حبس است که پرداختی ندارد. نه حبس شما نه معرفت حبس شما، ما که عشق را به شما بدهکاریم. فقط شما به حبس نبودید، ما هم زندان غار حزن حبستان شدیم. 

عطر نبودنت بدون شک بیوفرت وی ات آرمیس است عطر جنایت یه شیره‌کش خونه قدیمی ته شهر 
که توش چند نفر به قتل رسیده‌اند همه چیز در مورد آن روزهای گذشته است

 در منظری از دریا سه نعش بر موج بود که به ساحل می‌آمد
با اولین موج سهمگین نعش عشق به ساحل رسید
زبان شیطان، دست بامداد محشر را بوسید و به آوازی آرام
داستان‌های شیطانی خون‌آلود و عاشقانه خواند
که در همه‌ی آن‌ها قاتل بود
در آواز گفت:
او تنها دوست من است.
در قیامت‌زار دوم به نور فانوسی زرد جسد دیگرا را شناختم
به شهادت جنگ، حضرت عشق بود
در سکوت شوم نعشی آمد که بوی مرطوب مرگ من را به
شیشه‌های عطر می‌فروخت.
ما در گورستانی باستانی، مردانی به عشق خفته بودیم.
ما بی‌سنگ بودیم اما یکدیگر را می‌شناختیم و هنوز شما را باور می‌کردیم
IRRO
1400/09/18
پاسخ به سعید
Saeed, I'm talking to you

?Do you know who are the stupid people


They think other people are stupid and they are the best and do not care about others.

and

Do you really know the difference
?between imagination and memory

Whenever you understood, then talk about
them.
میریان
1400/09/18
کاری با این عطر ندارم اما ای کاش که انقدر این موضوعات رو عادی جلوه ندیم حداقل در مجامع و سایت های عمومی مثل این سایت.
مسیح صفوی
1400/09/18
پاسخ به ارژنگ بوترابی
درود برشما. / دقت بفرمایید : توهین به 'چه کسی'!؟
بسیارند افرادی که یک جمله ی حکیمانه رو پشت کامیون میخونن، به خاطر میسپارن و در بدترین شرایط ممکن ارائه اش میدن!
اما قطعا ذیل اون جمله و جمله هارو نمیدونن.
اگر شخصی مارک تواِین [تواین (آ) بابِ غلط نام ایشان است!‌] وَ ایده هاش رو بشناسه هیچوقت اون جمله رو اونجا استفاده نمی‌کنه!
اول اینکه تو آثار تواین ادبیات محاوره و کوچه بازاری زیاد دیده میشه! یعنی وقتی مارک میگه احمق! با زمانی که اسپینوزا میفرمایند نادان فراق میکنه! خب. این احمق آنچنان تاثیری نداره! مثل این می‌مونه که دختری به دوست پسرش بگه 'مسخخخره' :)
دوم. بر طبق ایده ی تواِین و تمام آدم های مغزدار تاریخ! احمق آن کسیِ که حقوق نگارش، عدالت جمعی و آزادی بیان رو به تنگنا می‌بره!

نتیجه؟ اون توهین بومرنگ محسوب میشه جانم! خودزنی :) هاکلبری فین نخوانده هایی که توهم زندگی برروی می‌سی‌سی‌پی دارند و بُلوفِ من بلدم و شنیدم می‌زنند.

ارژنگ عزیزم ما اونقدر نامهربان شدیم که دیگه حتی نمی‌تونیم نسبت به هم بی تفاوت باشیم! ما قدرت چشم پوشی کردن رو هم از دست دادیم وَ مفهومِ باشکوه جمع رو زیرِ بختکِ ترسناک فرد! ازبین بردیم.

باشد که عدالت، مهربانی و آزادی.
تصور دریا برای دریا ندیده
تامی باهاما مریتایم دیپ بلو یه عطر آروماتیک سیتروسی و چوبیه با اینکه اسمش ارجاع داره به دریایی بودن ولی توی نت‌ها و آکوردها جایی ذکر نشده ولی یه عطر دریایی هم هست، هر چند حس دریایی‌ش قوی نیست و بیشتر یادآور تصویری ذهنی از دریاست تا خود دریا مثل تصویری از دریا پیش از اینکه برای اولین بار دریا رو دیده باشین. تا حدی می‌تونه یادآور دیویدوف کول واتر و آزارو کروم اکستریم باشه ولی بیشترین تشابه رو به نظرم با بلو شنل داره، اگر خیار و طالبی رو فاکتور بگیرین شباهت هایی هم به پولو آبی داره. با توجه به عطرایی که ذکر شد عطری به شدت آشنا، بی‌آزار و ایزی وره.
اپنینگ سیتروسی تیزی داره که یه مقدار شیمیایی به نظر می‌رسه ولی دوام چندانی نداره و در یک چشم به هم زدن فضای سبز، آروماتیک و چوبی غالب می شه. شیرینی هل کاملا کنترل شده‌س با اینکه حضورش بارزه و رزماری با اینکه بارز نیست ولی حضور محسوسی داره. در کل فضای شسته رفته و تمیزی داره و تا حدی توی افترشیوها و رول‌های ضد تعریق و ژل شاورها ممکنه رایحه مشابه یا نزدیک بهش رو بوییده باشید.
به عنوان یه عطر زیر چهل دلار عطر مقرون به صرفه‌ایه ولی با توجه به وضعیت فعلی تو ایران خیلی قیمت به صرفه‌ای نداره و حتما تستش کنید.
موندگاریش متوسطه و پخشش متوسط رو به ضعیف.
شیشه جذابی داره به خصوص درش که یادآور گره‌هاییه که قایق و کشتی‌ها رو باهاش به لنگرگاه می‌بندن.
ظاهر و کیفیت شیشه عطر، تا چه حد در انتخاب عطر شما، اهمیت دارد؟
توسط Neurostyle
1400/09/17
بعضی از عطرها، تکیه خاصی بر ظاهر و کیفیت بطری عطرشون دارن. چند درصد از ملاک خرید شما، کیفیت و ظاهر شیشه (بطری) عطر هست؟ مثلا اگر عطری رایحه تا حدی ...
انتخاب بهترین عطر که هر شخص داشته.
1400/09/17
درود به عنوان یک پیشنهاد به مدیر محترم سایت گران قدر عطر افشان مطرح می کنم که هر کدام از اعضا -بهتری عطری-که داشتن ،نام ببرند. فقط یک عطر. ممنون...
نیچه، کدام عطر را انتخاب میکرد؟
توسط محمد
1400/09/17
سلام دوستان جدیدا غرق در اندیشه، کتابها و زندگی فردریش نیچه شدم. اگر با زندگی این شخصیت آشنایی دارید فکر می‌کنید اگر زنده بود چه عطری انتخاب میکر...
عطر مناسب محیط رسمی
1400/09/16
سلام. دوستان ! ، اگه ممکنه چنتا عطر ‌ مردانه معرفی کنند ،عطرهایی که مناسب محیط رسمی واداری باشند وعمده اشخاصی که حسش می کنند باز خورد خوب داشته با...
اومدم چندتا سمپل سفارش بدم منتهی
توسط محمد
1400/09/16
اومدم چندتا سمپل سفارش بدم منتهی چون عطرافشان نداشت سعی کردم اینترنتی بگردم و سایت دارای نماد الکترونیکی برای خرید پیدا کنم. چشمتون روز بعد نبینه ا...
من از رایحه لدر بلند دیویدوف خیلی خوشم اومده
1400/09/15
سلام دوستان لطفا میشه کسی راهنماییم کنه ....من از رایحه لدر بلند دیویدوف خیلی خوشم اومده و الان دنبال همون رایحه ولی با پخش بو و ماندگاری و کیفیت ر...

نکات خرید ادکلن برند

 

تفاوت انواع عطر چیست؟

اگر قصد خرید عطر و ادکلن را دارید و نمی‌دانید که تفاوت انواع چیست، باید به این 3 نکته توجه داشته باشید:

انواع عطر اصل به 4 گروه تقسیم‌بندی می‌شوند: پرفیوم، ادو پرفیوم، ادو تولیت و ادکلن یا همان eau de cologne. پرفیوم‌ها حاوی 20 تا 40 درصد عصاره خالص و معطر هستند. ادو پرفیوم‌ها حدود 15 تا 20 درصد اسانس خالص روغنی دارند. ادو تولیت‌ها هم حدود 5 تا 15 درصد اسانس خالص را در خود جای داده‌اند.

یک ادکلن اصل یا EDU حدود 2 تا 7 درصد عصاره روغنی معطر دارد و درصد بیشتری از آن را الکل تشکیل داده است.

اگر می‌خواهید خرید عطر یا خرید ادکلن را در برنامه خود داشته باشید باید بدانید که ماندگاری عطرهایی که درصد عصاره خالص آنها بالاتر است، همیشه بیشتر خواهد بود. به طور کلی، هرچه که میزان عصاره خالص و روغنی به کار رفته در انواع عطر و ادکلن بیشتر باشد، قیمت این محصولات هم بالاتر خواهد بود و میزان پخش و ماندگاری بوی آنها هم بیشتر خواهد شد.

هنگام خرید آنلاین عطر و ادکلن به چه نکاتی توجه کنیم؟

اولین و مهم‌ترین نکته در مورد خرید اینترنتی عطر و ادکلن این است که حتما خرید را از یک فروشگاه اینترنتی معتبر انجام بدهید. یک عطر یا ادکلن اورجینال باید دارای جعبه سالم و بچ کد باشد. شماره بچ کد درج شده زیر جعبه عطر باید با بچ کد زیر بطری عطر مطابقت داشته باشد تا خیال شما از خرید عطر اورجینال راحت باشد. انواع عطر و ادکلن برند که در فروشگاه‌های آنلاین عرضه می‌شوند، باید قابلیت پیگیری اصالت محصول داشته باشند. در این صورت شما می‌توانید به خرید آنلاین عطر و ادکلن مورد نظرتان اعتماد کنید. 

کاربران فعال ماه اخیر

IRRO
128 نظر و نقد و بررسی
alireza .xx
106 نظر و نقد و بررسی
کامبیز سخی
95 نظر و نقد و بررسی
مسیح صفوی
59 نظر و نقد و بررسی
architect
40 نظر و نقد و بررسی