نیکلای پارفومر کرییتر

نیکلای پارفومر کرییتر

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : فرانسه
تعداد محصول : 69

پاتریسیا دی نیکولای زنی با استعداد‌‌های فراوان است. نه تنها عطرسازی است که عطرهایش مورد علاقه بسیاری از مردم در سراسر جهان است، بلکه بنیانگذار و مالک پارفومز دی نیکلای، یک برند عطر جاویژه بسیار تحسین‌شده، و رئیس فعلی "اسموتک"، موزۀ عطر در ورسایان فرانسه، است. هنرمند عطر است. تاجر موفقی با برنامه شلوغی است و مغز خلاق او همیشه پُر ایده است. علی‌رغم بار کاری شدیدش، هر وقت میل دارد به زندگی عطر جدیدی دهد، برای عطرسازی وقت می‌‌‌گذارد.

اما بگذارید از همان ابتدا شروع کنیم. پاتریسیا دی نیکولای، از نوادگان خانواده گرلن، در پاریس در سال 1957 به دنیا آمد. طبیعی بود که در خانه افسانه‌ای گرلن بزرگ شود، که در آن دائماً در محاصرۀ هاله‌ای از خلاقیت و اشتیاق خانوادگی به عطر‌‌های کلاسیک ظریف بود و رابطۀ عاشقانه‌اش با عطرها آغاز شد.

پس از اتمام مدرسه، به ورسای رفت تا در دانشگاه مشهور ISIPCA شیمی بخواند، که امروزه در محل آن اسموتک مستقر است. مطالعات گسترده وی عمدتاً بر عطرسازی معطوف شده است، زمینه‌ای که هنر عطرسازی را فرا گرفت و استعداد خود را در آن اثبات کرد، یک زمین بازی برای پرورش هنرش.

اما به جای پیوستن به شغل خانوادگی گرلن، پاتریسیا برای فلوراسینت شروع به کار و بعداً برای Quest International کار کرد که در آن جزئی از تیمی بود که "لانکوم ترزور" را ساخت. در سال 1989، با کمک شوهرش ژان لوئیس میشائو برند خودش پارفومز دی نیکلای را تأسیس کرد.

اولین عطری که با برند پارفورمز دی نیکلای ارائه شد شمارۀ یک بود. این عطر دلپذیر و هماهنگ با عطر گل سفید بود که در سال 1988 توسط انجمن عطر‌‌سازان فرانسه برندۀ جایزۀ بین‌المللی عطر‌‌سازان جوان شد. پاتریسیا اولین عطرساز زنی بود که این جایزه را به دست آورد.

از زمانی که پاتریسیا کسب و کار خود را راه انداخت مدت زیادی گذشته است. اکنون یکی از معروف‌ترین عطر‌‌سازان تجاری در شاخۀ عطرسازی نیش است.

نیکلای پارفومر کرییتر