PARFUMS de MARLY - Nisean

پارفومز د مارلی نیسان

مردانه - زنانهicon مردانه - زنانه
مشخصات رایحه
گروه بویایی:

شرقی ادویه ای

عطار:
طبع:

گرم

مشخصات تولید

نام برند: پارفومز د مارلی
کشور مبدأ: فرانسه
سال عرضه: 2016

انتخاب
حجم
وضعیت
قیمت
125 میل
موجود
4,725,000 تومان4,200,000 تومان
125 میل ( تستر )
ناموجود

کد کالا : ATR-32679


check icon
ضمانت اصالت کالا
تعداد بن این کالا:
بن های فعلی شما:
می‌توانید مصرف کنید:
قیمت پس از مصرف
بن ها :
 • عاشقشم
  8
 • می پسندم
  14
 • نمی پسندم
  6
 • - 25 سال
  1
 • + 25 سال
  9
 • + 45 سال
  2
 • روزانه
  1
 • رسمی
  12
تعداد رای های ثبت شده : ۵۳
امضای من
1
باید تست کنم
9
در برنامه خرید
2

ترکیبات اعلام شده

زعفران لابدانیوم
گل‌های معطر
روایح چوبینعناع هندی

توضیحات

برند : پارفومز د مارلی

Nisean از رزینهای عود مانند، چوب درخت سرو و نعناع هندی ساخته می شود. ترکیبی روحنواز با مواد چرمی احساس برانگیز که با مواد دودی و شیری بهبود یافته است.

اسانس اولیه : زعفران , لابدانیوم

اسانس میانی : گل‌های معطر

اسانس پایه : روایح چوبی , نعناع هندی

نمره کاربران

Nisean-پارفومز د مارلی نیسان
رایحه
۷.۲
13 رای
ماندگاری
۷.۵
13 رای
پخش بو
۷.۲
13 رای
طراحی شیشه
۷.۸
13 رای

این عطر برای من یاد آور ...

محصولات دیگری از برند پارفومز د مارلی

نظرات کاربران (۱۵ نظر)

راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
پاسخ ها را رد کن

نیسان از مارلی.
یه عطر گلی_ صمغی_ چوبی
اپنینگ این کار یه رایحه گلی داره که بیشتر ترکیب نت های زعفران و لابدانوم به مشام میاد. نت های مرکباتی هم ذکرشدن که چندان متوجه شون نمیشم.
تو میدل نت اما روایح گلی کمرنگتر میشن وروایح چوبی_صمغی( لابدانوم و کاج) غالب میشن وکمی هم پچولی رو میشه حس کرد وکار تو این مرحله شباهت زیادی به جان واراتوس دارک لبل و بعضی کارای کلاسیک صمغی_ کاجی مثل کارای پولو پیدا میکنه. 
نکته جالب اینه که با وجودی که تو نت ها چرم وجود نداره اما کار تو این مرحله حس چرمی داره و تو کاتالوگ کار هم به این مساله اشاره شده.
درای داون این کار هم برا من جالبه و باز هم با وجودی که نت های دودی وجود نداره کار کمی تم دودی میگیره که به نظرم تاثیر ترکیب نت های کندر و فلفل هست.
کار خوبیه و تا حدی تم کلاسیک داره و برای من خیلی خاطره انگیزه. پرفورمنس خیلی خوبی داره و مناسب فصل سرد و سن ۳۵ به بالاست به نظرم.
 
21 دی 99
5 تشکر شده توسط :

امیر جان درود
میخوام بدونم بین این کار و لیتون کدومو ترجیح میدی؟ 
31 شهریور 99

درود حامد جان
لیتون عطری خوشبو خوش بازخورد و همه پسندیه . نمیشه در زمره کار نیش قرارش داد و خیلی چیز پیچیده ای واسه گفتن نداره خوشبوی دوست داشتنی بهترین توصیفه واسش( کما که یاداور خاطرات بد هست) . اما نیسان عطری هست تاریک پیچیده و حرف داره واسه گفتن . راجب رده سنی نیسان زیر 30 اینا زیاد شاید جالب در نیاد ولی لیتون همه رده ای میتونن بپوشن. راجب پرفورمنسشون توی هوای سرد خیلی خوب جواب میدن. در کل من نیسان رو علارغم پیچیدگیش ترجیح میدم.
از این برند کالان رو هم تست داشته باش اونم خیلی خوبه
01 مهر 99
1 تشکر شده توسط :

این عطر پخش و موندگاری بالایی داره و بوی یه کم چوبی یه کم دودی البته چوبش از نوع کاج هست فک کنم اونم صمغ کاج و دودش از نوع دود سیگار و تنباکو. انچنانی شیرین نیست ولی مثل بقیه دمارلی ها یه ته مزه البالویی یا بهتر بگیم بالزامیکی داره یه کم برای ادمای حساس نا معموله. تا حدی میشه گفت کلاسیکه و اشتراکاتی با مرسدس پرایوت درش میبینم. 
نمیشه گفت کار خلاقانه ایه و در برابر سلاطین دود ودم حرف تازه ای نداره ولی برای طرفداران خط بو میتونه جذاب باشه
13 مرداد 99
2 تشکر شده توسط :

دوست عزیز فضای این کار دودی نیستا!! ببشتر یه کار گلی با زعفران و پچولی فراوان هست که تم ریز روایح چوبیم حس میشه داخلش. رد بوی بسیار خوبی داره .
14 مرداد 99
1 تشکر شده توسط :

 به امیر
اقا شامه ما اماتوره و در برابر شامه بزرگان نوک تعظیم فرود میاره.
نتیجه تست این کار رو لباس متفاوت با پوست بود و یه بوی گلی که نمیدونم چیه و یه چیزی قاطی بوی البالو پچولی اوایل به مشام میاد. ولی بعد از اون بویی شبیه صمغ کاج غالب میشه و نهایتا یه حالتی شبیه دودی به خودش میگیره. البته خود شما هم به بوی دود تو نت ها اشاره کردید 
14 مرداد 99

درود دوست عزیز
شامه ماهم مثل بقیه اماتور هستش . بله فارغ از دود نیست ولی اینکه یک کار دودی تلقی بشه و با کارهای اسموکی مقایسه بشه نه چون بیس کار گلی هست. سافرون لابدینیوم و رز رو من بیشتر حس کردم همراه با پچولی و زعفران که بوی تندیه خاصی به عطر در لحظات اغازین اسپری داده بود. 
14 مرداد 99

امیر جان از ظواهر امر پیداس که به مارلی و کاراش دل باختی
21 مرداد 99
2 تشکر شده توسط :

درود حامد جان
 مارلی همینطور که در جریانی بسیار برای منطقه ما خوشاینده و پر بازخورد. کاری مثل نیسان ازش واقعا حرف ها برای گفتن داره و پیشنهاد میکنم حتما تستش کنی در بلند مدت. واقعا با کیفیته و خاص. نباید به دید ساده نگاه کرد بهش. پگاسوسم که اون نت بادومیش هوش از سرم میبره. کالان هم از این برند بسیار جذاب بود. البته این دو سه تا کار از این برند به نظرم واقعا خاص هستند. کارای دیگه اش مثل لیتون و گلووی همه پسندن و خوش بازخورد ولی این سه تا لقب نیش برازنده تره براشون.
21 مرداد 99
1 تشکر شده توسط :

امیر جان پگاسوس رو داشتم عااااالی بود و به قول شما پرفورمنس خوب و شیشه های جذابیم داره مارلی ولی بنظر خودم عطرای حال حاضرم سرترن و همینارو یه سال دیگه بتونم تموم کنم هنر کردم.در کل سلیقه ی عطریتو خیلی میپسندم نزدیکه به خودم و البته ادب و متانت شما در همراهی و راهنماییه دوستان البته اگر محکوم به تبلیغ نشی. موفق باشی همیشه. 
21 مرداد 99
1 تشکر شده توسط :

اره حامد جان پگاسوس واقعا محشره... صد البته کارهای قویتریم هست برای یه عطر باز. ولی برای بیشتر مردم که دنبال پرفورمنس و بازخوردن مارلی یکی از بهترین گزینه ها هست. هرچند نیسان و کالانش هم واقعا تستش برای یه عطر باز واجبه چون حرف داره برای گفتن. 
خداروشکر جو خوبی در این سایت وجود داره و به لطف شما و دیگر دوستان عزیز روز به روز بر اطلاعاتمون اضافه میشه . دوستانم گاهی حرفی میزنن قطعا بدون منظور بوده .
21 مرداد 99
1 تشکر شده توسط :

در واقع برای رویو نوشتن در باره بوی این عطر باید از روز اول وروزهای بعد حرف زد.روز اول گلی و زعفرانی و روز های دگر کاج ودود..روز اول خط بویی که ازتون میمونه تصویر یه مرد شرقی و گلدوست رو به جا میذاره و روز دوم مردی اهل دود..
21 مرداد 99

نزیان و بوی دود؟ نگید که خنده‌داره. بوی شرقی داره و اصن جالب نیست مگر سنین بالابا تیپ و سبک قدیمی.
21 مرداد 99
2 تشکر شده توسط :

روز دوم خود خود سیگاره
21 مرداد 99

البته احتمالا ترکیب نت های صمغ کاج  فلفل همچین برداشتی ایجاد میکنه در شامه اماتور ما ولی احوالاتی که در روز اول و روز دوم بر ماگذشت چنین بود. باز بزنم ببینم دیگه چی داره
21 مرداد 99

"Nisean is a tribute to incense resins, cedarwood and patchouli. A luscious combination with sensual leather accords heightened by smoked and milky hints that provide nuance." - a note from the brand.

همونطور که در معرفی این عطر در سایت مارلی و همینطور فراگرانتیکا اشاره شده، تم دودی( smoked) از پایه های اصلی این عطر هست
22 مرداد 99
2 تشکر شده توسط :

معمولا وقتی ما تو نت های اولیه یه عطر چیزی میبینیم که خوشمون نمیاد دیگه به بقیه ش دقت نمیکنیم.خوب متاسفانه تو ایران مردی که رایحه گلی بزنه یه کم چپ چپ بهش نگاه میشه و این عطر اوایلش گلیه ولی نه از ایگلای گوگول مگولی. باید بهش فرصت داد
22 مرداد 99
1 تشکر شده توسط :

به سپهر
احسنت
22 مرداد 99

درود بر دوستان. همونطور که اشاره شد این کار تم اصلیش گلی هست ولی اثراتی از روایح چوبی و دودی دیده میشه ولی اونقدر بیس گل و زعفران شدید هست که به چشم نمیاد و کلا نمیشه اسمشو گذاشت کاره دودی ولی خب نمیشه وجودشو انکار کرد. از دوستانی که این کارو دارن تقاضا دارم کمی بیشتر زمان بدن به این شاهکار تا متوجه حرفای این عطر بشن.
22 مرداد 99
1 تشکر شده توسط :

نیسان از مارلی... امضای همیشگی مارلی رو داره و بوی خیلی خاصی داره. تیره تاریک مرموز. ترکیب زعفران و پچولی توش چیز فوق العاده ای بود. اصلا بوی زعفران اونجور که فکر میکردم نبود(شاید از زعفران یچی تو مایه 1888 زرجوف انتظار داشتم که خداروشکر اونجور بولد نبود) و خوش ساخت تر دراومده بود. در مورد پخش و ماندگاریش نمیتونم فعلا نظری بدم چون توی این هوای گرم قطعا نمیتونه پرفورمنسی داشته باشه و خفه میشه عطر. ولی کلا مارلی ها تو این زمینه قابل قبولن. 9/10 در کل 
05 مرداد 99
1 تشکر شده توسط :

باید اضافه کنم که واقعا شیفته این رایحه مرموز شدم. انگار میخواد یه حرفی رو بزنه بهت ولی نمیزنه. خودت باید بفهمی منظورشو. شاید توی اولین تست اینجور حسی رو دریافت نکنید ولی بعد از دو سه بار استفاده میفهمین مرموز بودنش رو. توی تابستان اصلا پیشنهاد نمیشه بنده بی صبرانه منتظرم زمستان شه تا تستش کنم. برای سنین کم هم پیشنهاد نمیشه اصلا چون کار نسبتا سنگینی هست. یک تم عجیبی متشکل از زعفران و ادویه و دود که با پچولی و چرم ریزی خودنمایی میکنه. رایحه و ظرافت 10/10 . در مورد پخش و ماندگاری تا زمستان نشه نمیتونم نظری بدم ولی توی تابستان که تست داشتم پخش و ماندگاری خوبی داشت ( بیشتر از پگاسوس در این فصل) . در کل به دوست داران رایحه مرموز و رایحه ای که با گذر اندکی زمان بتونن کشفش کنن پیشنهاد میشه.
06 مرداد 99

تست کردن این کار بر هر عطر بازی واجب هست ولا غیر!! 
روز بروز بیشتر حرف داره برای گفتن این رایحه...
20 مرداد 99

تقریبا سه سال پیش اینو بدون تست گرفتم، اگه بخوام خلاصه توصیف کنم، یه رایحه و بوی گلی که با زعفران فراوان همراه میشه، تا حدودی حس قدیمی و کلاسیک داره، من که با اولین پاف به شدت پشیمون شدم، نمیدونم چرا با این برند ارتباط برقرار نمیکنم؟؟ شاید برای اون شیرینی ناخوشایندی که توی اکثر کارهاش هست؟؟ مثل خیلی از عطر های لاین آی من از تیری موگله،،
یه چیز دیگه ای هم که توی عطر های مارلی وجود داره اینه که نوآوری احساس نمیکنم و عطر هاش یجورایی برای من جدید نیست و احساس میکنم قبلا مشابهش رو دیدم،، در حالی که یه برند با این قیمت باید توی اکثر کارهاش پیشرو باشه، کاری که توی دیور و شنل و گرلن کم و بیش می‌بینیم، خلاصه اینکه با یه خرید و چهار پنج تا تست از این برند یجورایی پرونده شو برای همیشه بستم،
در ضمن بگم نیسان تو پخش بو یه پدیده است برا خودش، یه چیز وحشتناکیِ ولی چه فایده که یه بازخورد درست و حسابی نداشت، و از همه بدتر حال خودمو بد می‌کرد، 
01 اردیبهشت 99

از میان سه محصول شیشه مشکی مارلی:نیسیان-اوژان-لیتون که بصورت دیکانت تهیه کردم....نیسیان به سلیقه بنده بیشتر نزدیک بود و از فضای بنوعی گرم و عربی(با محوریت تنباکو وعسل و وانیل) عطرهای مارلی شاید نیسیان متفوت و اثر فاخری باشد....با اولین استفاده از نیسیان اولین بازخورد را بلافاصله کسب کردم..... 
06 اسفند 98

بی شک یکی از عطرهای خوب مارلی هست و از ان فضای گرم و تند و بنوعی عربی اکثر عطرهای مارلی به دور هست....یک رایحه چوبی و عودی خوب و با کیفیت...روایح کامل بالانس هستند و هیچ رایحه ای اصطلاحا هارش نیست و از مصرفش حس خوبی دست میده.شباهتهایی هم با عطر DURO ناسوماتو داره.....تنها نکته قیمت کلی محصولات مارلی هست که کمی در خریدش تردید ایجاد میکنه!!! 
30 بهمن 98

درود به همه عزیزان
متاسفانه این عطر و ازم دزدیدنش و واقعا ناراحتم برای مدارکم اینقدر ناراحت نشدم فقط چند پاف استفاده کرده بودم خیلی حیف 
06 دی 98

دکانت عطر نیسان و هرود مارلی دیور ساواژ فارنهایت هوم اینستنس لویچه گابانا بولگاری و چندین عطر دیگه رو تهیه کردم بعد از تست همه اینها مارلی نیسان به نظرم یه سرو گردن از همه اینها بالاتر بود بوی فوق العاده زیبایی داره اگه به جز نیسان هر کدوم ازین برندهای مطرح شیشه اصلیش میخریدم احتمالا از خریدم پشیمون میشدم ولی نیسان واقعا منو شیفته خودش کرد همونی بود که دنبالش بودم واسه همین قبل خرید سعی کردم سمپل و دکانت تقریبا اکثر برندهای معروف تهیه کنم و بعد اقدام به خرید عطر اصلی کنم البته ناگفته نمونه نارسیسو رودریگز مردانه ادوتویلت هم بوی فوق العاده ای داره از اونم خوشم اومد به دوستان هم پیشنهاد میکنم چشم بسته فقط از روی نظر دیگران یا اسم برند با این قیمت فضایی عطرها اقدام به خرید نکنین حتما قبلش دکانت یا سمپل اصلی عطرها رو بخرید تا خدای نکرده اگه عطری باب میلتون نبود ضرر نکنید
21 آبان 98
1 تشکر شده توسط :

من واقعا در عجبم که چجوری نمره داده میشه به این عطر که ب ۶ و ۷ میرسه پخش بو و ماندگاری این عطر. حتی اگه مبنا اینترلود باشه. واقعا قصد کمک به بقیه هست یا صرفا همینجوری یه نظری دادن؟ این عطر رو تو ماشین اگه ۴تا پاف بزنید آزار دهندست برای اطرافیان. اونوقت ۶ و ۷ ؟ مبنای بعضی دوستان چیه بگن ما هم معیار عوض کنیم؟
21 دی 97
3 تشکر شده توسط :
لطفا جهت درج نظر وارد سایت شوید و یا در سایت عضو شوید.
راهنمایی ثبت نظر :
* از ثبت نظر تبلیغاتی یا نظرات اصلی (غیر پاسخ) غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
** نظراتی که خلاف قوانین درج نظر هستند حذف می شوند.
*** قوانین مربوط به درج نظر را از اینجا می توانید مشاهده نمایید.


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.