PARFUMS de MARLY - Greenley

پارفومز د مارلی گرینلی

مردانه - زنانه
کد کالا : ATR-43679
وضعیت : موجود
check icon ضمانت اصالت کالا
مشخصات رایحه
گروه بویایی : مرکباتی معطر
عطار :
طبع : خنک
مشخصات تولید
نام برند : پارفومز د مارلی
کشور مبدأ : فرانسه
سال عرضه : 2020
انتخاب
حجم
وضعیت
قیمت
موجود
4,290,000 تومان
کد کالا : ATR-43679
check icon ضمانت اصالت کالا
تعداد بن این کالا : 34
بن های فعلی شما : 0
می‌توانید مصرف کنید : 0
قیمت پس از مصرف بن ها
4,290,000 تومان
رای کاربران
 • روزانه
  0
 • رسمی
  1
 • - 25 سال
  0
 • + 25 سال
  2
 • + 45 سال
  0
 • عاشقشم
  1
 • می پسندم
  4
 • نمی پسندم
  0
تعداد رای های ثبت شده : 8
ترکیبات اعلام شده
توضیحات

«گرینلی» را می‌توان تفسیری میوه‌ای و طراوت‌بخش از نت چوب کشمیر دانست. آغاز شکل‌گرفته از میوه‌های هسپریدی (ترنج سیسیلی و نارنگی ماندارین) در نت میانی با رایحه سیب آمیخته می‌شود و سپس به رایحه کهربا و چوب در نت‌های پایه پیوند می‌خورد. 

نمره کاربران
Greenley-پارفومز د مارلی گرینلی
رایحه
9
2 رای
ماندگاری
8
2 رای
پخش بو
7.5
2 رای
طراحی شیشه
8.5
2 رای
این عطر برای من یاد آور ...
محصولات دیگری از برند پارفومز د مارلی
اخبار برند پارفومز د مارلی
نظرات کاربران (5 نظر)
راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
سلام خدمت دوستان
در این کار هم مثل بقیه کارهای مارلی از نت های کاملا غیر طبیعی استفاده شده ولی در نتیجه کار بسیار خوشبو و فرشی ازآب دراومده که پیچیدگی زیادی هم نداره. در ابتدا بوی مرکبات و با گذشت کمی زمان بوی سیب سبز کاملا غالب هستش و روایح چوبی هم به کمک میان تا کار خیلی یکنواخت نباشه و یه جورایی وظیفه بالانس کردن رو هم برعهده داره.
من تو همه ی کارهای مارلی یک شیرینی و چسبندگی خاصی رو حس میکنم که به نظرم امضای مارلی هستش و اینجاهم اون کاملا حس میشه که ممکن باب میل خیلی ها نباشه ولی با توجه به این فصل بسیار بسیار عطر پربازخوردی هست و بوی خیلی عامه پسندی هم داره. اون دوستی هم که فرمودند شبیه به لیتون هست احتمالا تستی گذرا داشتند و به خاطر نت مشترک سیب که داخل لیتون هم مشهود هست این تشابه براشون صورت گرفته.
18 فروردین 00
3 تشکر شده توسط : Dr.perfume Marry

به نظر من بهترین کار این برند همین گرینلیه
یه عطر چوبی مرکباتی که رایحه خنک و با طراوتی داره.ابتدای کار مرکبات که ترکیبی از برگاموت و ماندارینه یه بوی مرکباتی قوی ایجاد میکنه که حقیقتا من خودم اولش دوست نداشتم فکر کردم از اون کارهای مرکباتی خیلی قویه اما اگر چند دقیقه بهش فرصت بدین تغییر نت سریع اتفاق میفته و رایحه عطر ملایم تر میشه و نتهای سیب و خزه و چوب کشمیر شروع به خودنمایی میکنن. اینجا دیگه رایحه عطر به واسطه چوب کشمیر تبدیل به یه عطر چوبی میشه که در کنار سیب و مرکبات واقعا رایحه لذت بخشی رو به وجود میاره. من که واقعا از این کار بسیار لذت بردم و گذاشتم تو برنامه خریدم. از لحاظ پخش و ماندگاری هم رضایت بخشه. با اینکه عطر خنکیه اما ماندگاری خوبی داره. با 4 الی 5 پاف روی پوست من حدود 8 ساعت ماندگاری داشت و پخش بو هم در حدود 2 ساعت که به نظرم برای یک عطر خنک عالیه. دوستی هم فرمودن که رایحه این عطر به لیتون شباهت داره که من هیچ شباهتی بین این دو عطر نمیبینم. خواستم این نکته رو عرض کنم که دوستان موقع خرید دچار اشتباه نشن این دو کار کاملا متفاوت از همدیگر هستن.
17 فروردین 00
3 تشکر شده توسط : Ebi Marry

یه شروع پر قدرت سیتروسی و‌ ترکیب شده با اکالیپتوس
در بقییه موارد مثل مارلی لیتون هست
چیز خاصی نداره واقعا
اگه لیتون رو دوست داری و میخوای تنوع شه انتخاب خوبیه
پخش بالا
ماندگاری بالا
10 فروردین 00

یه آب زیپوی سینتتیک! درای-داون شدیدن جنریک که به پرسیوال و فیرس و مون بلان لجند نزدیک می‌شه.
23 اسفند 99
چقدر نظرات متفاااااوته
10 فروردین 00
1 تشکر شده توسط : اسنودن

رایحه نت ابتدایی نارنگی و ترنج به علاوه ی لیمو که لیمو در ترکیبات نام برده نشره کولاک می کنه و بسیار شروع مهیج و خنک و خوش رایحه ترش مزه ای داره که بسیار لذت بخشه. در ادامه نت ها زود جای خود را عوض می کنند. در کل یکی از شاهکار های برند دمارلی به حساب میاد و اصلا خسته کننده و تکراری نیست. این تنها رایحه ای است که بعد از هرود عاشقش شدم.
22 اسفند 99
2 تشکر شده توسط : حسین کره بندی Marry