alireza .xx alireza .xx
21
1400/09/07

هر چند سلام سر آغاز

هر چند سلام سر آغاز دردناک خداحافظی است ولی بگذارید این خداحافظی "چندماهه" به امید در پیش بودن سلامی نو باشد . اکنون که قرعه برای کسب دانش در سنگری دیگر برای اینجانب فراهم گردیده است ، فرصت را مغتنم شمرده و به پاس لطف و همدلی کلیه شما دوستان عزیزی که از آشنایی باهاتون به خود میبالم و همواره از دانش تک تک شما عزیزان بسیار آموختم سپاسگزاری می نمایم . عزیزان دل به دلایلی چندماه دور از وطن هستم ولی یاده شما عزیزان همیشه با من است ، همه شما دوستان صمیمی ام را به خدا می سپارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت ، بر من ببخشایید .امید که بتوانم در اینده ای نه چندان دور با کسب تجربه بیشتر به جمع شما بزرگواران برگردم. مخلص همه شما عزیزان ، علیرضا .

سلام ودرود،انشالله که همیشه و هرجا هستی روزگار موفق و خوشی داشته باشی من در این مدت خیلی چیزها ازت یاد گرفتم امیدوارم خیلی زود و با دستان پر مثل همیشه به جمع دوستان عطرافشانی خودت برگردی،با سپاس فراوان🙏🌹🌷

[EDITED] 1400/09/08 20:16

سلام علی جان:

امیدوارم که همیشه و در هر جایی موفق و پیروز باشی و به اهدافی که دارای غلبه کنی برادر.البته من تو اینستاگرام با هات در ارتباط هستم . 💪

سفرت به خیر. اما...! 
چو از این کویرِ وحشت به سلامت گذشتی 
به شکوفه ها، به باران... برسان سلامِ مارا

آدمی با کالبدِ خام و حافظه ای خالی از چگونگی هایِ حیات پا به این جهانِ مالامال از شگفتی می‌گذارد. نوزادِ بشر با نگاه کردن به چَشمانِ جان بخشِ ماما و گرفتنِ انگشتِ کوچکِ مادر وارد بزمی می‌شود که آنرا لذت و تجربه می‌نامند! 
نوزاد هر لحظه حلقه را بر انگشت مادر تنگ‌تر می‌کند...! 
او بسیار سریع درک می‌کند که اینجا هست برای کسب؛ و اگر چیزی را به دست آورد باید آنرا با تمام قدرت نگه دارد...
باری... تجربه و لذت! ما اینجا هستیم فقط برای همین...
و تو امروز در این کلاسِ تجربی، آغازی نو خواهی داشت! 
اما تصویر و تصورت تا همیشه اینجا خواهد ماند... 
غیاب تو، با صدای بلند با ما سخن خواهد گفت! 

درود بر تو جانم... 
با امید به اینکه هرکجا هستی زندگی برای تو حول محورِ واژه ی امنیت بچرخد و حاصل لذت باشد وُ لذت وُ لذت.

علی عزیز

موفق و پردانش انشاله . چشم به راهت هستیم .

IRRO IRRO
1400/09/08

سلام علیرضای عزیز

برات آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم این موفقیت روزافزون باشه.

alireza .xx alireza .xx
1400/09/08
در پاسخ به میثم معین خیاط :

سلام ودرود،انشالله که همیشه و هرجا هستی روزگار موفق و خوشی داشته باشی من در این مدت خیلی چیزها ازت یاد گرفتم امیدوارم خیلی زود و با دستان پر مثل همیشه به جمع دوستان عطرافشانی خودت برگردی،با سپاس فراوان🙏🌹🌷

میثم عزیز ، فدایی داری اخوی گلم ، پایدار باشی 🙏🌹

alireza .xx alireza .xx
1400/09/08
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام علی جان:

امیدوارم که همیشه و در هر جایی موفق و پیروز باشی و به اهدافی که دارای غلبه کنی برادر.البته من تو اینستاگرام با هات در ارتباط هستم . 💪

دوست عزیزم جناب شوشتری ممنون از پیام دلگرم کننده ات ، ، برای بنده باعث افتخاره که در اینستا باشما بزرگوار در ارتباط هستم و اتفاقا چت در غربت با شما عزیزان دلگرمم میکند و از استرسی که از الان سراسر وجودم را گرفته کم میکند 🙏🌹

alireza .xx alireza .xx
1400/09/08
در پاسخ به مسیح بسته شده :

سفرت به خیر. اما...! 
چو از این کویرِ وحشت به سلامت گذشتی 
به شکوفه ها، به باران... برسان سلامِ مارا

آدمی با کالبدِ خام و حافظه ای خالی از چگونگی هایِ حیات پا به این جهانِ مالامال از شگفتی می‌گذارد. نوزادِ بشر با نگاه کردن به چَشمانِ جان بخشِ ماما و گرفتنِ انگشتِ کوچکِ مادر وارد بزمی می‌شود که آنرا لذت و تجربه می‌نامند! 
نوزاد هر لحظه حلقه را بر انگشت مادر تنگ‌تر می‌کند...! 
او بسیار سریع درک می‌کند که اینجا هست برای کسب؛ و اگر چیزی را به دست آورد باید آنرا با تمام قدرت نگه دارد...
باری... تجربه و لذت! ما اینجا هستیم فقط برای همین...
و تو امروز در این کلاسِ تجربی، آغازی نو خواهی داشت! 
اما تصویر و تصورت تا همیشه اینجا خواهد ماند... 
غیاب تو، با صدای بلند با ما سخن خواهد گفت! 

درود بر تو جانم... 
با امید به اینکه هرکجا هستی زندگی برای تو حول محورِ واژه ی امنیت بچرخد و حاصل لذت باشد وُ لذت وُ لذت.

درود مسیح عزیز ، پایدارباشی اخوی 🙏🌹

alireza .xx alireza .xx
1400/09/08
در پاسخ به کامبیز سخی :

علی عزیز

موفق و پردانش انشاله . چشم به راهت هستیم .

فدایی داری کامبیز جان ، چشمت پر نور باشد🙏🌹

alireza .xx alireza .xx
1400/09/08
در پاسخ به IRRO :

سلام علیرضای عزیز

برات آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم این موفقیت روزافزون باشه.

جناب روحانی عزیز مخلصم 🌹🙏

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟