یک عطر اجبارا برای کل زندگی

امیرمحمد نازنین پرسید کدوم سه عطر رو برای ادامه زندگی انتخاب میکنید؟ 

رضا شوشتری عزیز گفت سه عطر کمه . درست میگه .اما :

سختی و چالش اش در همینه . سه تا زیاده .

بدون در نظر گرفتن فصل یا موقعیت اگر مجبور بودید برای همه عمر تنها یک عطر انتخاب کنید از این دریا کدوم قطره رو انتخاب میکردید ؟؟ تنها یک عطر ! برای همه لحظات زندگی

مریم مریم
1400/03/05

من خیلی عطر تست کردم و خریدم اما همچنان جایی که آنژدمون از ژیوانشی تو قلبم داره هیچ عطری نداره مخصوصا تو زمستون که غوغا میکنه. همین برای تمام زندگی( البته فعلا، چون شاید بعدها چیزی پیدا بشه که آنژدمون رو ببره تو رده های بعدی انتخابم)

سلام کامبیزخان 

پاسختون رو دیدم . واقعا این سوال بسیار سخت و چالشی هست که نهایتا ممکنه استرس بهمراه داشته باشه :)

اما پیرو فرمایش شما بدون در نظر گرفتن موقعیت و فصل ، انتخاب بنده فکر میکنم دیپلماتیک باشه

In The Dark In The Dark
1400/03/05

درود بر کامبیز خان 

منم اگه مجبور به انتخاب یک عطر باشم و موقعیت و فصل رو فرض کنیم همیشه مناسب اون عطر هست ... انتخاب من سایکدلیک از جووی‌ هست ...

خودتون هم جواب بدید که یکم در سختی ای که سوالتون ما رو توش قرار داد، شریک شید :))

سلام و عرض ادب جناب سخی بزرگوار:

با تمام وجود سایکدلیک از جووی

اقا کامبیز . اقا امیر ، اقا علی

نکنید با ما این طور

هرچی دارم سعی میکنم یک ی دو سالی توی دیزاینری ها بمونم و دونه دونه ازمون خطاشون کنم و اضافه و حذف کنم ، این وسوسه ولم نمیکنه

چند بار تعدادی از دستریز جووی پاریس ها و سمپل های اینترلود و ممویر و زرجوف ها و ... رو تا سبد خرید و درگاه پرداختم رفتم و بر شیطون لعنت فرستادم

لطفا واسه دل ما ۱ نیش طور ، یه دیزاینری با هم بگید :)))

دیور فارنهایت

In The Dark In The Dark
1400/03/05
در پاسخ به علی افتخاریان :

اقا کامبیز . اقا امیر ، اقا علی

نکنید با ما این طور

هرچی دارم سعی میکنم یک ی دو سالی توی دیزاینری ها بمونم و دونه دونه ازمون خطاشون کنم و اضافه و حذف کنم ، این وسوسه ولم نمیکنه

چند بار تعدادی از دستریز جووی پاریس ها و سمپل های اینترلود و ممویر و زرجوف ها و ... رو تا سبد خرید و درگاه پرداختم رفتم و بر شیطون لعنت فرستادم

لطفا واسه دل ما ۱ نیش طور ، یه دیزاینری با هم بگید :)))

درود علی جان، آره ادم اهسته، با دقت و پیوسته پیش بره خیلی خوبه، مثل شما، چون اینجوری لایه هایی بیشتری از عطر رو درک میکنید به نسبت وقتی پله ها رو چندتا یکی بری بالا و خب با طیف بیشتری از عطرا ارتباط میگیرین ... ولی امان از وسوسه شدن :))) 

برات آرزوی موفقیت میکنم ... وقتی که سیر و سلوک در دنیای جذاب دیزاینری تموم شد، منتظرتونیم :)

alireza .xx alireza .xx
1400/03/06

انیک گوتال امبرفتیش 

درود بر همه دوستان

بله ! این سوال خیلی مهمه . باید دید کدوم برند تونسته طیف بزرگی از سلائق مخاطبین حرفه ایِ دنیای عطرها رو شناسایی کنه و اکسیری بسازه که حرفه ای ها نتونند در مقابلش مقاومت کنند و ضمن اینکه اون عطر رو همیشه شریک خودشون داشته باشند اگر حتی مجبور به یک انتخاب هم باشند انگشت روی اون عطر بگذارند .برخی عطرها طوفان عظیم برپا میکنند ( مثل آونتوس لالیک نوآر) اما مثل خود طوفان گذراست و فروکش و نسیمی همیشگی میشه . هرچند هنوز نام برده نشدند توسط دوستان اما هنوز همه شرکت نکردند در همه پرسی . فعلا جووی گویا موفق تره . خانم ها هم شرکت کنند عالی میشه .میدونم گلی خانم و خانم دیگری ( اسمشون یادم رفت) وومینیتی تیری موگلر رو احتمالا خواهند نوشت .این خیلی مهمه .میلیونها عطر و سلیقه اما معمولا درصد بالایی یک نام میبرند .این یعنی موفقیت یک عطر و تجربه بالای منتهی شده به اون کار توسط کارشناس .این وسط طلاهایی هم پیدا میشن . مثلا آقا علی گل انیک گوتال امبر فتیش رو نام برده. من نمیشناسم .پس ارزش داره برم سراغش ببینم چیه این تنها عطر زندگی این رایحه دوست .

علی نازنین خودمون ( این د دارک ) چشم . مگه میشه نگم؟ اما خدا میدونه که باید راجبش فکر کنم ! من دیوونه همشونم . اما یک اسم خواهم گفت .قبول دارم که برای ماها سوال سختیه . باید بگیم تا الان کدوم عطر ! چون تقریبا هر ساله ممکنه تغییر کنه .خود امیر محمد نازنینمون که بانی این سوال بود انتخاب الانش هیچکدوم ازون سه معرف شده قبل اش نیست .البته تا چند سال دیگه با همین سرعت جلو بریم میرسیم به آپدیت و دیگه منتظر عطرهای روز ورودی خواهیم بود .انشاله که بشه و بتونیم .

این سوال هم سلیقه ها رو میشناسونه و هم فاخرترین دو دسته عطرها رو معرفی میکنه ( زنانه و مردانه ). کاش همه شرکت کنند تا بفهمیم . خیلی دوستان اینروزها غایبند نمیدونم چرا ؟؟ درود به همتون و درود به عطرای انتخاب شدتون .

حمید حمید
1400/03/07
در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام کامبیزخان 

پاسختون رو دیدم . واقعا این سوال بسیار سخت و چالشی هست که نهایتا ممکنه استرس بهمراه داشته باشه :)

اما پیرو فرمایش شما بدون در نظر گرفتن موقعیت و فصل ، انتخاب بنده فکر میکنم دیپلماتیک باشه

اقای امیر محمد عزیز از دیپلماتیک یکم تلخ تر چی هست؟ همه چی تمومه دیپلماتیک برام، اما بدم نمی اومد یکم تلخ تر بود و اون شیرینی رو نداشت.

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟