Alireza Zare Alireza Zare
6
1400/02/14

راهنمایی برای انتخاب عطر متناسب با شخصیت و استایل

سلام به همه ی دوستان عزیز

میخواستم اگه امکانش باشه دوستان عطر باز به من یه سری عطر با توجه به شخصیت و استایل من بهم معرفی کنند.قیمت مهم نیست و اول میخوام یه سری عطر ها رو اگه گیر بیاد به صورت دکانت یا سمپل تهیه کنمو تست کنم. وترجیحا عطر های زمستانی و پاییزی اما اگه برای فصل های گرم هم پیشنهادی دارید ممنون میشم بهم معرفی کنید.

من یه آدم درونگرا،اعتماد به نفس بالا،اهل بدنسازی و فعلا در اول راه هستم😁،اهل تیپ کلاسیک، خیلی کم پیش میاد اسپورت بپوشم حتی اگه اسپورت هم بپوشم از آیتم هایی استفاده میکنم که اصالت کلاسیک بودن تیپم حفظ بشه،20 سالمه،نوزانده گیتار هستم و به موسیقی کلاسیک و پاپ به شرطی که خوب باشه علاقه مندم(ابتذال پسند نیستم)،خجالتی نیستم،از نظر خودم شخصیت قوی ای دارم و کسی نمیتونه منو کنترل کنه،از نظر بقیه هم کاریزما خوبی دارم،داخل جمع اگه بحث خوب و مفیدی باشه از نظر من به راحتی صحبت و بحث میکنم.اهل کتاب،با هدف و انگیزه و آینده نگر هستم و از آدمای های ناله کننده و منفی نگر خوشم نمیاد و برام رو مخ هستن😄اهل طبیعت و کمپینگ،به شب و همین طور فضا و ستاره ها علاقه مندم،با اینکه درونگرا هستم و به خصوص توی این دوران کرونا زیاد نمیتونم توی خونه بمونم و دوست دارم بیش تر بزنم بیرون و بگردم و هوایی تازه کنم و چیزای جدید رو تجربه کنم،نظر آدما در مورد خودم برام مهم نیست و آدم مغروری هستم و همیشه دوست دارم شخصیت خاص خودمو داشته باشم.مدل موی کوتاه،با ته ریش یا بدون ریش.

ببخشید اگه توضیحات خیلی زیاد بود ولی سعی کردم هر چی به ذهنم اومد بگم شاید بتونه کمک کنه که بهم پیشنهاد های خوبی بدین.

عطر هایی که خودم تست کردم تاحالا:

Dior Homme Intense #دیور هوم اینتنس Dior Homme Intense این عطر رو فوق العاده من دوست دارم.

Bleu de Chanel EDP #شنل بلو ادو پرفیوم Bleu de Chanel EDP خوب!

Dior Sauvage #دیور ساوج (کریستین دیور ساواج) Dior Sauvage خوب!

Allure Homme Sport #شنل آلور هوم اسپرت Allure Homme Sport دوست داشتم اینو.

Terre d'Hermes EDT #تق هرمس ادو تویلت (تغ دی هغمس توالت) Terre d'Hermes EDT از این عطر هم خوشم میاد ولی فکر کنم برای سن های بالا تر بهتر باشه،نه؟

Encre Noire #لالیک انکر نویر (لالیک مشکی) Encre Noire  خوبه اما خیلی عمومی شده دیگه!

Nautica Voyage #نوتیکا وویاژ (ناتیکا وویاج) Nautica Voyage یه عطر روزمره متوسط رو به بالا با قیمت مناسب

دوست دارم عطری که استفاده میکنم خاص باشه،اما شما هر پیشنهادی داشتید بگید و اگه توضیحاتی هم داشتید براش، ممنون میشم بنویسید.

ممنون برای وقتی که گزاشتید💜

درود دوست عزیز و پرانرژی ،

بنده یک سری کارها رو مینویسم سعی کنید تست کنید و به هرکدوم اندکی زمان بدین چون کار خاص مد نظرتون هست و اینکه دنبال عطر شخصیتی هستید باید توسط خودتون تست بشن . در خود سایت عطرافشان بعضا سمپل هاشون هست سرچ کنید اگر نبود گوگل کنید و اگه پیدا نکردین در فرگرنتیکا با بنده در ارتباط باشید تا معرفی کنم.  ابتدا سعی کنید ریویوهاشون رو مطالعه کنید و طبق چیزی که بدست میارید کارهای زیر رو اولویت بندی کنید برای خودتون و بعد اقدام به تست حالا یا حضوری و یا خرید سمپل و دست ریز کنید و در نهایت مورد مناسب رو خرید کنید .

Mon Seul Desir #ژول ات مد مون سول دزیر Mon Seul Desir 

British Leather #دانهیل بریتیش لدر British Leather 

Irish Leather #ممو پاریس آیریش لدر Irish Leather 

Atman Xaman #لورنزو ویلورسی اتمن زامان Atman Xaman 

Remember Me #جووی پاریس ریممبر می Remember Me 

Psychedelique #جوووی پاریس سایکدلیک Psychedelique 

L'instant Pour Homme EDT #گرلن ال اینستنت پور هوم ادو تویلت (لینستنت) L'instant Pour Homme EDT 

Cafe Tuberosa #آتلیه کلن کافه توبرز Cafe Tuberosa 

5bcdc09edde7a97C3srOXD6LL6sdWdrfV.jpg #ایو سن لورن لانویت دی الهوم ادو تویلت (لا نویت لهوم مشکی) La Nuit de l'Homme EDT 

5bcdc20c03da702NRcL5y1pdFME1h1fuL.jpg #دولچه گابانا د وان رویال نایت لیل ملکی The One Royal Night 

Baraonda #ناسوماتو برائوندا (باراوندا) Baraonda 

Galloway #پارفومز د مارلی گالووی (پرفیومز مارلی گلووی) Galloway 

Herod #پارفومز د مارلی هرود Herod 

Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum #میسون فرانسیس کورکجان باکارات رژ 540 اکسترایت د پارفوم Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum 

Tobacco Vanille #تام فورد توباکو وانیل Tobacco Vanille 

Neroli Portofino #تام فورد نرولی پورتوفینو Neroli Portofino 

Acqua di Giò Profondo #جورجیو آرمانی اکوا دی جیو پروفوندو Acqua di Giò Profondo 

F**king Fabulous #تام فورد فاکینگ فابولوس F**king Fabulous 

Ephesus #گریتی افسس Ephesus 

Vanille #مونا دی اوریو وانیل Vanille 

Erba Pura #سوسپیرو پرفیومز اربا پیورا (اربا پورا) Erba Pura 

F.etish Pour Homme #روژا داو فتیش پور هوم F.etish Pour Homme 

(Elysium Pour Homme (Parfum Cologne #روژا داو الیزین پور هوم (پارفیوم کولوژن) (Elysium Pour Homme (Parfum Cologne 

Journey for Men #آمواج جورنی مردانه (آمواژ ژورنی) Journey for Men 

The Library Collection Opus VIII #آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس VIII (آمواژ اپوس 8) The Library Collection Opus VIII 

By the Fireplace #میسون مارتین مارژیلا بای د فایر پلیس By the Fireplace 

In The Dark In The Dark
1400/02/14

درود، چقدر کمالات :) همین گزینه دیور اوم اینتنس که تست کردید عالیه؛ علاوه بر اون :

Dior Homme Parfum #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum  اگه عطری در حال و هوای اینتنس با کیفیت بهتر و سنگین رنگین تر میخواید گزینه خوبیه

XJ 1861 Renaissance #زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس XJ 1861 Renaissance ریویوش رو زیرش نوشتم

Scandal Pour Homme Parfum Cologne #روژا داو اسکندل پور هوم پارفوم کلن Scandal Pour Homme Parfum Cologne  باند، جیمز باند :)

Beau De Jour Eau de Parfum #تام فورد بو د جور(ژور) ادو پرفیوم Beau De Jour Eau de Parfum 

Soleil de Jeddah #استفان هامبرت لوکاس 777 سولیل د جداه Soleil de Jeddah 

Epic for Men #آمواج اپیک مردانه (آمواژ ایپیک) Epic for Men 

In The Dark In The Dark
1400/02/14

اصل کاری رو یادم رفت :

Jubilation for Men #آمواج جوبیلیشن مردانه (آمواژ یوبیلشن) Jubilation for Men ریویوش رو زیرش نوشتم

اگه کاری تست کردید، نظرتون رو بعدا راجع بهش بگید که بفهمیم سلیقتون به چه سمتی متمایله دفعه بعد ریز تر شیم روی پیشنهادات، روز خوش

In The Dark In The Dark
1400/02/14
در پاسخ به In The Dark :

درود، چقدر کمالات :) همین گزینه دیور اوم اینتنس که تست کردید عالیه؛ علاوه بر اون :

Dior Homme Parfum #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum  اگه عطری در حال و هوای اینتنس با کیفیت بهتر و سنگین رنگین تر میخواید گزینه خوبیه

XJ 1861 Renaissance #زرجوف ایکس ای 1861 رنیسنس XJ 1861 Renaissance ریویوش رو زیرش نوشتم

Scandal Pour Homme Parfum Cologne #روژا داو اسکندل پور هوم پارفوم کلن Scandal Pour Homme Parfum Cologne  باند، جیمز باند :)

Beau De Jour Eau de Parfum #تام فورد بو د جور(ژور) ادو پرفیوم Beau De Jour Eau de Parfum 

اسکندل طبعش معتدل (واسه بهار پاییز تابستون) و رنسانس خنکه (بهار تابستون)

1400/02/14
در پاسخ به Amir Mohammad :

درود دوست عزیز و پرانرژی ،

بنده یک سری کارها رو مینویسم سعی کنید تست کنید و به هرکدوم اندکی زمان بدین چون کار خاص مد نظرتون هست و اینکه دنبال عطر شخصیتی هستید باید توسط خودتون تست بشن . در خود سایت عطرافشان بعضا سمپل هاشون هست سرچ کنید اگر نبود گوگل کنید و اگه پیدا نکردین در فرگرنتیکا با بنده در ارتباط باشید تا معرفی کنم.  ابتدا سعی کنید ریویوهاشون رو مطالعه کنید و طبق چیزی که بدست میارید کارهای زیر رو اولویت بندی کنید برای خودتون و بعد اقدام به تست حالا یا حضوری و یا خرید سمپل و دست ریز کنید و در نهایت مورد مناسب رو خرید کنید .

Mon Seul Desir #ژول ات مد مون سول دزیر Mon Seul Desir 

British Leather #دانهیل بریتیش لدر British Leather 

Irish Leather #ممو پاریس آیریش لدر Irish Leather 

Atman Xaman #لورنزو ویلورسی اتمن زامان Atman Xaman 

Remember Me #جووی پاریس ریممبر می Remember Me 

Psychedelique #جوووی پاریس سایکدلیک Psychedelique 

L'instant Pour Homme EDT #گرلن ال اینستنت پور هوم ادو تویلت (لینستنت) L'instant Pour Homme EDT 

Cafe Tuberosa #آتلیه کلن کافه توبرز Cafe Tuberosa 

5bcdc09edde7a97C3srOXD6LL6sdWdrfV.jpg #ایو سن لورن لانویت دی الهوم ادو تویلت (لا نویت لهوم مشکی) La Nuit de l'Homme EDT 

5bcdc20c03da702NRcL5y1pdFME1h1fuL.jpg #دولچه گابانا د وان رویال نایت لیل ملکی The One Royal Night 

Baraonda #ناسوماتو برائوندا (باراوندا) Baraonda 

Galloway #پارفومز د مارلی گالووی (پرفیومز مارلی گلووی) Galloway 

Herod #پارفومز د مارلی هرود Herod 

Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum #میسون فرانسیس کورکجان باکارات رژ 540 اکسترایت د پارفوم Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum 

Tobacco Vanille #تام فورد توباکو وانیل Tobacco Vanille 

Neroli Portofino #تام فورد نرولی پورتوفینو Neroli Portofino 

Acqua di Giò Profondo #جورجیو آرمانی اکوا دی جیو پروفوندو Acqua di Giò Profondo 

F**king Fabulous #تام فورد فاکینگ فابولوس F**king Fabulous 

Ephesus #گریتی افسس Ephesus 

Vanille #مونا دی اوریو وانیل Vanille 

Erba Pura #سوسپیرو پرفیومز اربا پیورا (اربا پورا) Erba Pura 

F.etish Pour Homme #روژا داو فتیش پور هوم F.etish Pour Homme 

(Elysium Pour Homme (Parfum Cologne #روژا داو الیزین پور هوم (پارفیوم کولوژن) (Elysium Pour Homme (Parfum Cologne 

Journey for Men #آمواج جورنی مردانه (آمواژ ژورنی) Journey for Men 

The Library Collection Opus VIII #آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس VIII (آمواژ اپوس 8) The Library Collection Opus VIII 

By the Fireplace #میسون مارتین مارژیلا بای د فایر پلیس By the Fireplace 

واقعا ممنون از وقتی که گزاشتی امیر محمد جان،در مورد هر کدوم تحقیق میکنم و حتما اولویت بندی میکنم و تست میکنم.💚

1400/02/14
در پاسخ به In The Dark :

درود بر تو،نظر لطفته عزیز😄ممنون بابت کمکت و وقتی گه گزاشتی.حتما سر فرصت تست میکنم و نظرمو راجع بهشون میگم.💚

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟