TIMELESS TIMELESS
17
1401/09/04

هزینه سرمایه‌گذاری در تولید برند عطر

با احترام و عرض ادب
استادان بزرگوار جناب آقای سخی، جناب آقای روحانی و جناب آقای علیرضا اسدی، من در فکر راه اندازی برند عطر به نام خودم (شاهین) در ایران هستم، ازتون راهنمایی می‌خوام در این زمینه که برای راه اندازی برند عطر بدون داشتن عطار و فقط برپایه خریداری باکیفیت A+ ترکیبات عطرهای محبوب جهانی و میکس کردن دقیق آنها توسط عطرشناسانی همچون شماها و تعبیه کردن داخل شیشه های کریستالی زیبا با هاردباکس باکیفیت و زیبا چقدر هزینه برای سرمایه گذاری نیاز هست؟ و لطفا شما عزیزان با توجه به هنر عطرشناسی خودتان و بخصوص آقای سخی بزرگوار بپاس تجربه میکس کردن ترکیبات عطرها و بازآفرینی عطرهای محبوب با قیمت حداقل و همچنین جناب آقای روحانی باتوجه به دانش شیمی عطرها و آقای اسدی باتوجه به دانش ترکیبات آروماتیک‌ و داشتن کارگاه عطاری، لطفا یه راهنمایی کلی در این مورد و میزان هزینه سرمایه گذاری در خرید ترکیبات باکیفیت A+ حداقل برای ۱۰۰ عطر محبوب جهانی و شیشه های کریستالی زیبا و باکیفیت و والف و افشانه های پلاستیکی مرغوب و هاردباکس در حد کیفیت هارد باکس عطرهای آلفا مونته، را تشریح فرمایید.
با سپاس از همراهی و شکیبایی شما بزرگواران....

جناب اسعدی عزیز

سلام

چند روزی ست بنا به دلیلی در خدمت دوستان عزیزم نبودم امروز دوستی تماس گرفت و از پرسش حضرتعالی مطلع کرد

پاسخ به پرسش جنابعالی مستلزم برگزاری جلسه ی حضوری یا حداقل در صورت دوری بُعد مسافت ، ارتباط تلفنی ست .

شماره ی تماس حقیر نزد عطرافشان و دوست عزیزم جناب ایرج روحانی هست . دریافت کنید و پیام بگذارید تا ساعت گفتگو را هماهنگ کنیم .

با ارادت

alireza .xx alireza .xx
1401/10/29

درود جناب اسعدیان وقت بخیر🌺🙏

عذرخواهی که با کلی تاخیر پاسخ میدم ، دیشب این پیام رو مشاهده کردم ، مدت زیادی بود که بخاطره مشغله فرصت فعالیت در عطرافشان رو نداشتم.

در عطرگرام بنده صفحه، برگه msds سی پی ال و صفحه میزکار رو چک کنید ، آدرس ایمیل و پیج اینستام اونجا درج شده 🙏

جناب اسعدی ، تاپیک خانم نازنین بسیار شلوغ شد ، خواستم محبت شما  رو بی پاسخ نزاشته باشم ، نه ، ناراحتی نیست ، عمر کوتاه تر از اونِ که رنجشی برای ما باقی باشه ، اتفاقی این پرسش شما رو در مورد احداث خط تولید عطر دیدم ، چه ایده به جا و فوق العاده ای ، واقعا داخل کشور نیاز داریم ، 

فقط یه درخواست دوستانه ، تا جایی که برای شما مقدور کمک کنید مسئله ای که توی تاپیک نازنین خانم پیش اومده برطرف شه ، بگذریم اگر در توان داریم ، همه ما نسبت به دیدگاه همدیگه خواه ناخواه زاویه داریم اما دشمن هم نیستیم ، ادامه یافتن این ماجرا فشار زیادی به خود ایشون وارد کرده در صورتی که نیت بزرگ و انسان دوستانه ای داشتن 

پیروز و تندرست باشید . 

TIMELESS TIMELESS
1402/02/02

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند جناب آقای جمالیان از مهر و عنایت شما کمال سپاس دارم. باور بفرمایید من هرگز در تمام عمرم با هیچکس رفتار ناشایست نداشتم و تا جایی که در توانم بود کمک رسانی کردم. در تمام دوران تحصیلاتم برای همه ی دانشجویان همکلاسی ام هم همیشه کمک رسانی کردم در درسها و حتی امتحانات پایان ترم یا میان ترم. حتی گزارش کارهای آزمایشگاه های اغلب همکلاسیانمون رو هم از من درخواست میکردند و من برای همه نگارش میکردم جوری که با همدیگه از نظر نگارشی متفاوت باشند. در این محفل هم اگر یه نگاهی به نظرات من داشته باشید، سعی کردم کمک کننده باشم و بر هیچکس تهاجم نکردم و اصلا با هیچکس مخالفت نکردم. اما متاسفانه برخی ها دور از حضور شما، فقط دنبال حاشیه درست کردن هستند و بر مبحثی که اصلا بهشون ارتباطی نداره، بی مورد دخالت میکنند. یه نگاهی به عطرگرام دوستانی مثل جناب آقای دکتر دهناد ساسان فر بندازین، تمام معرفی هایی که کرده بودم را ایشان خرید کردند اونم به تعداد..... و یا سایر بانوان و آقایان دیگر که معرفی های من را خرید کرده اند، آیا یک نفر از این عزیزان از معرفی من شکایت داشتند؟؟؟؟ چرا تعریف و تمجید کردند؟؟؟؟ چرا در بخش نظرات و بخش عطرگرام از من قدردانی کردند بابت این معرفی ها؟؟؟؟ خودتان هم قطعا واقف هستین که این کسانی که به من تهاجم کردند، دلیل و اهدافشون چیست...... وگرنه اینجا من هرگز بر هیچ عزیزی نظرات و معرفی هامو تحمیل نکردم، من فقط براساس تجربه ی خودم این عطرها را معرفی کردم.....

به هر حال از حُسن لطف شما بسیار سپاسگزارم و بهترین ها را برای شما آرزومندم و قطعا پیوند دوستی بین ما، تداوم بیشتری خواهد یافت....

[EDITED] 1402/02/02 14:14
nazanin nazanin
1402/02/02
در پاسخ به محسن جمالیان :

جناب اسعدی ، تاپیک خانم نازنین بسیار شلوغ شد ، خواستم محبت شما  رو بی پاسخ نزاشته باشم ، نه ، ناراحتی نیست ، عمر کوتاه تر از اونِ که رنجشی برای ما باقی باشه ، اتفاقی این پرسش شما رو در مورد احداث خط تولید عطر دیدم ، چه ایده به جا و فوق العاده ای ، واقعا داخل کشور نیاز داریم ، 

فقط یه درخواست دوستانه ، تا جایی که برای شما مقدور کمک کنید مسئله ای که توی تاپیک نازنین خانم پیش اومده برطرف شه ، بگذریم اگر در توان داریم ، همه ما نسبت به دیدگاه همدیگه خواه ناخواه زاویه داریم اما دشمن هم نیستیم ، ادامه یافتن این ماجرا فشار زیادی به خود ایشون وارد کرده در صورتی که نیت بزرگ و انسان دوستانه ای داشتن 

پیروز و تندرست باشید . 

سلام آقای جمالیان، 

پرواضح بوده که شما نیت خیر در سر داشته و دارید و ممنون هستم از این بابت.

اما نه خیلی فشار نیومد بهم:) راستش این فکر در سرم بود که یه کوفته تبریزی جانانه درست کنم، همگی دور هم بخوریم و کیف کنیم که دیدم ای دادِ بی داد! :/ به جای برنج و لپه داشتم آب تو هاون می کوبیدم:)) پیاز داغم ام سوخت:/ خلاصه که کوفته بی کوفته:) دیگه هاون و گذاشتم همون جا هر کی تشنه شد بنوشه و یاد گذشتگان کنه:) شوخی می کنم:)

خلاصه که بله...:)

سلام و درود بر شما

من چگونه میتونم با شما در ارتباط باشم

به غیر فضای عطرافشان 

چون دیشب آیدی تلگرام خودمو فرستادم مدیریت رد کردن 

اگه میشه راهنمایی کنید

باتشکر 

TIMELESS TIMELESS
1402/02/02
در پاسخ به هاشم پور :

سلام و درود بر شما

من چگونه میتونم با شما در ارتباط باشم

به غیر فضای عطرافشان 

چون دیشب آیدی تلگرام خودمو فرستادم مدیریت رد کردن 

اگه میشه راهنمایی کنید

باتشکر 

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند لطفا از مدیریت عطرافشان در واتس اپ شماره منو دریافت کنید. شماره مدیریت عطرافشان در صفحه سایت قسمت ارتباط با ما وجود داره و فقط ارتباط واتس اپ با مدیریت برقرار است. سپاس از همراهی شما دوست گرامی..... بعد از دریافت شماره موبایلم اس ام اس بفرستید تا ارتباط ما پویاتر باشه. 

در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند لطفا از مدیریت عطرافشان در واتس اپ شماره منو دریافت کنید. شماره مدیریت عطرافشان در صفحه سایت قسمت ارتباط با ما وجود داره و فقط ارتباط واتس اپ با مدیریت برقرار است. سپاس از همراهی شما دوست گرامی..... بعد از دریافت شماره موبایلم اس ام اس بفرستید تا ارتباط ما پویاتر باشه. 

درودی مجدد

ممنون از لطف شما🙏

در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند جناب آقای جمالیان از مهر و عنایت شما کمال سپاس دارم. باور بفرمایید من هرگز در تمام عمرم با هیچکس رفتار ناشایست نداشتم و تا جایی که در توانم بود کمک رسانی کردم. در تمام دوران تحصیلاتم برای همه ی دانشجویان همکلاسی ام هم همیشه کمک رسانی کردم در درسها و حتی امتحانات پایان ترم یا میان ترم. حتی گزارش کارهای آزمایشگاه های اغلب همکلاسیانمون رو هم از من درخواست میکردند و من برای همه نگارش میکردم جوری که با همدیگه از نظر نگارشی متفاوت باشند. در این محفل هم اگر یه نگاهی به نظرات من داشته باشید، سعی کردم کمک کننده باشم و بر هیچکس تهاجم نکردم و اصلا با هیچکس مخالفت نکردم. اما متاسفانه برخی ها دور از حضور شما، فقط دنبال حاشیه درست کردن هستند و بر مبحثی که اصلا بهشون ارتباطی نداره، بی مورد دخالت میکنند. یه نگاهی به عطرگرام دوستانی مثل جناب آقای دکتر دهناد ساسان فر بندازین، تمام معرفی هایی که کرده بودم را ایشان خرید کردند اونم به تعداد..... و یا سایر بانوان و آقایان دیگر که معرفی های من را خرید کرده اند، آیا یک نفر از این عزیزان از معرفی من شکایت داشتند؟؟؟؟ چرا تعریف و تمجید کردند؟؟؟؟ چرا در بخش نظرات و بخش عطرگرام از من قدردانی کردند بابت این معرفی ها؟؟؟؟ خودتان هم قطعا واقف هستین که این کسانی که به من تهاجم کردند، دلیل و اهدافشون چیست...... وگرنه اینجا من هرگز بر هیچ عزیزی نظرات و معرفی هامو تحمیل نکردم، من فقط براساس تجربه ی خودم این عطرها را معرفی کردم.....

به هر حال از حُسن لطف شما بسیار سپاسگزارم و بهترین ها را برای شما آرزومندم و قطعا پیوند دوستی بین ما، تداوم بیشتری خواهد یافت....

جناب آقای دکتر اسعدی من و خیلی های دیگه قدردان محبت های بی شائبه شما هستیم . متانت شما در پاسخگویی به تفاوت دیدگاه‌ها کاملا شخصیت شما رو نشون داده . آنچه اینجا می آموزیم نه تنها درباره عطرهاست ، که بسیار آموخته ام از شما و دیگرانی که روحی سرشار از فردانیت دارند . 

من اولین خریدم از اجمل به پیشنهاد شما ایووک زنانه بود که بسیار دوست میدارمش و دومین خریدم اجمل شادو آبی رنگ برای همسرم بود که با اینکه تا حالا دهها عطر از برندهای بسیار لوکس برای همسرم خریدم ولی الان اگه قرار باشه انتخاب کنم همین شادو اولین انتخابم هست بین اونهمه عطر. 

بقیه پیشنهادهای شما رو انشالله به فراخور نیاز و امکان خرید حتما خرید خواهم کرد.

خواستم اینو بنویسم تا هم بابت این خریدهام از شما قدر دانی مجدد کرده باشم و هم بگم 

سنگ بدگوهر اگر کاسه زرین بشکست

قیمت سنگ نیفزاید و زر ، کم نشود

برقرار باشید و 

به قول خودمون

وار اولاسیز

TIMELESS TIMELESS
1402/02/04
در پاسخ به فاطمه فیضی :

جناب آقای دکتر اسعدی من و خیلی های دیگه قدردان محبت های بی شائبه شما هستیم . متانت شما در پاسخگویی به تفاوت دیدگاه‌ها کاملا شخصیت شما رو نشون داده . آنچه اینجا می آموزیم نه تنها درباره عطرهاست ، که بسیار آموخته ام از شما و دیگرانی که روحی سرشار از فردانیت دارند . 

من اولین خریدم از اجمل به پیشنهاد شما ایووک زنانه بود که بسیار دوست میدارمش و دومین خریدم اجمل شادو آبی رنگ برای همسرم بود که با اینکه تا حالا دهها عطر از برندهای بسیار لوکس برای همسرم خریدم ولی الان اگه قرار باشه انتخاب کنم همین شادو اولین انتخابم هست بین اونهمه عطر. 

بقیه پیشنهادهای شما رو انشالله به فراخور نیاز و امکان خرید حتما خرید خواهم کرد.

خواستم اینو بنویسم تا هم بابت این خریدهام از شما قدر دانی مجدد کرده باشم و هم بگم 

سنگ بدگوهر اگر کاسه زرین بشکست

قیمت سنگ نیفزاید و زر ، کم نشود

برقرار باشید و 

به قول خودمون

وار اولاسیز

با احترام و عرض ادب

بانوی فرهیخته و ارجمند سرکار خانم فیضی بزرگوار از مهر و همدلی شما کمال سپاس دارم. مهری که در دوستی ها و مهربانی هست، در هیچ شهدی یافت نخواهد شد، چه بسا که در این محفل یاران بسیار فرهیخته و معطر همچون شما یا نازنین بانو یا مونا بانو و بسیاری از آقایان بسیار فرهیخته را یافتم و در آرشیو یاران معطرم ارج نهادم.

ثروتمند بودن آدم را مرفه، دانش آدم را مشهور، اخلاق شایسته آدم را محبوب و خدمتگزاری آدم را ابدیت می‌سازد.... چه چیزی والاتر از خدمتگزار بودن که باعث ابدیت در قلب‌ها و احساس ها خواهد شد....

خدا را شاکرم که شماها را در قلبم دارم که این دوستی ها همچنان در حال فزونی هست، که تقریبا از هر شهر ایران یاران بسیار ارزشمندی را از این محفل عطرافشان یافتم و باهاشون در ارتباط همدلی و دوستی هستیم. 

بانوی محترم همدلی و موهبت شما و سرکار خانم نازنین بانو و تمامی آقایان بزرگوار این محفل نسبت به خودم را، ارج می‌نهم و تا همیشه قدردان همه شما بزرگواران خواهم بود.....

بهترین ها برای شما و آرزوی معطر بودن تا همیشه برای شما.....

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟