Shaghayegh Shaghayegh
5
1401/08/09

یک پیش نهاد جذاب

سلام

مدیر محترم سایت من یه پیش نهاد دارم که هم به نفع ماست هم شما

بخشی رو در سایت اضافه کنید تحت عنوان فروش عطرهای بازشده البته با یک شرط که از عطرافشان خرید شده باشه و فاکتور و هم فروشنده در پروفایلش داره و هم شما 

اینطوری فایده اش برای شما اینه ۱)که قطعا فروش تون بالا تر می ره چون خریدار میگه من از عطرافشان بخرم نخواستمش همونجا به فروش میذارم و ۲) اصالتش هم مطمئنیم هم ما و هم شما که خودتون فروشنده اش بودید. ۳) میتونید یه پورسانت کمی رو عطر بگیرید البته کم ها😂 بابت این واسطه گری

فایده اش برای ما فروش عطرهایی ک‌نمیخوایم و خرید عطرهایی که میخوایم با قیمت بهتر اونم از جای اصل

پاسخ مدیر : سلام عرض ادب
موضوع مورد نظر قبلا بررسی شده است اما با توجه به اضافه شدن بند فاکتور ،دوباره بررسی می کنیم چشم
ف.الف ف.الف
1401/08/10

با سلام خدمت خانم شقایق و مدیر محترم سایت. من نیز به نوبه خودم از این پیشنهاد استقبال میکنم و از مدیر محترم درخواست دارم به صورت جدی این موضوع رو پیگیری بفرمایند. 🙏

درود عطرافشان عزیز و دوستان

چه پیشنهاد خوبی .

منم خواستار انجام این مورد جذاب هستم

لطفا سنت شکنی کنید ، اگر افق های بالاتری واسه مجموعه متصور هستید . سپاس

علیرضا علیرضا
1401/08/12

پیشنهاد هوشمندانه ای است. تشکر

پیشنهادی عالی و در صورت عملی شدن قطعا کاربردی و گره گشا برای عده زیادی از کاربران عطرافشان؛ که بی شک بخش مربوطه با استقبال زیادی روبرو خواهد شد.

پیشنهاد عالی است. البته برای عطرافشان مدیریت و تنظیم این کار سخته ولی اگه بشه عالی میشه

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟