هم اکنون چه عطری؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان عزیزم:

برام جالبه بدونم دوستان در همین لحظه که دارید این پرسش و کامنت رو میخونید در حسرت یا بهتر بگم در آرزوی خریدن چه عطری هستین؟

پیشاپیش از پاسخ های جذابتون سپاسگزارم

Michael Michael
1401/05/26

کرید گرین ایریش.....دیور او سوواژ پرفیوم.....باکارات رژ اکستریت......امواج اورچر.....مارلی لیتون....کرید سیلور مانتین....دیور هوم اینتنس....سرج لوتانس امبر سلطان.....ممو ایتالین لدر....اترنیتی کلوین کلاین.....کازاموراتی فیئرو

البته من بر اساس اینکه کدوم اولویت دارن نام نبردم کلا عطرهای در انتظار خریدم رو نام بردم

[EDITED] 1401/05/27 21:32
ف.الف ف.الف
1401/05/27

فعلا عطر بعدی در لیست خریدم Lilac Love #آمواج لیلاک لاو Lilac Love هست، ولی خب این یه لیست بلند بالاست که دائم بهش اضافه میشه

[EDITED] 1401/05/27 21:32

درود بر شما جناب شوشتری بزرگوار

امیدوارم سلامت باشید

سوال چالش بر انگیزی مطرح کردید چرا که اکثر گزینه هایی که بخوام اسم ببرم موجود نیست ولی خوب این دو قلم اولویت دارن

Hermes eau D'hermes

XERJOFF homme 

پایدار باشید 🥀🥀

شوشتری ی عزیزم سلام

ارادت های بسیار

اکنون که بماند ، سالهاست دوست دارم این نسخه ی شصت میلی ی کریستالی ی لالیک نوآر را داشته باشم :) میگویند کیفیت اش متفاوت است .

برای ما عطردوستان همه ی عطرهای خوب ، آرزو اند !

لیک این یک عطر خاص ، بزرگترین آرزوی من است ! چنان دلبری میماند که عکس اش را برای من فرستاده است و عاشق ام کرده است و هرگز ، وصال که بماند ، رخ نیز ننموده است :) دیوانه ام کرده ، آنچنان که به خود گفتم خوب است بروم و با ناتالی لارسون ازدواج کنم بلکه دست یاب ام به این لیلی ی مجنون کش ام :))

خوشا بحال همسر این ناتالی لارسون ! هر چند میدانم دنیا وارونه است ! حتما مردی ست که از هرآنچه عطر هست فراری ست و عطر را اتر مینویسد ! اگر من بودم میگفتم همه ی کارها با من از صفر تا صد ، تو فقط بنشین و عطر بساز و بده به من تا شیرجه بزنم درونش :)

یا آن یکی دیگر سیسیل زاروکیان ! از بدشانسی در ایران ، این چنین افراد را هم نداریم ورنه میرفتم سراغشان :)

همین الان یکی در تلویزیون گفت : ازین شانس ها نداریم ! بفرما ! این هم پاسخ ما که از غیب رسید :)

کاش الان غول چراغ جادو می آمد و میگفت : هر آنکس که درین صفحه آرزو دارد اکنون بر آورده میکنم :)

رویا پردازی بس است ! برویم ببینیم میتوانیم عطر نان سنگک را ببوئیم یا آن هم دریغ است !!

درودهای بسیار

سلام و تشکر فراوان از همه دوستان برای پاسخ هاشون و آرزو می کنم زودتر به عطر هایی که مد نظرتون هست برسین و لذتش رو ببریم.

در پاسخ به کامبیز سخی :

شوشتری ی عزیزم سلام

ارادت های بسیار

اکنون که بماند ، سالهاست دوست دارم این نسخه ی شصت میلی ی کریستالی ی لالیک نوآر را داشته باشم :) میگویند کیفیت اش متفاوت است .

برای ما عطردوستان همه ی عطرهای خوب ، آرزو اند !

لیک این یک عطر خاص ، بزرگترین آرزوی من است ! چنان دلبری میماند که عکس اش را برای من فرستاده است و عاشق ام کرده است و هرگز ، وصال که بماند ، رخ نیز ننموده است :) دیوانه ام کرده ، آنچنان که به خود گفتم خوب است بروم و با ناتالی لارسون ازدواج کنم بلکه دست یاب ام به این لیلی ی مجنون کش ام :))

خوشا بحال همسر این ناتالی لارسون ! هر چند میدانم دنیا وارونه است ! حتما مردی ست که از هرآنچه عطر هست فراری ست و عطر را اتر مینویسد ! اگر من بودم میگفتم همه ی کارها با من از صفر تا صد ، تو فقط بنشین و عطر بساز و بده به من تا شیرجه بزنم درونش :)

یا آن یکی دیگر سیسیل زاروکیان ! از بدشانسی در ایران ، این چنین افراد را هم نداریم ورنه میرفتم سراغشان :)

همین الان یکی در تلویزیون گفت : ازین شانس ها نداریم ! بفرما ! این هم پاسخ ما که از غیب رسید :)

کاش الان غول چراغ جادو می آمد و میگفت : هر آنکس که درین صفحه آرزو دارد اکنون بر آورده میکنم :)

رویا پردازی بس است ! برویم ببینیم میتوانیم عطر نان سنگک را ببوئیم یا آن هم دریغ است !!

درودهای بسیار

سلام کامبیر خان عزیز:

ممنونم از پاسخ و توضیحاتتون . بله دقیقا حق با شماست و زیبا فرمودین. در اوضاع سخت و بی صاحب عطر که هیچ نان سنگک و ..... برای خیلی ها آرزو شده متاسفانه و صد افسون و ناراحتی از این باب

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟