اجمل یکی از اولین شرکت‌های عطر در منطقه است که به طور نزدیک با نهادهای منطقه‌ای مانند انجمن استانداردسازی متالورژیکی خلیج، در جهت ایجاد یک مکانیسم استاندارد کیفیت موثر و مناسب در GCC همکاری می‌کند.
اجمل می گوید : پایبندی راسخ ما به حفظ بالاترین استانداردهای کیفیت ممکن است که اجمل را به یکی از مشهورترین خانه‌های عطر در منطقه تبدیل کرده است. تعدادی از خانواده‌های سلطنتی در منطقه، به شرکت برای تولید طیفی از عطرهای سفارشی، برای استفاده‌ی انحصاری، سفارش داده‌اند. چندین خط هوایی مشهور در منطقه، ازجمله گلف ایر و خطوط هوایی عربستان سعودی، عطرهای اجمل را برای تولید عطرهای خاص و ویژه برای‌شان، سفارش داده‌اند. برج‌العرب، تنها هتل هفت ستاره در دنیا، رایحه‌ای ویژه دارد که عطرهای اجمل به شکلی انحصاری برای آنها تولید کرده است.
در سال 1998، اجمل به اولین شرکت در منطقه تبدیل شد که عطری را (عود مبخر) به طور انحصاری به ثبت رساند که پس از چهار سال تحقیق آغاز به کار کرد و به یکی از پرفروش‌ترین‌ها در این صنعت تبدیل شد. عامل گرانبهای عود، که یکی از اجزای اصلی عطرسازی شرقی است، برای رشد به حدود 25 تا 30 سال زمان نیاز دارد. عود حاصل قارچی است که به نوع خاصی از درخت چوب آگار حمله می‌کند. با توجه به میزانی که صنعت عطر از این کالا استفاده می‌کرده است این احتمال وجود داشت که عود به زودی در فهرست گونه‌های در معرض خطر قرار بگیرد. با پذیرش نیاز به حفاظت از این مولفه‌ی حیاتی، مرکز تحقیق و توسعه‌ی اجمل روی فرآیندی کار کرد که زمان نهفتگی درخت عود را از 25 الی 30 سال، به تنها 10 سال کاهش می‌دهد، یک نوآوری که به 6 کشوری اعطا شد که در حال حاضر منبع اصلی عود در جهان هستند.
اجمل باز هم در جبهه‌ای دیگر پیش‌رو بود و یکی از اولین شرکت‌ها در آسیا بود که مدت‌ها پیش، در سال 1979، نیاز به حفاظت از منابع طبیعی را پذیرفت و برنامه‌ی جامع جنگل‌کاری در تپه‌های شمال شرقی هند را آغاز کرد. تحت این برنامه بیش از یک میلیون اصله درخت بکارگرفته شده است که از طریق آن عطرهای اجمل به روش عرضه‌ی سازگار عود از نظر کمّی و کیفی بهره خواهد برد.

متخصصان و طراحان :

نظیر اجمل , عبدالله اجمل

Titanium for men-اجمل تیتانیوم

AJMAL

Titanium for men

icon مردانه
240,000 تومان 211,000 تومان
Jade-اجمل جد

AJMAL

Jade

icon زنانه
256,000 تومان
Raindrops-اجمل رایندراپس (ریندراپس)

AJMAL

Raindrops

icon زنانه
152,000 تومان
Sacrifice for Her-اجمل ساکریفایس فور هر

AJMAL

Sacrifice for Her

icon زنانه
233,000 تومان
Chemystery Ajmal-اجمل چمیستری (کمیستری)

AJMAL

Chemystery Ajmal

icon مردانه
211,000 تومان
Solace-اجمل سولیس

AJMAL

Solace

icon زنانه
216,000 تومان 187,000 تومان
Near-اجمل نیر

AJMAL

Near

icon زنانه
244,000 تومان
Yearn-اجمل یارن

AJMAL

Yearn

icon زنانه
253,000 تومان
Enigma For Her-اجمل اِنیگما فور هر

AJMAL

Enigma For Her

icon زنانه
160,000 تومان 118,000 تومان
Ravish-اجمل راویش

AJMAL

Ravish

icon زنانه
199,000 تومان
Aurum-اجمل اوروم

AJMAL

Aurum

icon زنانه
314,000 تومان
Silver Shade-اجمل سیلور شِد

AJMAL

Silver Shade

icon مردانه - زنانه
375,000 تومان


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.