اجمل یکی از اولین شرکت‌های عطر در منطقه است که به طور نزدیک با نهادهای منطقه‌ای مانند انجمن استانداردسازی متالورژیکی خلیج، در جهت ایجاد یک مکانیسم استاندارد کیفیت موثر و مناسب در GCC همکاری می‌کند.
اجمل می گوید : پایبندی راسخ ما به حفظ بالاترین استانداردهای کیفیت ممکن است که اجمل را به یکی از مشهورترین خانه‌های عطر در منطقه تبدیل کرده است. تعدادی از خانواده‌های سلطنتی در منطقه، به شرکت برای تولید طیفی از عطرهای سفارشی، برای استفاده‌ی انحصاری، سفارش داده‌اند. چندین خط هوایی مشهور در منطقه، ازجمله گلف ایر و خطوط هوایی عربستان سعودی، عطرهای اجمل را برای تولید عطرهای خاص و ویژه برای‌شان، سفارش داده‌اند. برج‌العرب، تنها هتل هفت ستاره در دنیا، رایحه‌ای ویژه دارد که عطرهای اجمل به شکلی انحصاری برای آنها تولید کرده است.
در سال 1998، اجمل به اولین شرکت در منطقه تبدیل شد که عطری را (عود مبخر) به طور انحصاری به ثبت رساند که پس از چهار سال تحقیق آغاز به کار کرد و به یکی از پرفروش‌ترین‌ها در این صنعت تبدیل شد. عامل گرانبهای عود، که یکی از اجزای اصلی عطرسازی شرقی است، برای رشد به حدود 25 تا 30 سال زمان نیاز دارد. عود حاصل قارچی است که به نوع خاصی از درخت چوب آگار حمله می‌کند. با توجه به میزانی که صنعت عطر از این کالا استفاده می‌کرده است این احتمال وجود داشت که عود به زودی در فهرست گونه‌های در معرض خطر قرار بگیرد. با پذیرش نیاز به حفاظت از این مولفه‌ی حیاتی، مرکز تحقیق و توسعه‌ی اجمل روی فرآیندی کار کرد که زمان نهفتگی درخت عود را از 25 الی 30 سال، به تنها 10 سال کاهش می‌دهد، یک نوآوری که به 6 کشوری اعطا شد که در حال حاضر منبع اصلی عود در جهان هستند.
اجمل باز هم در جبهه‌ای دیگر پیش‌رو بود و یکی از اولین شرکت‌ها در آسیا بود که مدت‌ها پیش، در سال 1979، نیاز به حفاظت از منابع طبیعی را پذیرفت و برنامه‌ی جامع جنگل‌کاری در تپه‌های شمال شرقی هند را آغاز کرد. تحت این برنامه بیش از یک میلیون اصله درخت بکارگرفته شده است که از طریق آن عطرهای اجمل به روش عرضه‌ی سازگار عود از نظر کمّی و کیفی بهره خواهد برد.

متخصصان و طراحان :

نظیر اجمل , عبدالله اجمل

Titanium for men-اجمل تیتانیوم

AJMAL

Titanium for men

icon مردانه
299,000 تومان
Jade-اجمل جد

AJMAL

Jade

icon زنانه
334,000 تومان
Sacrifice for Her-اجمل ساکریفایس فور هر

AJMAL

Sacrifice for Her

icon زنانه
333,000 تومان
Chemystery Ajmal-اجمل چمیستری (کمیستری)

AJMAL

Chemystery Ajmal

icon مردانه
500,000 تومان 334,000 تومان
Solace-اجمل سولیس

AJMAL

Solace

icon زنانه
300,000 تومان 205,000 تومان
Near-اجمل نیر

AJMAL

Near

icon زنانه
390,000 تومان
Yearn-اجمل یارن

AJMAL

Yearn

icon زنانه
323,000 تومان
Ravish-اجمل راویش

AJMAL

Ravish

icon زنانه
260,000 تومان
Amaya-اجمل آمایا

AJMAL

Amaya

icon زنانه
ناموجود
Bling Noir-اجمل بلینگ نویر

AJMAL

Bling Noir

icon زنانه
ناموجود
Distractio-اجمل دیستراکتیو

AJMAL

Distractio

icon زنانه
ناموجود
Entice Forever-اجمل انتیس فور اور (انتایس فوراور)

AJMAL

Entice Forever

icon زنانه
ناموجود


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.