نیشان

نیشان

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ترکیه
تعداد محصول : 46

نیشان، با الهام از سنن ریشه‌‌دار، چشم‌انداز مدرن و ساختار جهان‌وطنی استانبول که تمدن‌‌‌های بسیاری را پذیرفته، آماده است با عطرهای منحصربه‌فرد و پیچیده و حس ظریف مجموعه‌‌‌های هنری آن نشانگر ارزشمندی شما و عزیزانتان باشد.

با توجه به اینکه رایحۀ ظریف می‌‌‌تواند یادآوری‌‌‌های ارزشمندی را در کنار احساسات روشنگرانه باز آورد، نیشان با افتخار اولین مجموعه عطر‌‌های نیش «مجموعۀ استریت د پارفوم» ترکیه را ارائه می‌‌‌کند.

پس از عرضۀ مجموعۀ کلن پارفوم - فرمول جدید بسیار غلیظ ادوپارفیوم - و شمع‌‌‌های معطر فوق‌العاده خوش‌بو، لوکس و منحصر‌به‌فرد، تقریباً دو سال طول کشید تا اسانس‌‌‌های نادر مجموعه 16 رایحه‌ای اکستریت د پارفوم ایجاد شود. این مجموعه عطردوستان در سراسر جهان را متحیر کرد. نت‌‌‌های عطر این مجموعه با ظرافت انتخاب شدند تا داستان‌‌های زندگی بی‌نظیری را برای عطردوستان بازگو کنند. از همه دعوت می‌‌‌شود که ترکیبی از فرهنگ‌‌های استانبولی را با عطر نیشان احساس کنند.

عطرهای نیشان به عنوان ادای احترام به احساسات و خلق و خوی‌‌‌های مختلف برای به خاطر سپردن لحظات زیبا طراحی شده‌اند.

با بهره‌گیری از ادکلن‌‌‌های شیک برای میهمان‌نوازی از میهمانان، عطرسازان نیشان در آرزوی نوسازی این سنت به‌اشتراک‌گذاری بوی دلپذیر با دیگران بودند. با الهام از عطر‌‌های پر زرق و برق استانبول و فرهنگ‌‌های ارزشمند بی‌شمار مناطق مختلف جهان غالب، مشکل اصلی دستیابی به فرمول مشخصی با آمیختن آگاهانۀ تحسین‌برانگیزترین عطر‌‌های باکیفیت از منابع طبیعی سراسر جهان برای ایجاد رایحه‌‌‌های متمایز و درازمدت و گسترش حس عمومی لذت بود.

هر شمع معطر شیک نیشان از موم گیاهی ارگانیک و سازگار با محیط زیست ساخته شده است. در مقایسه با شمع‌‌‌های موم پارافین، شمع‌‌‌های موم سبزیجات آرام‌تر و روشن‌تر می‌‌‌سوزند الگوی کریستالی متمایزی را به وجود می‌‌‌آورند، و سطح بیشتری از عطر را جذب می‌‌‌کنند و به دلیل این ساختار بزرگ مولکولی کریستالی آن را روان‌تر رها می‌‌‌کنند.

در کنار تأثیر رایحه‌درمانی به لطف رایحه‌‌‌هایی که به طور آگاهانه انتخاب شده‌اند و فضا را معطر به عطر‌‌های آرامش‌بخش و زنده‌کننده می‌‌‌کنند، تمام شمع‌‌‌های معطر لوکس نیشان برای جذاب کردن هر گونه محیط داخلی طراحی شده‌اند.

درست مانند بطری‌‌‌های عطر، شمع‌‌‌های معطر نیشان هدیه‌‌‌های شگفت‌‌انگیزی برای هر مناسبت با بسته‌بندی دست‌ساز زیبا و جذاب خود هستند که در آن ظرافت و کارایی همدیگر را تکمیل می‌‌‌کنند.

نیشان