عطر های ارتیبل

در زیر جعبه‌ عطرهای آرتبیل نوشته شده Designed by Xerjoff group و این دروغ محضه و سواستفاده از اسم زرجف اونم توسط کی؟ واردکننده رسمی زرجف به ایران از این مسخره‌تر، ابزوردتر و تراژیک‌تر نمی‌شه اگر این کار بچه‌های مروی کرده بودن ادکلن ساخته بودن زیرش همچین خزعبلی نوشته بودن طراحی شده توسط زرجف گروپ همین دوستان بلاگر خودشون می‌زدن کلی پست می‌نوشتن ممه چاک می‌دادن ویدیو می‌گرفتن لایو می‌ذاشتن دست به افشاگری می‌زدن آی مردم چه نشسته‌اید که این ادکلن‌ها تقلبی است هیچ ربطی به زرجف نداره نخرید ولی حالا که پای جردن؛ برج شیک؛ کت و شلوار براق و تخت خواب لاکژری در میان است آب از لب و لوچه‌شان آویزون شده به ارگاسم رسیدن ادکلن‌های تقلبی بوی کاخ سعدآباد می‌ده در توجیحه همچین گندی می‌نویسند: 

"در چندسال اخیر رویه سر در آوردن بی قاعده و بدون حساب کتاب عطرهایی گمنام و بی هویت که مشخص نبود چطور به یکباره از قفسه های بهترین فروشگاههای عطر ایران سردر آوردن برای عطردوستان واقعا ناراحت کننده بود و هست... در این بین اما بنظر میرسه با پشتیبانی یکی از شرکت های واردکننده که سابقه خوب و کلاس کاری خاصی داره، برند نو‌پایی به اسم آرتیبل با ۶ عطر به بازار اومده."

ادعای طراحی توسط گروه زرجف یک شو تبلیغاتی کثیف است تا حقیقت چرا که اکانت رسمی زرجف در پاسخ به این سوال که شما عطرهای آرتبیل طراحی کرده‌اید صراحتن اعلام کرد که ما فقط ممکن مشورت دهیم نه تولید (و نه حتا طراحی) حتا حاضر نشدن اسم شرکت آر... ... پایه و آرتبیل بیاورند که ما به اینا مشورت دادیم اینجاست که یاد صادق هدایت عزیزمان می‌افتم که برافروخته بود چرا کتابفروشی بر میدان مخبرالدوله که کتابش چاپ کرده برداشته در آخرین صفحه بوف کور تبلیغ آبلیموفروشی‌اش هم زده برای همین به آنها می‌گفت رجاله‌ها لکاته‌هایی که یک مشت روده دهانشان را به مخرشان وصل می‌کند و همه‌شان شاگر کله‌پز هستند. 

جالب اینجاست شرکت واردکننده رسمی زرجف به ایران می‌گوید مخاطب‌‌شان جامعه لوکس و پولداری هستند که نه قیمت برایشان مهمه و نه اهل تحقیق و تفحص و راستی آزمایی که بروند ببینند این ادکلن‌های شترگاوپلنگ‌ واقعن توسط زرجف طراحی شده یا نه؟ آر....... ... پایه رسمن اعلام کرده جامعه هدف مشنگ هستند پیشنهاد می‌کنم به بچه‌های مروی از این بعد خواستن ادکلن بسازند زیرش بزنند دیزایند بای روجا داو گروپ! البته قبلش بلاگرهای هول لنگ یه شیشه عطر سرخالی یه شامی و تختخوابی مهمان کنند تا برای‌شان پست‌های آتشین وسوسه کننده بنویسند روی ادکلن‌های تقلبی ماله بکشند بعد اون وقت ادکلن‌هاشون ک اخه پخه تخه بوی کاخ باکینگهام می‌ده.

اینهمه عطر ایرانی کپی از عطرای معروف هستن که در فروشگاه‌های نامبر وان هم جا باز کردن، اما کسی اینجوری جبهه گیری نکرده چرا؟ چون اینا شرکت آر.... ... پایه و بلاگر سفارشی‌اش متوسل به دروغ شدن که این عطرها توسط زرجف طراحی شده حالا خوبه خود سرجیو ممو عطرهای زرجف می‌ده براش دیگران طراحی می‌کنند بعد این ابله‌ها اومدن می‌گن عطرهای آرتبیل زرجف طراحی کرده تازه با چه قیمت‌هایی گران‌تر از عطرهای زرجف؛ دلیل مخالفت و جبهه گیری افراد در برابر آب زیپوهای این شارلاتان که داره از اسم زرجف سو استفاده می‌کنه برمیگرده به این موضوع که عده‌ای مثلن بلاگر عطر که من اسم‌شان می‌گذارم قواد عطر در ظاهر مدافع بچه‌های عشق عطر و عطرباز خودشان نشان می‌دهند اما پای رفتن به برج شیک و لاس زدن با رییس پولدار وسط بیاد هرکاری میکنن حتا خودشان می‌فروشند.

ایکاش رقم دریافتی هم قابل توجه بود که تبلیغ این آشغالها را برای مخاطبشان میکنند این قوادان عطر که برای شیشه ادکلن سرخالی اینچنین بالا پایین می‌پرن برای رقم‌های چهار و پنج میلیون حاضرن انواع دیگه قوادی رو هم بکنن بنگاه شادمانی بزنند؛ بعد توجیه و ماله‌ای که می‌کشند برای اینکار کثیف اینه که هر کی نداره نخره! 

[EDITED] 1400/11/09 21:46
Bane Bane
1400/11/09

بطری ۵۰ هزار تومن واسشون در میاد یه میلیون و خورده ای میفروشن😄 رو بطریشون میزنن اکستریت د پرفیوم بعد وقتی میپرسی ساخت کجاست روشو نشون میدن که نوشته made in france انگار ما نمیفهمیم.

کاملا موافقم . این سوء استفاده ای از شرایط اخیر است و بقولی ماهیگیری از آب گل آلود !

هرچند هنوز موفق به تست نشدم و صدور نظر قبل از تحقیقی همه جانبه ، خردمندانه نیست لیک با توجه به تجربه ای که دارم و آگاهی ای که از شرایط این صنعت در ایران موجود است معتقدم این کار با قیمت اش کوچکترین تناسبی ندارد این عطرها خالق ندارند و به نوعی کارهای ادغامی یا شاید کپی محسوب میشوند . 

قبلا مطلع شدم شرکتی در کیش چهار عطر ساخته است در حال و هوای کارهای پنهالیکونز . دو مردانه و دو زنانه به قیمت یک میلیون تومان . کارهایی باسلیقه اما بی ادعا و بی هیاهو که برای شروع ، آنها را مناسب دیدم تا انشاله بزودی شاهد ظهور عطارانی نامی و طلوع این هنر در ایرانمان باشیم .

تست که کردم دیدم به این قیمت ارزش دارند اما در خصوص این نام جدید ، هرچه می اندیشم تناسبی نمیبینم . شاید عطرهایی لذتبخش باشند لیک عطرهایی که با این قیمت معرفی میشوند همگی پشتوانه ی خلاقانی شهیر و شرکتهایی کهنه کار را دارا بوده و نامهایی بزرگ را یدک میکشند .

با وجودیکه هنوز تست نکرده ام میتوانم مطمئن باشم که پس از تست و حتی درصورتیکه عطرها را با کیفیت بیابم کماکان در خصوص موارد معروضه ی فوق پافشاری خواهم کرد .

ممنون از جناب سلطان از بابت این ریزبینی و اشتراک آن .

در پاسخ به Bane :

بطری ۵۰ هزار تومن واسشون در میاد یه میلیون و خورده ای میفروشن😄 رو بطریشون میزنن اکستریت د پرفیوم بعد وقتی میپرسی ساخت کجاست روشو نشون میدن که نوشته made in france انگار ما نمیفهمیم.

کاش یک میلیون و خورده‌ای می‌فروختن عطرهای آرتبیل هفت میلیون تومان قیمت خورده و این یعنی بی‌شرفی 

در پاسخ به سلطان عطربازهای ایران و توران :

کاش یک میلیون و خورده‌ای می‌فروختن عطرهای آرتبیل هفت میلیون تومان قیمت خورده و این یعنی بی‌شرفی 

سلام.من موندم چند لپی میخوان بخورن؟

دلیل اینهمه عصبانیت را متوجه نمیشم سلطان. من چیزی نمیگم که شعاری باشه، اما عطر، تابلو، و موارد مشابه جزو کالاهای لوکس محسوب میشن و جزو هرم نیازهای اولیه نیست. کمی مطالعه نیازه که متوجه بشید هرجا دیدید ارقام خیلی ناجوره و تعجب کردید از چیزی که بطرز بسیار واضحی کلاهبرداری محسوب میشه اما خیلی عادی داره باهاش رفتار میشه، سریع برو سراغ پولشویی و مباحث مرتبط با این موضوع. جریان تابلوهای فروخته شده ی این چند ساله س عزیزم، وگرنه، از منی که متولد یک شهر کورد نشین هستم، یا اونی که مال سیستان و بلوچستانه بگیر تاااااا اونی که متولد بالای شهر تهرانه، همگی بدون استثنا با هر سطح سوادی، پولمون برسه میریم خارجی میخریم. حالا طرف که بسی هفت خط تر از من و تو و هفتاد جد و آبادمونه و انقدی پول داره که بی مهابا عطر ایرانی 7 میلیونی بخره، خنگه؟!!!!!! نه قشنگم، من و تو خنگیم که ظاهر قضیه رو میبینیم و حرص میخوریم که واااای سر ملت رو شیره میمالن!!!! 

alireza .xx alireza .xx
1400/11/10

درود سلطان عزیز ، بنده با دوستان وارد کننده ام تماس گرفتم و سایت زرجف را هم زیر و رو کردم ولی نه دوستانم از همکاری زرجف با یک واردکننده ایرانی خبر داشتن و نه زرجف به این موضوع اشاره ای کرده .

در مورده رایحه و کیفیت فعلا چیزی نمیتونم بگم چون تست نکردم فعلا فقط میتونم بگم قیمت اصلا معقول نیست بخصوص برای مجموعه ای که تازه شروع بکار کرده ( خوده اسم برند یه امتیاز محسوب میشه و در قطعا در قیمت گذاری نقش داره، ولی یک مجموعه که به تازگی راه افتاده و هیچ اسم و رسمی ندارد که بگیم اسم برند روی سیاست گذاری قیمت تاثیر گذار بوده ،اصلا با عقل جور در نمیاد این فی پنج میلیون به بالا) ،

ارتبیل برای آقای ع ... ن..ژاد که وارد کننده عمده زرجف هستند ، تولید ارتبیل هم توی همین ایران انجام میشه ، با اینحال نمیدونم چرا خودشان را به زرجف چسبوندن و خیلی خوشگل اسم برند زرجف را دست مایه قیمت گذاری کردن ، قطعا اگه همکاری میبود زرجف اعلام میکرد ، برند زرجف در بخش اطلاع رسانی خیلی فعال و کوچکترین فعالیتشون رو در استوری اینستاگرام و بعد در پست و ... به اشتراک میزارن ، امیدوارم اقای ن...د  بصورت شفاف به این پرسش پاسخ بدهند که اسم زرجف این وسط چی میگه ، بهتره برای فعالیت در حوزه پرفیومری بجای استفاده از اسم برندهای سرشناس بیان بصورت شفاف فعالیت کنند و توضیح بدن که پشت طراحی عطراشون پرفیومر هست یا اینکه به شرکت ژنیل سفارش چندتا کار دادند تا در قالب اسانس خالصِ تمام سینتتیک  تولید و براشون ارسال کنه و اینا فقط پروسه رقیق سازی و ایج را انجام میدن ، خیلی کنجکاو شدم تست کنم ببینم عطراشون با ادغام تک نت ها ساخته شده و پرفیومر پشتش هست یا شفارش کار دادن و در قالب اسانسِ سینتتیک و کمپلت اماده فقط رقیق سازی و... را انجام دادن ( پروسه ای که ارماف و امثالهم انجام میدن, ارماف به شرکت شارابوت سفارش کار میده که مثلا از اونتوس براش با گرید hi  هزار لیتر تولید و ارسال کنه ، وقتی اسانس کپی شده اونتوس بدستش رسید با یه سری حلال و اتانول ترکیب و به اسم ارماف کلاب اینتنس تولید و عرضه میکنه ، خیلیام فکر میکنند ارماف ، ریو و... خودشان طراح و پرفیومر دارن😉 )

در پاسخ به کامبیز سخی :

کاملا موافقم . این سوء استفاده ای از شرایط اخیر است و بقولی ماهیگیری از آب گل آلود !

هرچند هنوز موفق به تست نشدم و صدور نظر قبل از تحقیقی همه جانبه ، خردمندانه نیست لیک با توجه به تجربه ای که دارم و آگاهی ای که از شرایط این صنعت در ایران موجود است معتقدم این کار با قیمت اش کوچکترین تناسبی ندارد این عطرها خالق ندارند و به نوعی کارهای ادغامی یا شاید کپی محسوب میشوند . 

قبلا مطلع شدم شرکتی در کیش چهار عطر ساخته است در حال و هوای کارهای پنهالیکونز . دو مردانه و دو زنانه به قیمت یک میلیون تومان . کارهایی باسلیقه اما بی ادعا و بی هیاهو که برای شروع ، آنها را مناسب دیدم تا انشاله بزودی شاهد ظهور عطارانی نامی و طلوع این هنر در ایرانمان باشیم .

تست که کردم دیدم به این قیمت ارزش دارند اما در خصوص این نام جدید ، هرچه می اندیشم تناسبی نمیبینم . شاید عطرهایی لذتبخش باشند لیک عطرهایی که با این قیمت معرفی میشوند همگی پشتوانه ی خلاقانی شهیر و شرکتهایی کهنه کار را دارا بوده و نامهایی بزرگ را یدک میکشند .

با وجودیکه هنوز تست نکرده ام میتوانم مطمئن باشم که پس از تست و حتی درصورتیکه عطرها را با کیفیت بیابم کماکان در خصوص موارد معروضه ی فوق پافشاری خواهم کرد .

سخی جان من قبل از اینکه این پست بنویسم تمامی عطرهای مورد نظر تست کردم نهایت پانصد تا هفتصد تومان می‌ارزند؛ الان ناکسوس زرجف که عطرافشان گذاشته ۵ تومان یکی از عطرهای با ارزش جهان است ولی فکر کن آدم بیاد ۷ تومان عطر کپی واردکننده زرجف بخره تازه به دروغ هم می‌گن زرجف طراحی کرده از این مسخره‌تر می‌شه؟ همین الان عطرهای روجا داو با نصف قیمت عطرهای آرتیبل می‌شه خرید 

در پاسخ به سلطان عطربازهای ایران و توران :

سخی جان من قبل از اینکه این پست بنویسم تمامی عطرهای مورد نظر تست کردم نهایت پانصد تا هفتصد تومان می‌ارزند؛ الان ناکسوس زرجف که عطرافشان گذاشته ۵ تومان یکی از عطرهای با ارزش جهان است ولی فکر کن آدم بیاد ۷ تومان عطر کپی واردکننده زرجف بخره تازه به دروغ هم می‌گن زرجف طراحی کرده از این مسخره‌تر می‌شه؟ همین الان عطرهای روجا داو با نصف قیمت عطرهای آرتیبل می‌شه خرید 

سلطان عزیزم سلام

بله . کوچکترین شکی ندارم که شما نه تنها تست کرده اید که تحقیق نیز . و حتی برای نتیجه گیری نیاز به تست خودم نیست که از سلیقه و دقت نظر شما درین هنر آگاه ام . و بله ، من نیز ناکسوس را بی اندازه با سلیقه دیده ام و دوست اش دارم . و این از عجائب روزگار است در این وادی ، که عطری بی نام و نشان ( ایرانی یا خارجی ) قیمتی بیش از برندهای مطرح پرفیومر دار داشته باشد . بقول خودت همان حوالی ی زیر یک میلیون باید قیمت بخورد و اصلا پرسش مطروحه این است : چند نفر این عطر را با این قیمت میخرند ؟؟

مگر چند نفر عطر دوست میلیاردر داریم که از برندها و کیفیت ها آگاهی ی دقیق و لازم را ندارند ، نیز اهل تحقیق و قیاس نیستند و به جای خرید آنها ، این کار را میخرند ؟؟

ما فقرا و متوسطین که اگر بخواهیم عطری بخریم در درجه ی اول قیمت و سپس قیاس را مد نظر داریم تا بهترین را با بودجه ی مشخص شده مان تهیه کنیم و به طبع این ، خرید این عطر بی شک منتفی ست !

اگر بخواهیم عطری با این قیمت بخریم که کاملا مشخص است که این عطر حتی در انتهای لیست ما هم حضور نخواهد داشت !

کاش شخصی که پشت این کار هست دلیل این سیاست را بازگو کند تا ما هم بیاموزیم :)

شاهین شاهین
1400/11/14
در پاسخ به کامبیز سخی :

به آقای کامبیز سخی 

من کار های این برند رو امروز تست داشتم تم  کار های سرجوف با نت های جدید انصافا کارهای خوبی بودن 

اما بازار یابی اشتباه با این هزینه من برند سرژوف رو قطعا انتخاب می‌کنم 

بدتر از اون هیچکدوم از این کارها ایرانی نیست و رد پای ایران رو درونش نمیشه حس کرد 

در مجموع همون کار های سرژوف با همون قیمت ارزش خرید دارد اما نه به اسم یک برند ایرانی بلکه به نام یک لاین از سرژوف(هرچند سرژوف هم تمایلی به پذیرفتن این برند نداره )

f.bayat f.bayat
1401/12/27
در پاسخ به Bane :

من امروز خرید کردم. و راضیام. عطرتصنیف تنبور. و خداروشکر  ایران عطر به این خوبی زده و ...چون برند ایران هست ناراحتید؟ اگر نمیگفتن برا ایران هست لابد عجب بویی و چه ارزشی داشت!  برند کشور خودت را میگی با ۵۰ هزارتومان . ازکجا میدانی برند های معروف دنیا ازپنجاه تومان ماهم‌کنتر براشون در نیامده باسه؟نبلیغات کلا کثیف است. من که راضی ام از این عطر 

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟