محمد محمد
5
1400/10/10

عطر روزمره

سلام دوستان  بنده   یک ادکلن  روزمره برای یه کارمند یه بیمارستان( البته مددکار هستم  که با اقشار مختلفی از مدیر بالا رتبه تا کارتون خواب  ) هستم  که چهره  نسبتا مذهبی  تو شهر مذهبی  (قم) خیلی بازیگوش و شوخ هستم تو کارم تقریبا همه فن حریف هستم(حمل بر خودستایی نیست)   دنبال جذب جنس مخالف نیستم ولی میخوامهمه پسند باشه و زننده نباشه  و تو محیط بسته  اداری  و بخش ها  قدرت بخش خوبی داشته باشه  اگر ادکلن اینطور می‌شناسید ممنون میشم  ومن الله توفیق

راستی تا 5 میلیون برای هزینه مشکلی ندارم

سلام لطفا sandstorm.jpg #پانوژ سند استورم Sandstorm  رو تست بفرمایید قیمت دو و نیم تا ۳ تومن به نظرم با این شغل خوب جور میشه

محمد محمد
1400/10/10
در پاسخ به فاطمه فیضی :

سلام لطفا sandstorm.jpg #پانوژ سند استورم Sandstorm  رو تست بفرمایید قیمت دو و نیم تا ۳ تومن به نظرم با این شغل خوب جور میشه

ممنون، خانم فیضی 

alireza .xx alireza .xx
1400/10/11

برای محیط های بسته بخصوص محیط های بیمارستانی و درمانی عطرهایی که حس تمیزی و سفید بودن رو القا میکنند خیلی گزینه های خوبی هستند ، دقیقا از شما تو ذهن دیگران یه آدم شکیل و باکلاس که به بهداشتش اهمیت میده تصویر سازی میشه ، البته این مدل عطرها در فصل زمستان مناسب فضای بیرون نیستند و اگه از چنین عطرایی استفاده کردی شیشه عطر یا دستریزی ازش تو کیف کارت بزار و نزدیک محل کار شدی اسپری کن .

این گزینه هارو تست بگیر👇👇👇

Cedre Atlas #آتلیه کلن سدر اطلس Cedre Atlas 

Accento #زرجوف اکسنتو Accento 

Galloway #پارفومز د مارلی گالووی (پرفیومز مارلی گلووی) Galloway 

Annick Goutal Vetiver #آنیک گوتال وتیور Annick Goutal Vetiver 

#تامغورد گری وتیور

Acqua di Giò Profondo #جورجیو آرمانی اکوا دی جیو پروفوندو Acqua di Giò Profondo 

IRRO IRRO
1400/10/13

Colonia Pura #آکوا دی پارما کولونیا پورا Colonia Pura 

پیشنهاد میکنم ، باطراوت و روحیه بخش 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟