pedram pedram
11
1400/10/06

راهنمایی خرید عطر زنانه

سلام دوستان،برای خانمی که عاشق بوی آکوا بولگاری و کرید اونتوس هست،عطری با قیمت حدودا ۲۵۰۰هزارتومن،چی بگیرم که هم ماندگاری و هم پخش بوی خوبی داشته باشه.

ممنون

pedram pedram
1400/10/07
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام ممنون ولی زنانه میخوام باشه 

IRRO IRRO
1400/10/07

سلام

Cedrat Boise #مانسرا سدرات بویسه (سدرات بویز) Cedrat Boise رو پیشنهاد میکنم ، خنک و بسیار جذاب با ماندگاری خیلی خوب ، البته یونی هست.

سلام مجدد:

ماسک امپریال و ارکید من یونی سکس هستند.

Michael Michael
1400/10/07

اگر خودتون و اون خانم عاشق اونتوس هستید از عطر مون بلان اکسپلورر استفاده کنید قیمتش مناسبه بوش هم تقریبا مثل اونتوسه پخش و موندگاریش نسبت به قیمت بد نیس خوبه ولی نمیشه اونجور اغراق کنیم که از نظر پخش و ماندگاری عطر شاخیه

Maary Maary
1400/10/07

با عرض سلام 

Be Delicious for Women #دی کی ان وای بی دلیشس زنانه Be Delicious for Women 

این عطر جزء عطرهاییه که میتونه با توجه به مواردی که فرمودید( البته تو رنج قیمتی که مدنظرتون هست) مورد پسند واقع شه...حتما تست کنید قبل از خرید

pedram pedram
1400/10/08
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

ممنون از راهنماییتون

pedram pedram
1400/10/08
در پاسخ به Michael :

اگر خودتون و اون خانم عاشق اونتوس هستید از عطر مون بلان اکسپلورر استفاده کنید قیمتش مناسبه بوش هم تقریبا مثل اونتوسه پخش و موندگاریش نسبت به قیمت بد نیس خوبه ولی نمیشه اونجور اغراق کنیم که از نظر پخش و ماندگاری عطر شاخیه

ممنون از راهنماییتون

pedram pedram
1400/10/08
در پاسخ به Maary :

با عرض سلام 

Be Delicious for Women #دی کی ان وای بی دلیشس زنانه Be Delicious for Women 

این عطر جزء عطرهاییه که میتونه با توجه به مواردی که فرمودید( البته تو رنج قیمتی که مدنظرتون هست) مورد پسند واقع شه...حتما تست کنید قبل از خرید

ممنونم از راهنماییتون

Maary Maary
1400/10/08
در پاسخ به pedram :

ممنونم از راهنماییتون

خواهش میکنم فقط اگه تصمیم گرفتید بیشتر هزینه کنید این عطرو تست کنید باز هم نزدیک تره به چیزی که میخواید

Eau des Merveilles Bleue #هرمس او دس مرویلس بلو Eau des Merveilles Bleue 

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟