Amelie Amelie
21
1400/08/04

عطری که گویای شخصیت شماست

سلام دوستان عزیز

وقتتون به شادی و نیکی

خواستم بپرسم که هر کدوم از شما عزیزان چه عطری رو دارای بیشترین نزدیکی به شخصیت و روحیات خودتون می‌دونین؟

پاسخش برام جالبه :)

Amirhossein Amirhossein
1400/08/04

سلام عرض ادب و یه تشکر ویژه بابت طرح همچین گفتگویی. یکی از جالبترین و باارزش ترین پرسش هایی بود که به شخصه دیدم...

Narciso Rodriguez for Him EDT #نارسیس رودریگز فور هیم تویلت Narciso Rodriguez for Him EDT 

به نظرم بهترین توصیف رو جناب ایکاروس درباره شخصیت این عطر داشتن ولی خب چیزهایی که این عطر رو به شخصیت من پیوند میدن : قاطعیت, جدیت و سخت کوشی و پشت این ها داشتن روح زندگی, شوخ طبعی و مهربانی...

پاویلیون روژ جووی

حامدبی حامدبی
1400/08/04

Requiem #سلطان پاشا عطارز ركوئيم Requiem  

یه بویی بین بلک افغان و اونتوس و ناسوماتو بلاماژ . ولی همه این عطرارو میذاره تو جیبش اینو داشته باشی دیگه نیازی به اون عطرا پیدا نمیکنی

Fatimah Fatimah
1400/08/04

سلام

Hot Couture EDP #جیونچی هات کوتور ادو پرفیوم Hot Couture EDP 

خودت چطور آملی‌جان؟:)

Mahyar Mahyar
1400/08/04

سوال خوبیه و جالبه که بعنوان یه مرد رایحه های فمینین بهترین تطابق رو با شخصیت من دارن. بعضا زنانه ها بهترین توصیف رو از روحیاتم ارایه میکنن:

tropical-wood.jpg #مونتال تراپیکال وود Tropical Wood 

pour-un-homme.jpg #کارون پوران هوم (پورانوم) Pour Un Homme 

opium-for-men.jpg #ایوسن لورن اوپیوم مردانه Opium for men 

dior-homme-parfum.jpg #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum 

Hediye Hediye
1400/08/05

من اگه پیداش کنم‌ صد درصد میکنمش عطر امضام

Mahyar Mahyar
1400/08/05
در پاسخ به Mahyar :

سوال خوبیه و جالبه که بعنوان یه مرد رایحه های فمینین بهترین تطابق رو با شخصیت من دارن. بعضا زنانه ها بهترین توصیف رو از روحیاتم ارایه میکنن:

tropical-wood.jpg #مونتال تراپیکال وود Tropical Wood 

pour-un-homme.jpg #کارون پوران هوم (پورانوم) Pour Un Homme 

opium-for-men.jpg #ایوسن لورن اوپیوم مردانه Opium for men 

dior-homme-parfum.jpg #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum 

البته منظور اوپیوم زنانه بود که به اشتباه اوپیوم مردانه قید شد. همچنین دوست دارم یک عطر دیگه که هماهنگی خوبی با شخصیتم داره به لیست اضافه کنم:

Royal Mayfair #کرید رویال می فر Royal Mayfair

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟