انتخاب برای خانوم ۴۰ ساله ، تلخ و چوبی

سلام. روز شما بخیر.

لطفا برای خانم حدودا 40 ساله عطر پیشنهاد بدید.عطرهای تلخ و چوبی رو خیلی می پسندم.

ممنون

حامدبی حامدبی
1400/07/26

لالیک انکر نویر . جوی پرایوت . اوپوس هشت هم خوبه حس تر و تازگی و نشاط داره فک کنم حتما بپسندی

Fatimah Fatimah
1400/07/26

سلام و احترام

پیشنهاد میکنم از زنانه های موجود تو ایران : مارلی-اتالیا و کلویی نومد و لالیک لیوینگ رو تست کنید.

Lalique Living #لالیک لیوینگ Lalique Living 

Nomade #کلوهه نومد Nomade 

Athalia #پارفومز د مارلی آتالیا Athalia 

یه کار چوبی و تلخ مردونه که بنظرم برای خانما هم قابل پوششه:

Encre Noire Sport #لالیک انکر نویر اسپرت (لالیک مشکی اسپرت) Encre Noire Sport  

سلام.
اکثر کارهای چوبی ذاتا خشن و جدی هستند و درنتیجه یا مردانه معرفی شدن یا اینکه اسما مشترک (مردانه و زنانه) معرفی شدن اما در عمل تصور اینکه یک خانم اونها رو بپوشه کمی سخته مثل پرایوت لیبل" از برند جووی. با این حال چندتایی هستند که میشه گفت خشونت کمتری دارند و به راحتی توسط خانمها هم قابل پوشیدن هستند، که معمولا چوب صندل دارند و یا با نوتهای رزینی و صمغی متعادل شدن. از جمله:

Santal 33 #له لابو سانتال 33 Santal 33 

Oud Al Sahraa Parfums Berdoues

Incense  Avignon #کام دی کارگونس اینسنس اویگنون Incense Avignon 

Full Incense Montale

Fille en Aiguilles #سرج لوتنس فیل ان ایگویلز Fille en Aiguilles 

Cuir Sacre #آتلیه دس اورس کوئیر ساکر Cuir Sacre 

Dzongkha L'Artisan Parfumeur for women and men

Timbuktu #ال آرتیسان پارفومر تیمبوکتو Timbuktu 

پیشنهاد خانم Fatimah  هم پیشنهاد مناسبی هست. در واقع لالیک انکر نویر اسپرت شباهتهایی به تیمبوکتو و کوئیر ساکر داره که هردوتای اینها به عنوان عطر یونیسکس معرفی شدن.

alireza .xx alireza .xx
1400/07/27

green-wood-2.jpg #دسکوارد 2 گرین وود Green Wood 

(یکی از بهترین دیزاینری های وودی که در سال ۹۹ تست داشتم )

zara-sandalwood.jpg #زارا صندل وود Zara Sandalwood 

( اگه پیدا کنید ، هم خوش قیمت هم خوش ساخت، رایحه ای صاف و صیقل خورده از چوب صندل ، انگار روی چوب صندل شیر ریختن بعد با سمباده هزار حسابی صیقلش دادن )

noble-vetiver.jpg #چوپارد نوبل وتیور Noble Vetiver 

( رایحه تروتازه وتیور که یه نمه خاک روش نشسته را توی بستری تلخ از چوب باز میکنه)

platinum.jpg #آرماف نیش پلاتینیوم Platinum  

( نسبت به قیمت خیلی خوشبو )

chic-shaik-no-70.jpg #چیک شیخ نو 70 (شماره 70) Chic Shaik No 70 

(جز بهترین و نرم ترین عطرای چوبی ، در این عطر یه نوع عود کمیاب در دوز پایینی استفاده شده که اسمش در هرم بویایی نیامده ، همون یه نمه عود کمیاب انچنان به بستر چوبی جلال و جبروت داده که شخصا وقتی بار اول روی پوست تستش کردم تا ساعتها مچ دستم را جلو بینی گرفته بودم و عمیق بو میکشیدم، اگه با قیمت مشکلی ندارید این عطر عالیه و اصلا گول اسم برند بحرینی را نخورید ، این عطر اصلا تم عربی ندارد، برند شیخ قبلا این عطرو بصورت اختصاصی برای شاهزاده های بحرین میساخته که بعدها دی سی میشه و با کمی تغییر فرمول که قیمت رو پایین بیاره به اسم شیخ هفتاد برای عموم تولید میکنه)

تمام این عطرها درسته مردونه هستند ولی از بسیاری از عطرای مشترک و یونیکس رایحه نرمتری دارند.

معذرت طولانی شد.

.

در پاسخ به حامدبی :

لالیک انکر نویر . جوی پرایوت . اوپوس هشت هم خوبه حس تر و تازگی و نشاط داره فک کنم حتما بپسندی

ممنون از پیشنهادتون

در پاسخ به Fatimah :

سلام و احترام

پیشنهاد میکنم از زنانه های موجود تو ایران : مارلی-اتالیا و کلویی نومد و لالیک لیوینگ رو تست کنید.

Lalique Living #لالیک لیوینگ Lalique Living 

Nomade #کلوهه نومد Nomade 

Athalia #پارفومز د مارلی آتالیا Athalia 

یه کار چوبی و تلخ مردونه که بنظرم برای خانما هم قابل پوششه:

Encre Noire Sport #لالیک انکر نویر اسپرت (لالیک مشکی اسپرت) Encre Noire Sport  

ممنون از پیشنهادتون

در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

سلام.
اکثر کارهای چوبی ذاتا خشن و جدی هستند و درنتیجه یا مردانه معرفی شدن یا اینکه اسما مشترک (مردانه و زنانه) معرفی شدن اما در عمل تصور اینکه یک خانم اونها رو بپوشه کمی سخته مثل پرایوت لیبل" از برند جووی. با این حال چندتایی هستند که میشه گفت خشونت کمتری دارند و به راحتی توسط خانمها هم قابل پوشیدن هستند، که معمولا چوب صندل دارند و یا با نوتهای رزینی و صمغی متعادل شدن. از جمله:

Santal 33 #له لابو سانتال 33 Santal 33 

Oud Al Sahraa Parfums Berdoues

Incense  Avignon #کام دی کارگونس اینسنس اویگنون Incense Avignon 

Full Incense Montale

Fille en Aiguilles #سرج لوتنس فیل ان ایگویلز Fille en Aiguilles 

Cuir Sacre #آتلیه دس اورس کوئیر ساکر Cuir Sacre 

Dzongkha L'Artisan Parfumeur for women and men

Timbuktu #ال آرتیسان پارفومر تیمبوکتو Timbuktu 

پیشنهاد خانم Fatimah  هم پیشنهاد مناسبی هست. در واقع لالیک انکر نویر اسپرت شباهتهایی به تیمبوکتو و کوئیر ساکر داره که هردوتای اینها به عنوان عطر یونیسکس معرفی شدن.

ممنون از پیشنهادتون

در پاسخ به alireza .xx :

green-wood-2.jpg #دسکوارد 2 گرین وود Green Wood 

(یکی از بهترین دیزاینری های وودی که در سال ۹۹ تست داشتم )

zara-sandalwood.jpg #زارا صندل وود Zara Sandalwood 

( اگه پیدا کنید ، هم خوش قیمت هم خوش ساخت، رایحه ای صاف و صیقل خورده از چوب صندل ، انگار روی چوب صندل شیر ریختن بعد با سمباده هزار حسابی صیقلش دادن )

noble-vetiver.jpg #چوپارد نوبل وتیور Noble Vetiver 

( رایحه تروتازه وتیور که یه نمه خاک روش نشسته را توی بستری تلخ از چوب باز میکنه)

platinum.jpg #آرماف نیش پلاتینیوم Platinum  

( نسبت به قیمت خیلی خوشبو )

chic-shaik-no-70.jpg #چیک شیخ نو 70 (شماره 70) Chic Shaik No 70 

(جز بهترین و نرم ترین عطرای چوبی ، در این عطر یه نوع عود کمیاب در دوز پایینی استفاده شده که اسمش در هرم بویایی نیامده ، همون یه نمه عود کمیاب انچنان به بستر چوبی جلال و جبروت داده که شخصا وقتی بار اول روی پوست تستش کردم تا ساعتها مچ دستم را جلو بینی گرفته بودم و عمیق بو میکشیدم، اگه با قیمت مشکلی ندارید این عطر عالیه و اصلا گول اسم برند بحرینی را نخورید ، این عطر اصلا تم عربی ندارد، برند شیخ قبلا این عطرو بصورت اختصاصی برای شاهزاده های بحرین میساخته که بعدها دی سی میشه و با کمی تغییر فرمول که قیمت رو پایین بیاره به اسم شیخ هفتاد برای عموم تولید میکنه)

تمام این عطرها درسته مردونه هستند ولی از بسیاری از عطرای مشترک و یونیکس رایحه نرمتری دارند.

معذرت طولانی شد.

.

ممنون از پیشنهادتون. تمام دیروز توی سایت عطر افشان چرخیدم و نظرات رو خوندم. واقعیت اینه که علیرغم اینکه خیلی عطر دوست دارم ولی به نظرم توی انتخاب عطر مناسب خودم موفق نبودم و معمولا شیشه عطرهام نصفه استفاده میشن. تنها عطری که تا آخرش استفاده کردم #دیور ادیکت ادو پرفیوم 2014 (ادکت) بوده. نظرات مربوط به عطرهایی که پیشنهاد دادید رو هم خوندم. اکثرا به نظر میاد برای مراسم رسمی مناسب هستند. من برای استفاده روزانه و محل کار میخوام. پخش بو و ماندگاری برام مهمه تا 5 تومن هم میتونم هزینه کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید. 

در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

ممنون ازپیشنهادتون.

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟