alireza .xx alireza .xx
20
1400/07/25

دوستان محترم خواهشا در این نظر سنجی شرکت کنند.

با سلام و عرض ادب خدمت بانوان و آقایون محترم عطرافشان .

دوستان محترمی که ساکن تهران هستند اگر کلاسهای رایحه شناسی بصورت رسمی و با اخذ مجوز وتاییدیه وزارت بهداشت و تاییدیه های دیگه که کاملا قانونی باشه دایر بشه آیا در چنین کلاسی شرکت خواهید کرد ؟؟؟؟

سلام علی جان:

من هستم حتما اگه اوکی شد اطلاع رسانی کنید

حامدبی حامدبی
1400/07/25
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام علی جان:

خیلی عالیه داش علی . میخوام کمی ازت مشوره بگیرم راهی وجود داره؟ با احازه عطرافشان عزیز

alireza .xx alireza .xx
1400/07/25
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام علی جان:

مخلصم جناب شوشتری عزیز ، انشالله اگه نهایی شد باعث افتخاره و بسیار مشتاق هستم با شما عزیزان از نزدیک آشنا بشم.

اخویم با همکاری یکی از اساتیدمحترم قصده تاسیس چنین کلاسی دارند و در حال دو دوتا چهارتا و تحقیقاتی هستند و حتی از مراجع مربوطه درمورده چگونگی اخذ مجوز سوالاتی پرسیدن، مشکلترین قسمت اینکار تهیه مواد اولیه و ترخیصش از گمرکِ، این قسمت ترخیص گمرک واقعا عصاب فولادی  میخواد که امیدوارم در دولت جدید روند ترخیص رو سرعت ببخشند ، مثلا شما از فلان شرکت اروپایی مواد اولیه سفارش دادی و اون محصول با اینکه برگه های تایبدیه بهداشت اروپا رو داره در گمرک داخل بازم نمونه هایی رو میبرن ازمایشگاه و‌ یه تایبدیه هم از بهداشت داخل باید بگیره (در خوده گمرک ازمایشگاههایی برای این منظور هست و تمام محصولات ارایشی بهداشتی و... با اینکه تایبدیه بهداشت مبدا رو دارند باید تایید بهداشت داخل رو هم بگیرند)، اینکه روی سلامت محصول حساس هستند خیلیم عالیه ولی اینکه یکی دوماه معطل تاییدیه بشی واقعا ضدحال و این تازه خان اول و باید هفت خان رستم را طی بکنی ...... .

alireza .xx alireza .xx
1400/07/25
در پاسخ به حامدبی :

خیلی عالیه داش علی . میخوام کمی ازت مشوره بگیرم راهی وجود داره؟ با احازه عطرافشان عزیز

در خدمتم جناب حامد ، ایمیل بنده در قسمت کاربری ام درج شده و اگر از طرف مدیریت محترم ایرادی نداره میتوانید ایمیل بنده را از مدیر محترم بگیرید ،البته اگه از نظر این بزگوار ایرادی ندارد ، یا اگه راه دیگه ای هست شما امر کنید بنده پبگیر بشم.

حامدبی حامدبی
1400/07/25
در پاسخ به alireza .xx :

در خدمتم جناب حامد ، ایمیل بنده در قسمت کاربری ام درج شده و اگر از طرف مدیریت محترم ایرادی نداره میتوانید ایمیل بنده را از مدیر محترم بگیرید ،البته اگه از نظر این بزگوار ایرادی ندارد ، یا اگه راه دیگه ای هست شما امر کنید بنده پبگیر بشم.

اینستا داری رمزی بنویس 

حامدبی حامدبی
1400/07/25

یا اینستای عطر افشان برو پست اخر بنویس ali.x

منم هستم 

alireza .xx alireza .xx
1400/07/26
در پاسخ به حامدبی :

یا اینستای عطر افشان برو پست اخر بنویس ali.x

زیر پست آخر اینستا کامنت گذاشتم ، اسم کاربری ali.xx.as

alireza .xx alireza .xx
1400/07/26
در پاسخ به آلالیتا :

منم هستم 

🙏🙏

در پاسخ به alireza .xx :

مخلصم جناب شوشتری عزیز ، انشالله اگه نهایی شد باعث افتخاره و بسیار مشتاق هستم با شما عزیزان از نزدیک آشنا بشم.

اخویم با همکاری یکی از اساتیدمحترم قصده تاسیس چنین کلاسی دارند و در حال دو دوتا چهارتا و تحقیقاتی هستند و حتی از مراجع مربوطه درمورده چگونگی اخذ مجوز سوالاتی پرسیدن، مشکلترین قسمت اینکار تهیه مواد اولیه و ترخیصش از گمرکِ، این قسمت ترخیص گمرک واقعا عصاب فولادی  میخواد که امیدوارم در دولت جدید روند ترخیص رو سرعت ببخشند ، مثلا شما از فلان شرکت اروپایی مواد اولیه سفارش دادی و اون محصول با اینکه برگه های تایبدیه بهداشت اروپا رو داره در گمرک داخل بازم نمونه هایی رو میبرن ازمایشگاه و‌ یه تایبدیه هم از بهداشت داخل باید بگیره (در خوده گمرک ازمایشگاههایی برای این منظور هست و تمام محصولات ارایشی بهداشتی و... با اینکه تایبدیه بهداشت مبدا رو دارند باید تایید بهداشت داخل رو هم بگیرند)، اینکه روی سلامت محصول حساس هستند خیلیم عالیه ولی اینکه یکی دوماه معطل تاییدیه بشی واقعا ضدحال و این تازه خان اول و باید هفت خان رستم را طی بکنی ...... .

علی جان سلام مجدد برادر:

دقیقا هفت خوان رستم رو خوب اومدی...

مشکلات زیاده ولی اگه بشه عالی میشه و خیلی مشتاق مثل من هست که همراهیتون کنه داداش

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟