اشکان اشکان
9
1400/07/03

رایحه چرمی دودی چوبی تنباکویی

دوستان عطرباز و خبره لطفا برای خرید عطر کمکم کنید دنبال یه رایحه میگردم چرمی دودی چوبی تنباکویی قیمتشم زیاد بالا نباشه ممنون میشم یک یا چند مورد پیشنهاد بدین توی این حال و هوا

گلی گلی
1400/07/03

سلام

دوستان منم مثل اشکان عزیز دنبال یک عطر چرمی دودی تنباکویی هستم. اگر زنانه یا یونیسکس هم معرفی کنین ممنون می شم.😉

سلام

برند رمی لاتور را که دوست کارشناس مون جنای معین سرافرازی معرفی کردند عطرهای بسیار ارزشمند و ارزان در دسته ای که مورد نظر شماست ، دارد . سرچ کنید و تست کنید .

عطر کوئیق از برند روبرتو ویزاری نیز که محصول ۲۰۲۱ است عطری ارزان و عالی ست . موفق باشید

alireza .xx alireza .xx
1400/07/03
در پاسخ به گلی :

سلام

دوستان منم مثل اشکان عزیز دنبال یک عطر چرمی دودی تنباکویی هستم. اگر زنانه یا یونیسکس هم معرفی کنین ممنون می شم.😉

عطری که اینموارد رو داشته باشه و برای بانوان هم مناسب باشه👇👇

Dark Rebel Rider #جان وارواتوس دارک ربل ریدر Dark Rebel Rider (اینکار درسته مردونه ست ولی وانیل ،بنفشه و کاکائو فضارو بالانس کردن ، در دارک ربل ریدر از مواردی که گفتید فقط چرم در هرم بویایی هست و انصافا چرم خوش ساختی هم هست ، اما تنباکو و اسموک با اینکه اسمشان در هرم بویایی نیست ولی به وضوح حس میشن ، از همبستر شدن وانیل ،کاکائو و رزین ها رایحه این دو یه جورایی تصویر سازی شده، اینکار در رنج قیمتی خودش یه شاهکاره که مهجور مانده ،خانوما از این عطر خوششون میاد و خواهر خودم زمستونا استفاده میکنه).

گلی گلی
1400/07/03
در پاسخ به alireza .xx :

عطری که اینموارد رو داشته باشه و برای بانوان هم مناسب باشه👇👇

Dark Rebel Rider #جان وارواتوس دارک ربل ریدر Dark Rebel Rider (اینکار درسته مردونه ست ولی وانیل ،بنفشه و کاکائو فضارو بالانس کردن ، در دارک ربل ریدر از مواردی که گفتید فقط چرم در هرم بویایی هست و انصافا چرم خوش ساختی هم هست ، اما تنباکو و اسموک با اینکه اسمشان در هرم بویایی نیست ولی به وضوح حس میشن ، از همبستر شدن وانیل ،کاکائو و رزین ها رایحه این دو یه جورایی تصویر سازی شده، اینکار در رنج قیمتی خودش یه شاهکاره که مهجور مانده ،خانوما از این عطر خوششون میاد و خواهر خودم زمستونا استفاده میکنه).

سلام علی آقا

یک دنیا تشکر🌷

alireza .xx alireza .xx
1400/07/05
در پاسخ به گلی :

سلام علی آقا

یک دنیا تشکر🌷

🙏🙏🌹

اشکان اشکان
1400/07/21
در پاسخ به کامبیز سخی :

سلام

برند رمی لاتور را که دوست کارشناس مون جنای معین سرافرازی معرفی کردند عطرهای بسیار ارزشمند و ارزان در دسته ای که مورد نظر شماست ، دارد . سرچ کنید و تست کنید .

عطر کوئیق از برند روبرتو ویزاری نیز که محصول ۲۰۲۱ است عطری ارزان و عالی ست . موفق باشید

ممنون از توجهتون

اشکان اشکان
1400/07/21
در پاسخ به گلی :

سلام

درود بر شما
خوشحال میشم اگه چیزی تست یا خرید کردین تجربتون با من به اشتراک بذارید

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟