libra libra
8
1400/05/27

پیشنهاد عطر برای خانومی که رایحه عطر‌های مردانه رو میپسنده

سلام و وقت بخیر

دوستانی که تجربه و دانش در زمینه‌ی عطر دارن ممنون میشم راهنمایی بفرمایند

در سه دسته‌ی عطر خنک - معتدل و گرم و محدوده قیمت تا چهار میلیون تومان نیاز به راهنمایی دارم

عطر برای استفاده ی روزانه خانومی سی ساله که بوهای گُلی براش موجب سردرد میشه و بیشتر به روایح عطرهای آقایون علاقمنده(مثل عطر های زیر):

پیور مالت تیری موگلر

تام فورد اکستریم

دیور هوم او

مارلی دارلی

دِ‌ وان D&G

ایو سن لورن Y

پیشاپیش از وقتی که برای پاسخگویی میذارید متشکرم

با سلام

بنتلی آزور

لاگوست ال12 نویر

ورساچه پور هوم دیلن بلو

جان ریچموند مردانه

اینا رو یه تست کنین

آرامیس آرامیس
1400/05/27

Eau des Merveilles #هرمس او دس مرویلس Eau des Merveilles 

Elixir Des Merveilles EDP #هرمس الکسیر دس مرویلس ادو پرفیوم Elixir Des Merveilles EDP 

Eau des Merveilles Bleue #هرمس او دس مرویلس بلو Eau des Merveilles Bleue 

L’Ambre des Merveilles #هرمس له آمبر دس مرویلس L’Ambre des Merveilles 

در کل گروه او دس دس مرولیس هرمس بسیار مناسب هستند بخصوص Elixir Des Merveilles EDP #هرمس الکسیر دس مرویلس ادو پرفیوم Elixir Des Merveilles EDP 

فوق العاده خوش بو و خوش ساخت و مقتدر

همچنین عطر

Jasmin Noir EDP #بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم Jasmin Noir EDP 

که سازنده عطری زنانه با خصلت های مردانه طراحی کرده البته رایحه هرمس ها پخش بالاتری دارند

libra libra
1400/05/27

متشکرم ازینکه وقت گذاشتید و جواب دادید🙏🏻سوالمو تصحیح میکنم :عطر زنانه برای خانومی با مشخصات بالا که به روایح عطرهای مردانه مثل عطرهایی که نام بردم علاقمنده

از بین عطر های زنانه هم چنس شنل رو تا حدودی(بیشتر از متوسط) میپسنده ولی با افزایش قیمت عجیبش و اینکه بوش خیلی تکراریه،من ترجیحم به عطرهایی با بوهای خاص تره.تشکر

در پاسخ به libra :

متشکرم ازینکه وقت گذاشتید و جواب دادید🙏🏻سوالمو تصحیح میکنم :عطر زنانه برای خانومی با مشخصات بالا که به روایح عطرهای مردانه مثل عطرهایی که نام بردم علاقمنده

از بین عطر های زنانه هم چنس شنل رو تا حدودی(بیشتر از متوسط) میپسنده ولی با افزایش قیمت عجیبش و اینکه بوش خیلی تکراریه،من ترجیحم به عطرهایی با بوهای خاص تره.تشکر

سلام،

به نظر من عطر:  آرماند باسی این رِد پرفیوم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟