بدبو ترین عطری که تا حالا دیدید چی بوده؟

دوستان البته با احترام به سلایق تجربه تون رو بیان کنید.

در پاسخ به Salman Ketabchi :

با سلام. عطر پوران هوم.مخصوصا نت اولش که فکر کنم انفجار اسطخدوس ه و بطرز وحشتناکی خشن و بدبوست. شما تا حالا کارون پوران هوم رو دیدین؟ همون عطری که شیشه سبز داره و به عطر شاه فقید، معروفه. خیلی دوست دارم نظر شما و دیگران رو راجع به این عطر بدونم.

سلام.
اتفاقا من کارون پور ان هوم رو خیلی دوست دارم.
شاید دلیل دلزدگی بعضیها از این عطر این باشه که فورا ما رو به یاد صابون میندازه - که البته درسته. چون این عطر نزدیک به یک قرن پیش معرفی شده و بعد از اون رایحه مشابهش در صابونها و سایر شوینده ها کپی شده.

ضمنا اینکه عطر مورد علاقه شاه باشه هم چندان قابل اعتماد نیست. یادمه درمورد عطر کوروس هم همین رو میگفتن.

Fatimah Fatimah
1400/05/07

سلام :) 

Tulaytulah #ماجدا بکالی تولیِتلاه Tulaytulah 

راستش برای من واقعا غیر منتظره بود و نمیدونم چجوری باهاش کنار بیام... به نظرم اصلا پوشیدنی نیست...

Collection Rouge No2 #ام میکالف کالکشن رژ شماره 2 Collection Rouge No2  این کار هم خیلی شوکه ام کرده بود... فرکانساشو گیرنده هام ابدا نمیگیره:)))))))

راستش من با دوستانی که عقیده دارند عطر بدبو برای عاشقان عطر معنی نداره هم مخالف نیستم چون حق دارند، فقط موردی که هست اینه که سلیقه ی بویایی افراده که بعضی روایح رو ناپسند و بدبو جلوه میده براشون و به این معنا نیست که اون عطر بدبوعه، مثل اینه که بگیم میرزا قاسمی بدمزه است در حالی که این "منم" که بادمجون دوست ندارم.

در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

سلام.
همیشه سمپل مرجع مطمئن تری برای تست یک رایحه هست و احتمال تقلب در سمپل ناچیزه، چون صرفه اقتصادی نداره (البته بعید نیست سمپل عطرهای گرون هم تقلبی شون به بازار بیاد).
بنابراین با توجه به اختلاف رایحه 200 میل و سمپل، باید شک کنید به اصالت عطر 200 میل.

با شما موافقم.

میریان میریان
1400/05/19

سلام 
به ترتیب سیلور سنت و بلک ارکید
البته این نظر منه و ممکنه این عطرها امضای عده ای از مردم باشن...

برای من این عطر بوده تا حالا

Armani Code Cashmere #جیور جیو آرمانی کد کاشمر Armani Code Cashmere 

nazanin nazanin
1401/12/06

سلام

زرجف لاتوسکا. برای من غیر قابل تحمله.

کلا در سلیقه ی بویایی من، گروه های بویایی چایپر گلی، میوه ای گلی، میوه ای گلی شیرین و چایپر میوه ای، جز منفورین هستن.  

nazanin nazanin
1401/12/06

جدیدا عطر های گورماند رو هم اصلا دوست ندارم😬

در پاسخ به Salman Ketabchi :

با سلام. عطر پوران هوم.مخصوصا نت اولش که فکر کنم انفجار اسطخدوس ه و بطرز وحشتناکی خشن و بدبوست. شما تا حالا کارون پوران هوم رو دیدین؟ همون عطری که شیشه سبز داره و به عطر شاه فقید، معروفه. خیلی دوست دارم نظر شما و دیگران رو راجع به این عطر بدونم.

منم اصلا خوشم نمیاد ازش. فقط دنبال راهی بودم که بوش رو از لباسم دور کنم 😂

Armani Code Absolu

بوی کارگاه های شیرینی‌پزی یزد ما رو میده که از بوش فراری‌ام

Bath & body works Mahogany woods که ۶ سال پیش تو ترکیه تستش کردم و برام یکی از بدترین تجربیات تست عطر بود ترکیب رام با چوب ماهون که برام غیرقابل تحمل و سردردآور بود

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟