عطر با بوی غالب وانیل

سلام‌دوستان من دنبال عطر با بوی غالب وانیل و یا وانیل و شکلات که خیلی هم سنگین نباشه میگردم.در ضمن ۲۵ سالمه دندونپزشکم و تیپ و لباس پوشیدنم سادس😁

سلام دوست عزیز ،

جدای از پیشنهادات زیر یکی از بهترین مواردی که به شما میتونم پیشنهاد کنم و خب در کنار وانیل عناصر دیگر هم بولد هستند Remember Me #جووی پاریس ریممبر می Remember Me  هستش که بسیار میتونه براتون دل نشین باشه .

اما عطرهایی که میشه در کنارش نام برد با وانیل غالب از برند مارلی مثلا میشه به Layton #پارفومز د مارلی لیتون Layton  و Pegasus #پافومز د مارلی پگاسوس Pegasus  اشاره کرد

در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام دوست عزیز ،

جدای از پیشنهادات زیر یکی از بهترین مواردی که به شما میتونم پیشنهاد کنم و خب در کنار وانیل عناصر دیگر هم بولد هستند Remember Me #جووی پاریس ریممبر می Remember Me  هستش که بسیار میتونه براتون دل نشین باشه .

اما عطرهایی که میشه در کنارش نام برد با وانیل غالب از برند مارلی مثلا میشه به Layton #پارفومز د مارلی لیتون Layton  و Pegasus #پافومز د مارلی پگاسوس Pegasus  اشاره کرد

خیلی ممنون لطف کردین همونطوری که گفتین فکر میکنم  پیشنهاد اولتونو بیشتر دوست داشته باشم.مرسی

در پاسخ به مهسا ریاحی :

خیلی ممنون لطف کردین همونطوری که گفتین فکر میکنم  پیشنهاد اولتونو بیشتر دوست داشته باشم.مرسی

خواهش میکنم دوست عزیز ، فقط سعی کنید قبل از خرید حتما تست داشته باشید رایحه رو و ریویوهای اون رو مطالعه کنید

shima.a shima.a
1400/03/10

سلام عزیزم این عطر هم کاملا وانیلی هست

Mon Guerlain #گرلن مون گرلن ادو پرفیوم Mon Guerlain 

در پاسخ به shima.a :

سلام عزیزم این عطر هم کاملا وانیلی هست

Mon Guerlain #گرلن مون گرلن ادو پرفیوم Mon Guerlain 

خیلی ممنونم عزیزم

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت