سارا سارا
7
1400/02/12

درخواست راهنمایی برای عطر مناسب زنونه

سلام دوستان

یه کمک میخواستم برای پیشنهاد عطر مناسب برای خودم با
رنگ پوست گندمی، سن بین 35-40، دخترونه (خیلی زنونه نباشه)، آروم و کمی شوخ طبع
تیپ کاری اداری/رسمی
نمونه عطرایی که تا بحال داشتم مثل روبرتو کاوالی گلد، الین موگلر، گوچی بای گوچی، گوچی گیلتی دایاموند،استیل لایف اولفکتیو استودیو، دیور ادیکت ادو تویلت، لوئوه کویزاس پاسیون، دیور جادور(ژادور)، آگوا میامی بیچ لوئوه، نیناریچی پرمیرژور، ورساچه کریستال نویر بوده.

توی اینا استیل لایف و الین موگلر و بریت شیر باربری رو از همه بیشتر دوست داشتم. نیناریچی پرمیرژور رو هم بدم نمیاد.
با عطرایی مثل لانکوم لا ویه است بله و سی کی ایفوریا و کارلوف پاریس لیدی سردرد میشم.

ولی مجموعا بدم نمیاد یه رایحه ای کمی متفاوت با عطرای قبلیمو تجربه کنم.

هزینه ای که میخوام بکنم حدود 3 تومن هست.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام و روز به خیر:

پیشنهاد میکنم این عطر ها رو تست بفرمایید:

Duchess #لویی نیش دوشس Duchess 

Seminalis #اورتو پاریسی سمینالیس Seminalis عطر نیش هست و خیلی خاص یکمی قیمتشم ممکنه از رنج مورد نظر شما بالاتر باشه ولی بسیار خاص و اغواکنندست فقط فقط برای تست کامل، بهش زمان چند روزه بدین

Delicate #چوگان دلیکیت Delicate 

Ambre Premier #جووی پاریس امبر پریمیر Ambre Premier L’Arbre de la Connaissance #جوووی پاریس له آربر د لا کانایسنس L’Arbre de la Connaissance Gardez Moi #جوووی پاریس گاردز مای Gardez Moi این سه تا کار هم کمی قیمتشون بالتر از رنج شماست ولی اگه با هاشون ارتباط برقرار کنین خیلی کارای خوب و تاثیر گذاری هستند.

سارا سارا
1400/02/13
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام و روز به خیر:

پیشنهاد میکنم این عطر ها رو تست بفرمایید:

Duchess #لویی نیش دوشس Duchess 

Seminalis #اورتو پاریسی سمینالیس Seminalis عطر نیش هست و خیلی خاص یکمی قیمتشم ممکنه از رنج مورد نظر شما بالاتر باشه ولی بسیار خاص و اغواکنندست فقط فقط برای تست کامل، بهش زمان چند روزه بدین

Delicate #چوگان دلیکیت Delicate 

Ambre Premier #جووی پاریس امبر پریمیر Ambre Premier L’Arbre de la Connaissance #جوووی پاریس له آربر د لا کانایسنس L’Arbre de la Connaissance Gardez Moi #جوووی پاریس گاردز مای Gardez Moi این سه تا کار هم کمی قیمتشون بالتر از رنج شماست ولی اگه با هاشون ارتباط برقرار کنین خیلی کارای خوب و تاثیر گذاری هستند.

سلام
ممنون از شما 
چشم تست میکنم

در پاسخ به سارا :

سلام
ممنون از شما 
چشم تست میکنم

✌✌

در پاسخ به سارا :

سلام
ممنون از شما 
چشم تست میکنم