الف.ر ش الف.ر ش
22
1403/01/15

کمک به انتخاب عطر

درود بر دوستان گرامی

دنبال عطری هستم که روایح امبر، چوب، چرم و ادویه گرم از همه روایح دیگر بولدتر باشند

پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما

nazanin nazanin
1403/01/16

درود به شما،

اگه آکورد انیمالیک در عطر رو نیز، دوست دارید: RANIA J - Ambre Loup

Masque Milano Tango: کهربایی‌عسلی با توجه ویژه ای به رز و پرداختی خاص به زیره و آکوردِ واضحِ اسپایسی چوبی..

Peris Monte Carlo - Ambre Gris: من گمانم ریفرموله شده.. اون امبرگریسی که فاز شورِ انیمالیک‌کهربایی میده به عطر اصلا پررنگ و قابل توجه نبود برای من.. بیشتر عطر فضایی نرم، امبری، شیرین، نیمه رسمی، چوبی‌مرطوب، رزی وانیلی داره با چند تا دونه نمک و یه لمسی به لادن و ایجاد وایبی بخوری‌کندری‌ نیمه اسپایسی.. روی پوست شبه آکورد مُشکی پودری و وهمی از جیر هم من گرفتم ازش.. منتهی روی پارچه ی کُت ام اصلا متوجه اش نشدم..

PARFUM D'EMPIRE - Ambre Russe: به به:)

بوزی، چرمی، امبری.. زیباا

این چهار تا بچه شاید دقیقا اون چیزی از آب در نیان که دنبالش هستید، اما کارهای خیلی ارزشمندی اند.. منم فقط همینا به ذهنم رسید.. با عرض پوزش:) 

nazanin nazanin
1403/01/16

02 L'Air du Desert Marocain #تاور 02 له ایر دو دسرت ماروکین 02 L'Air du Desert Marocain 

چطور اینو فراموش کردم!

بدون شرح...! :)))

روزگارتون خوش...گوچی گیلتی ابسولوت رو نست کنید

دانیال دانیال
1403/01/16

فکر کنم همه راه ها به این دوست قدیمی برسه...

1Million #پاکو رابان وان میلیون 1Million 

الف.ر ش الف.ر ش
1403/01/16
در پاسخ به nazanin :

درود به شما،

اگه آکورد انیمالیک در عطر رو نیز، دوست دارید: RANIA J - Ambre Loup

Masque Milano Tango: کهربایی‌عسلی با توجه ویژه ای به رز و پرداختی خاص به زیره و آکوردِ واضحِ اسپایسی چوبی..

Peris Monte Carlo - Ambre Gris: من گمانم ریفرموله شده.. اون امبرگریسی که فاز شورِ انیمالیک‌کهربایی میده به عطر اصلا پررنگ و قابل توجه نبود برای من.. بیشتر عطر فضایی نرم، امبری، شیرین، نیمه رسمی، چوبی‌مرطوب، رزی وانیلی داره با چند تا دونه نمک و یه لمسی به لادن و ایجاد وایبی بخوری‌کندری‌ نیمه اسپایسی.. روی پوست شبه آکورد مُشکی پودری و وهمی از جیر هم من گرفتم ازش.. منتهی روی پارچه ی کُت ام اصلا متوجه اش نشدم..

PARFUM D'EMPIRE - Ambre Russe: به به:)

بوزی، چرمی، امبری.. زیباا

این چهار تا بچه شاید دقیقا اون چیزی از آب در نیان که دنبالش هستید، اما کارهای خیلی ارزشمندی اند.. منم فقط همینا به ذهنم رسید.. با عرض پوزش:) 

درود و سپاس بسیار بابت وقتی که گذاشتید🙏

توی این ۴تا امبر روس و تانگو خیلی نظرمو جلب کرد👌 باید حتما تست کنم

(از امبرلوپ اما هیچ سایتی موجودی ندیدم جهت تست)

الف.ر ش الف.ر ش
1403/01/16
در پاسخ به nazanin :

02 L'Air du Desert Marocain #تاور 02 له ایر دو دسرت ماروکین 02 L'Air du Desert Marocain 

چطور اینو فراموش کردم!

بدون شرح...! :)))

چه جالب!

اتفاقا دیدم اینجا دوستان خیلی ازش تعریف کردند، همین دیروز دکانتش رو سفارش گذاشتم، پس اشتباه نکردم👍🙏

الف.ر ش الف.ر ش
1403/01/16
در پاسخ به آناشید حسنی :

روزگارتون خوش...گوچی گیلتی ابسولوت رو نست کنید

درود بر شما و سپاس🙏

اتفاقا استفاده کردم قبلا و بسیار هم راضی بودم👌

الف.ر ش الف.ر ش
1403/01/16

درود و سپاس فراوان

حقیقتا با اینترلود کنار نیامدم، رگه های نویت د آیسی اش رو دوست داشتم ولی..

احساس میکنم شامه ام دیزاینری پسند است، دنبال شیرینی امبر ترکیب شده با اسپایس(که ظاهرا تم انیمالیک رو هم کمتر میکنه) میگرده، یعنی با روایح خیلی عودی یا خیلی خشک چوبی کنار نمیاد..

رو این حساب چندتا سمپل و دکانت از اینمدل کارهای خیلی عودی یا خشک چوبی طبق نظرات دوستان عطرافشانی سفارش گذاشتم ببینم چطور میشود عاقبت این شامه😆

الف.ر ش الف.ر ش
1403/01/16
در پاسخ به دانیال :

فکر کنم همه راه ها به این دوست قدیمی برسه...

1Million #پاکو رابان وان میلیون 1Million 

درود بر شما

جناب دانیال من هنوز سریال شهرزاد را ندیده ام!!! کسی هست که ندیده باشه؟! 

حالا حکایت من و وان میلیون است، باورتان میشود تا بحال تستی نداشته ام؟!😅 

احتمالا وقتش رسیده تست کنم..

البته دو کار از آنتونیو باندراس سیلور و گلدن سیکرت استفاده کرده ام که ظاهرا شباهتی دارند اما اصل کاری را هنوز خیر..

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟