رضا رضا
8
1403/01/08

بهترین های الحمبرا

سلام خدمت دوستان.

روزگاری دخل و خرج بهم میخورد و ادکلن هم جز سبد خرید بود. امروز که دخل و خرج متناسب نیست، باز هم دل، ادکلن میخواد. با بحث‌ها و نظراتی که در این سایت در مورد الحمبرا بود، به این فکر افتادم که خرید کنم از این برند. سوال من این هست که آیا واقعا کیفیتشون خوب هست؟ و اینکه در مورد کدوم ادکلن، کپی بهتری دارند؟ من خودم عاشق مارلی اوجان، بولگاری من این بلک و کارون له سویر هستم. و بچ‌کدهای اولیه هر سه رو دارم.

دانیال دانیال
1403/01/08

Yeah! #میسون الحمبرا یاه Yeah! ​​​​​​

این مشابه ایو سن لورن Y edp هستش

فرگرنس ورد اف له پارفوم

شبیه ایو سن لورن Y Le Parfum 

Kismet for Men #میسون الحمبرا کیسمت فور من Kismet for Men ​​​​​​

این مشابه تاکسیدو و یا روشاس ماستاش هست. شباهت‌هایی داره

Jean Lowe Immortal #میسون الحمبرا جین لووی ایمورتال Jean LoweImmortal ​​​​​​

شبیه L’Immensité Louis Vuitton

الحمبرا سپتر برونزایت

شبیه بولگاری تایگار هستش. 

اینا رو تست داشتم قابل قبول هستند بنظرم قطعا جای برندهای معتبر رو نمیگیرن ولی با توجه به شرایطی که فرمودید کار رو راه میندازن.. 

مهربد مهربد
1403/01/08

دوست خوبم سلام

اگر عاشق مارلی اوجان هستید بهتون کاستوم نشنال هوم رو پیشنهاد میکنم که فکر میکنم حدودا یک سوم قیمت مارلی باشه ولی کیفیت بسیار بالایی داره.از اونجایی که اوجان شباهت هایی به انجلز شیر داره،کیسمت انجل از برند الحمبرا(مشابه انجلز شیر) میتونه یه بلایندبای قطعی براتون باشه

در ضمن اگر میتونید سگنیچر شماره ۲ از الحمبرا رو هم تست بفرمایید(مشابه در توباکو مانسرا که رایحه ای تنباکویی البالویی داره)

به نظرم بهترین کار الحمبرا مشابه بولگاری تایگار هستش که شباهت بسیار بالایی به نسخه اصلی داره

در کل بهتون پیشنهاد میکنم از برند لطافه خرید هاتونو انجام بدید که کیفی بالاتری از الحمبرا(زیر مجموعه لطافه)داره

رضا رضا
1403/01/08
در پاسخ به مهربد :

دوست خوبم سلام

اگر عاشق مارلی اوجان هستید بهتون کاستوم نشنال هوم رو پیشنهاد میکنم که فکر میکنم حدودا یک سوم قیمت مارلی باشه ولی کیفیت بسیار بالایی داره.از اونجایی که اوجان شباهت هایی به انجلز شیر داره،کیسمت انجل از برند الحمبرا(مشابه انجلز شیر) میتونه یه بلایندبای قطعی براتون باشه

در ضمن اگر میتونید سگنیچر شماره ۲ از الحمبرا رو هم تست بفرمایید(مشابه در توباکو مانسرا که رایحه ای تنباکویی البالویی داره)

به نظرم بهترین کار الحمبرا مشابه بولگاری تایگار هستش که شباهت بسیار بالایی به نسخه اصلی داره

در کل بهتون پیشنهاد میکنم از برند لطافه خرید هاتونو انجام بدید که کیفی بالاتری از الحمبرا(زیر مجموعه لطافه)داره

ممنون از پیشنهادتون. ممنون میشم اگر از لطافه هم یکی دو کار خوبش متناسب با چیزی که عرض کردم رو بفرمایید.

رضا رضا
1403/01/08
در پاسخ به دانیال :

Yeah! #میسون الحمبرا یاه Yeah! ​​​​​​

این مشابه ایو سن لورن Y edp هستش

فرگرنس ورد اف له پارفوم

شبیه ایو سن لورن Y Le Parfum 

Kismet for Men #میسون الحمبرا کیسمت فور من Kismet for Men ​​​​​​

این مشابه تاکسیدو و یا روشاس ماستاش هست. شباهت‌هایی داره

Jean Lowe Immortal #میسون الحمبرا جین لووی ایمورتال Jean LoweImmortal ​​​​​​

شبیه L’Immensité Louis Vuitton

الحمبرا سپتر برونزایت

شبیه بولگاری تایگار هستش. 

اینا رو تست داشتم قابل قبول هستند بنظرم قطعا جای برندهای معتبر رو نمیگیرن ولی با توجه به شرایطی که فرمودید کار رو راه میندازن.. 

ممنون از پیشنهاداتون. 

شهرزاد شهرزاد
1403/01/09

من هم با مهربد موافقم که لطافه به الحمبرا ترجیح داره. 

شهرزاد شهرزاد
1403/01/09

من هم با مهربد موافقم که لطافه به الحمبرا ترجیح داره. 

Mercedes Mercedes
1403/01/09

با توجه به تست هایی که از این برند ها داشتم لطافه،اجمل،رصاصی و اف ای پاریس کیفیت و پرفورمنسی بسیار بهتر نسبت به الحمبرا و فراگرنس ورد ها داشتند

خرید از الحمبرا و فراگرنس ورد در این قیمت بهترین انتخاب نیست 

در پاسخ به Mercedes :

با توجه به تست هایی که از این برند ها داشتم لطافه،اجمل،رصاصی و اف ای پاریس کیفیت و پرفورمنسی بسیار بهتر نسبت به الحمبرا و فراگرنس ورد ها داشتند

خرید از الحمبرا و فراگرنس ورد در این قیمت بهترین انتخاب نیست 

سلام و عرض ادب کیفیت الحمبرا خیلی با لطافه فرق نداره اما فرگرانس ورد خیلی پایینتره

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟