مهربد مهربد
44
1402/11/12

۵ نت برتر

عرض ادب و احترام خدمت دوستان گلم

چند وقت پیش یکی از دوستان ازم پرسید که اگر میتونستی یه عطر با ۵ نت مورد علاقت بسازی چه ترکیباتی رو انتخاب میکردی؟

این سوالی بود که به شدت ذهنمو درگیر کرد و خیلی فکر کردم تا تونستم ۵ نت برترم رو انتخاب کنم

ادویه( به خصوص هل)،چوب صندل،نت مشروبی(رام،شراب،کنیاک و ...)،وانیل و پچولی

البته چری،چرم و تنباکو رو هم روی نیمکت میزارم😁

دوست دارم بدونم نظر شما دوستان چیه و چه ترکیبی رو انتخاب میکنید؟

[EDITED] 1402/11/12 15:12
مهربد مهربد
1402/11/13
در پاسخ به مهسا :

زنبق(روایح پودری)

وانیل

لوندر 

کارامل

خامه

عالیه😍😍

سلام مهربد جان.

برای من ۵ نت برتر  برگاموت- مریم- وانیل- لابدانیوم و رز  هست و اگر در عطری همه ی این موارد دوست داشتنیم در کنار روایح دودی و یا پودری وجود داشته باشه ، بی شک اون عطر ، عطره منه😊

و همینطور اگر هر یک از این نُتهای محبوبم در عطری، کنار روایح دیگر و آکوردهای مختلف ، نشسته باشند ولی حضورشون رو پر رنگتر از بقیه ی نُتها، دریافت کنم، باز...  اون عطر، عطرِ منه😊

مهربد مهربد
1402/11/14
در پاسخ به 🄼🄾🄽🄰 :

سلام مهربد جان.

برای من ۵ نت برتر  برگاموت- مریم- وانیل- لابدانیوم و رز  هست و اگر در عطری همه ی این موارد دوست داشتنیم در کنار روایح دودی و یا پودری وجود داشته باشه ، بی شک اون عطر ، عطره منه😊

و همینطور اگر هر یک از این نُتهای محبوبم در عطری، کنار روایح دیگر و آکوردهای مختلف ، نشسته باشند ولی حضورشون رو پر رنگتر از بقیه ی نُتها، دریافت کنم، باز...  اون عطر، عطرِ منه😊

سرکار خانم مونای عزیز ارادتمندم

خیلی دوست دارم رایحه لابدانیوم رو بتونم متوجه بشم ولی تا الان موفق نشدم متاسفانه😭

سلیقتون عالیه واقعا😍

Mercedes Mercedes
1402/11/14

عود،برگ بو،رام،لیمو،اپوپوناکس

اگه میشد 6تا انتخاب کنم اون یکی وتیور بود

سلام مهربد جان:

سئوال جالب و با حالی رو مطرح کردی:

من عاشق ترکیب و ادغام نت های آلدئیدی ، نت فلزی و مینرال ، کندر ، آمبرگریس و اینسنس ها  بر بستری از  ایزو ای سوپر هستم.

البته رز رو هم با حالات اکسیدی و فلزگون که تداعی کننده نت شور و فلزی خون باشه رو هم خیلی خیلی دوست دارم.

سولماز سولماز
1402/11/15

جناب مهربد عزیز درود .چه سوال جالبی .من عاشق رایحه ی  خاک تمیز نم بارون خورده با یاس رازقی و مریم و سبدهای حصیری خیس شده با پیچ امین الدوله و شکوفه گیلاس و بهار نارنج هستم .نمی‌دونم ترکیبش چه رایحه ای میشه .چون من عاشق عطرهای گلی هستم .کمی هم دودی باشه چه بهتر .فقط هم عطرهای مناسب فصل پاییز و زمستون حالم رو خوب میکنه.

ریحون - یاس - مرکبات - مریم - تنباکو

مهربد مهربد
1402/11/15
در پاسخ به Mercedes :

عود،برگ بو،رام،لیمو،اپوپوناکس

اگه میشد 6تا انتخاب کنم اون یکی وتیور بود

اقا عالیه😍😍

مهربد مهربد
1402/11/15
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام مهربد جان:

سئوال جالب و با حالی رو مطرح کردی:

من عاشق ترکیب و ادغام نت های آلدئیدی ، نت فلزی و مینرال ، کندر ، آمبرگریس و اینسنس ها  بر بستری از  ایزو ای سوپر هستم.

البته رز رو هم با حالات اکسیدی و فلزگون که تداعی کننده نت شور و فلزی خون باشه رو هم خیلی خیلی دوست دارم.

استاد شوشتری عزیز درود و ارادت

واقعا همین پاسخ نشون دهنده علم بالای شماست.

عجیب ترین و جالب ترین پاسخ بود قطعا😍

مهربد مهربد
1402/11/15
در پاسخ به مرتضی ع :

ریحون - یاس - مرکبات - مریم - تنباکو

بنازم ریحون😍

سریعا امواژ ممویر،هرمس بلامی و نیشانه اژه اومدن تو فکرم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی