سحر سحر
6
1399/11/25

باز گرداندن و یا تقویت بویایی

سلام .

یک سوال از کاربران گرامی دارم. یکی عوارض جانبی بیماری کرونا کم شدن حس بویایی هست که حتی بعد از درمان بیمار تا مدتی این حالت برای شخص می مونه در طب سنتی جایی خونده بودم برای روایح برای بازگرداندن این حس و حتی تقویت شامه مفید هست . میتونید لطفا تجربه تون رو در این خصوص بگید اینکه استشمام کدام عطرها و بوها به رفع این مشکل کمک میکنه؟ 

سلام دوست عزیز

در هنگام بیماری کرونا شامه بسیار ضعیف میشه و بد بسیار دور و کمی از رایحه رو خواهید فهمید . منتهی نکته ای که فکر کنم در سایت هم موجود هست این هست که پس از بهبودی شامه قویتری نسبت به حالت قبل خواهند داشت و درک بهتری رو دارند .

منتهی در کل برای قوی تر شدن شامه در هر حالتی بهتره عطر های رفرنسی و نیش هایی که از کیفیت بالایی برخوردار هستند رو استشمام کنید . مثلا برندهایی مثل لورنزو ( پچولی ، یربامات ، اتمان زامان و یومو ) و یا کارهایی مثل هیستواغ پرولیکس و یا کارهای خنک اکوا دی پارما مثل بلو مدیترانه برگاماتو از بابت شفاف بودن و رفرنس بودن باعث میشن شامه شما بهتر پرورش پیدا کنه

ali dehghan ali dehghan
1399/11/25

جدا از مقوله ی عطر 

از یکی از پزشکان تبه سنتی شنیدم که بو کردنه روغنه سیاه دانه باعثه بهبود و تقویته بویایی میشه

سحر سحر
1399/11/25
در پاسخ به ali dehghan :

جدا از مقوله ی عطر 

از یکی از پزشکان تبه سنتی شنیدم که بو کردنه روغنه سیاه دانه باعثه بهبود و تقویته بویایی میشه

چه خوب 

منم رایحه مثل نعنا و اکالیپتوس رو شنیدم 

ممنون

سحر سحر
1399/11/25

ممنون از راهنمایی

alireza .xx alireza .xx
1399/11/25

بهترین راه شستشوی روزانه بینی باسرم های مخصوص شستسشو،،،ازدودسیگار،موادغذایی فست فودی وفراروری شده پرهیزکنید،،،بهتره فعلا ازتست عطرایی که میدونید ترکیبات سینتتیک قویی دارند دوری کنید،تک نت هایی  مثل اکالیپتوس،رز،مریم،لاوندر را بمدت کوتاه وهرکدام را کمتر ازسی ثانیه استشمام کنید،اگه تک نت ها را گیر نیاوردین باهمون هل،دارچین،زعفران.... داخل کابینت اشپزخانه را روزانه ببویید

سحر سحر
1399/12/07
در پاسخ به alireza .xx :

بهترین راه شستشوی روزانه بینی باسرم های مخصوص شستسشو،،،ازدودسیگار،موادغذایی فست فودی وفراروری شده پرهیزکنید،،،بهتره فعلا ازتست عطرایی که میدونید ترکیبات سینتتیک قویی دارند دوری کنید،تک نت هایی  مثل اکالیپتوس،رز،مریم،لاوندر را بمدت کوتاه وهرکدام را کمتر ازسی ثانیه استشمام کنید،اگه تک نت ها را گیر نیاوردین باهمون هل،دارچین،زعفران.... داخل کابینت اشپزخانه را روزانه ببویید

سپاس🌹🌹

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟