عطر حس و حال بوی وقتی دوش میگیری و ی کندر هم بجویی

سلام . عطر حس و حال بوی وقتی دوش میگیری و ی کندر هم بجویی. ترکیب این حس وحال چ عطری میشناسید شیرین نیست تقریبا کلاسیک ولی ناشناخته . بوی حموم تازه با کندر 

دانیال دانیال
1402/09/08

این عطر شاید مناسب شما باشه دوست عزیز... 

Paco Rabanne Pour Homme #پاکورابان پور هوم Paco Rabanne Pour Homme 

کندر رو جداگانه فکر کنم بایستی استفاده کنید ولی بحث حمام رو کلا براتون کاملا بازسازی می‌کنه...مخصوصا حمام نمره ها یا حتی خزینه ای های قدیم.

موفق باشید

مهربد مهربد
1402/09/08

عرض ادب و احترام.شفاف ترین رایحه کندر رو تو لیکوییدز ایمجینر سانکتی تجربه کردم و اگه به رایحه کندر علاقه دارید قطعا مورد پسندتون واقع میشه

امواژ رویال توباکو(اوپوس ۱۴) هم بوی کندر محسوسی داخلش حس میشه

مشتی مشتی
1402/09/08

کاملا با مهربد عزیز موافقم. سانکتی رایحه کندر دارد و بوی آلدهیدی که یادآور حالت تمیزی هست. 

در پاسخ به دانیال :

این عطر شاید مناسب شما باشه دوست عزیز... 

Paco Rabanne Pour Homme #پاکورابان پور هوم Paco Rabanne Pour Homme 

کندر رو جداگانه فکر کنم بایستی استفاده کنید ولی بحث حمام رو کلا براتون کاملا بازسازی می‌کنه...مخصوصا حمام نمره ها یا حتی خزینه ای های قدیم.

موفق باشید

ممنون اقا دانیال . حتما تست سرفرصت تست میکنم

در پاسخ به مهربد :

عرض ادب و احترام.شفاف ترین رایحه کندر رو تو لیکوییدز ایمجینر سانکتی تجربه کردم و اگه به رایحه کندر علاقه دارید قطعا مورد پسندتون واقع میشه

امواژ رویال توباکو(اوپوس ۱۴) هم بوی کندر محسوسی داخلش حس میشه

ممنون اقا مهربد  حتما سر فرصت تست میکنم .چون چیزی ک دنبالشم ی حالت سقز گونه ونمدار 

TIMELESS TIMELESS
1402/09/09

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند عطر اجمل شادو آبی رنگ نسخه ی اصلی را اگر پیدا کردید حتما امتحان کنید. بوی کندر در این عطر بسیار واضح و شفاف هست. مناسب روزهای سرد پاییز و زمستان. 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟