چند پاف ؟ تکرار در هر چند ساعت ؟

سلام خدمت دوستان بزرگوار . سوالم همان است که تیتر کرده‌ام . یک سوال ابتدایی که هنوز واقعا جوابش را نمیدانم . چند پاف عطر مناسب است تا پخش مطلوب باشد و خفه کننده هم نباشد ؟ میدانم‌ احتمالا خواهید گفت برای عطرهای مختلف متفاوت است اما نمیتوان دسته بندی کرد ؟

شهرزاد شهرزاد
1402/08/07

بین ۶ تا ۱۰ پاف. تکرار حداقل هر ۵ ساعت. روی پوست من کمتر از این جواب نمیده. تقریبا برای عطرهایی که بهترین پرفورمنس رو دارند حتی. 

در پاسخ به شهرزاد :

بین ۶ تا ۱۰ پاف. تکرار حداقل هر ۵ ساعت. روی پوست من کمتر از این جواب نمیده. تقریبا برای عطرهایی که بهترین پرفورمنس رو دارند حتی. 

متشکرم از پاسخ . فقط گاهی من فکر میکنم بیشتر از ۴ پاف ممکنه دیگران را اذیت کنه و تجاوز به حریم خصوصی بویایی دیگران باشه. فکر میکنم به فاصله از دیگران و تراکم افراد در یک محل هم بستگی داشته باشه . کاش یه راهی بود که افراد بدون تعارف حسشان را از عطری که زدی بیان کنند تا آدم معیار دستش بیاد . امان از تعارف و رودربایستی

ماری ماری
1402/08/07

درود. چه سوال خوبی پرسیدین اتفاقا. بنظرم به قدرت پخش و ماندگاری و میزان شیرینی یا تلخی عطر بستگی داره. عطرای ملایم رو بین ۵ تا ده پاف فکر میکنم اوکیه و کسی رو اذیت نمیکنه. اما عطرای سنگین هم خود شخص و هم بقیه رو اذیت میکنه و طبیعتا هرچقدر میزان پخش عطر و ماندگاریش بیشتر باشه ۵ پاف یا شاید پایینتر هم بنظرم اوکیه 

با سلام و ارادت خدمت شما

دوست عزیز قطعا بستگی به نوع عطر ، غلظت و طبع عطر داره

اگر عطرتون خیلی تند و گرم بود ۴ تا ۵ پاف کافیه مثل اینترلود

اگر عطرتون ملایم و آروم بود ۶ تا ۸ پاف کافیه مثل مون بلان لجند

اگر عطرتون خیلی خنک و فرش بود ۸ تا ۱۰ پاف + شارژ مجدد بعد ۳ تا ۴ ساعت مثل اونتوس ، ورساچ پور هوم

راجب غلظت های خیلی بالا مثل مگامار یا ناسوماتوها یا آکدنیز و اینترلود ۵۳ غلظت بالا و پخش وحشتناک داشت ۳ پاف نهایت ۴...

کلا باید طبق تجربه و عطرتون به این قضیه پی ببرید کم کم...

موفق باشید

Mercedes Mercedes
1402/08/07

عطر با پخش خیلی ضعیف 20پاف

عطر هایی با پخش بوی رو به ضعیف 15 پاف

عطر هایی با پخش بوی متوسط 10 پاف

عطر با پخش رو به قوی 7تا8 پاف

و عطر های با پخش قوی حداکثر 5 پاف 

در پاسخ به ماری :

درود. چه سوال خوبی پرسیدین اتفاقا. بنظرم به قدرت پخش و ماندگاری و میزان شیرینی یا تلخی عطر بستگی داره. عطرای ملایم رو بین ۵ تا ده پاف فکر میکنم اوکیه و کسی رو اذیت نمیکنه. اما عطرای سنگین هم خود شخص و هم بقیه رو اذیت میکنه و طبیعتا هرچقدر میزان پخش عطر و ماندگاریش بیشتر باشه ۵ پاف یا شاید پایینتر هم بنظرم اوکیه 

سپاس از پاسخ

در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

دوست عزیز قطعا بستگی به نوع عطر ، غلظت و طبع عطر داره

اگر عطرتون خیلی تند و گرم بود ۴ تا ۵ پاف کافیه مثل اینترلود

اگر عطرتون ملایم و آروم بود ۶ تا ۸ پاف کافیه مثل مون بلان لجند

اگر عطرتون خیلی خنک و فرش بود ۸ تا ۱۰ پاف + شارژ مجدد بعد ۳ تا ۴ ساعت مثل اونتوس ، ورساچ پور هوم

راجب غلظت های خیلی بالا مثل مگامار یا ناسوماتوها یا آکدنیز و اینترلود ۵۳ غلظت بالا و پخش وحشتناک داشت ۳ پاف نهایت ۴...

کلا باید طبق تجربه و عطرتون به این قضیه پی ببرید کم کم...

موفق باشید

خیلی متشکرم

در پاسخ به Mercedes :

عطر با پخش خیلی ضعیف 20پاف

عطر هایی با پخش بوی رو به ضعیف 15 پاف

عطر هایی با پخش بوی متوسط 10 پاف

عطر با پخش رو به قوی 7تا8 پاف

و عطر های با پخش قوی حداکثر 5 پاف 

خیلی متشکرم

دانیال دانیال
1402/08/08

کاملا وابسته به نوع عطر هست...یک عطر سه پاف کفایت می‌کنه بک عطر هم 10 پاف و تمدید نیاز داره... با سعی و خطا طبق شرایط مکان و زمان و سلیقه خودتون میتوانید به میزان مورد نظر برسید!

nazanin nazanin
1402/08/08

درود به شما

برای عطرهای خنک و تلخ: ۴ پاف

خنک و شیرین: ۴ پاف

گرم و تلخ: ۱ تا ۲ پاف فضای بسته و ۳ پاف فضای باز

گرم و شیرین همچنین مثل بالا

من اینطور عطرهارو استفاده میکنم معمولا..حتی اگر ماندگاری و پخش بوی کمی داشته باشند هم باز به این صورته و تمدید هم نمیکنم عطرم رو..

در این فرم استفاده، فرد مقابل تنها در فاصله‌ی نزدیک بوی شما رو متوجه خواهد شد و یا هنگامی که شمارو در آغوش بگیره برای حال و احوال و رو بوسی و غیره..بنظرم کافیه واقعا!

شخصا اگه ببینم کسی عطر زیاد زده، خیلی خیلی تمایل پیدا می‌کنم که بندازمش تو اسید:)) اونم سولفوریک؛)

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟