Ali Ali
11
1402/06/04

منتخب ادکلن های شرکتی _ ادکلن های اماراتی

سلام و احترام خدمت همه‌ی هنرمندان عزیز 

دوستان هنرمندم از بین برندهای اماراتی به لحاظ کمّی و کیفی کدامیک مورد تایید شما بزرگواران می‌باشد؟

۱- #الحمبرا

۲- #لطافه

۳- #امپر

۴- #آرماف

۵- #اجمل

۶- #روونا

۷- #فرگرنس_ورد

۸- #پاریس-کرنر (پندورا)

۹- #اسمارت

۱۰- #ریوکالکشن

۱۱- #جانوین

۱۲- #پریما

۱۳- #الریاحین

۱۴- #امیر

۱۵- #العالم

و ...

لطفا درصورت امکان ضمن معرفی برندهای منتخب خود آثار فاخرشان را نیز بفرمایید.

سپاس بیکران از راهنمایی شما خوبان

در آرامش باشید و عشق .

Mercedes Mercedes
1402/06/04

اجمل،رصاصی و امپر کار های بهتری نسبت به مشابه سازها و کپی ها دارند هم از نظر کیفیت هم پخش و ماندگاری

دیگر برند های اماراتی هم که فرمودید اصلا ارزش خرید ندارند و شخصا نمیخرم

با سلام و ارادت خدمت شما

لطافه ، اجمل ، الحمبرا کارای واقعا با کیفیت و ارزنده ای دارن

TIMELESS TIMELESS
1402/06/05

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند قبل از معرفی عطرهای مرغوب امارتی عارضم که گرانترین عطر جهان متعلق به عطر اجمل سیف الهیند می‌باشد که سه میل از این عطر ۲۵۰ دلار قیمت دارد. فلذا در ایران فقط عطرهای بسیار ارزان قیمت برند فاخر اجمل وارد می‌شود و بسیاری از عطرهای برند اجمل یعنی عطرهای نیش این برند، برچسب قیمتی کلانی دارند بپاس کیفیت بسیار مرغوبی که دارند. 

من برای شما از عطرهای اماراتی با قیمت مناسب در ایران عطرهای اجمل، روتانا (شوموخ، دیوان، مجالس، میدان)، بعضاً رصاصی (عطرهای نیش)، لطافه، الحمبرا و FA پاریس رو پیشنهاد میکنم. انشالله براتون سودمند باشند....

شهرزاد شهرزاد
1402/06/05

من تجربه خیلی خوبی از لطافه داشتم. قیمت و کیفیت هر دو خوب. آرماف هم به نظر میرسه عالی کار میکنه. در حدود قیمتی کمی بالاتر البته. 

Ali Ali
1402/06/05
در پاسخ به Mercedes :

اجمل،رصاصی و امپر کار های بهتری نسبت به مشابه سازها و کپی ها دارند هم از نظر کیفیت هم پخش و ماندگاری

دیگر برند های اماراتی هم که فرمودید اصلا ارزش خرید ندارند و شخصا نمیخرم

سلام و ارادت دوست هنرمندم

بسیار لطف فرمودید 

اوقاتتون مملو از عشق و آرامش

Ali Ali
1402/06/05
در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

لطافه ، اجمل ، الحمبرا کارای واقعا با کیفیت و ارزنده ای دارن

سلام و عرض ادب دوست هنرمند جناب جعفری عزیز

سپاسگزار حسن نظرتون هستم محبت فرمودید

نور چراغ دلتون در تمام اوقات زندگی بیش از پیش باد

Ali Ali
1402/06/05
در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند قبل از معرفی عطرهای مرغوب امارتی عارضم که گرانترین عطر جهان متعلق به عطر اجمل سیف الهیند می‌باشد که سه میل از این عطر ۲۵۰ دلار قیمت دارد. فلذا در ایران فقط عطرهای بسیار ارزان قیمت برند فاخر اجمل وارد می‌شود و بسیاری از عطرهای برند اجمل یعنی عطرهای نیش این برند، برچسب قیمتی کلانی دارند بپاس کیفیت بسیار مرغوبی که دارند. 

من برای شما از عطرهای اماراتی با قیمت مناسب در ایران عطرهای اجمل، روتانا (شوموخ، دیوان، مجالس، میدان)، بعضاً رصاصی (عطرهای نیش)، لطافه، الحمبرا و FA پاریس رو پیشنهاد میکنم. انشالله براتون سودمند باشند....

سلام و ارادت و مهر فراوان بر شما هنرمند عزیز 

از اینکه با نظرات پربار و مجرب خودتون بنده رو بهرمند ساختید همچنین بخشی از لحظات عمر گرانبهاتون رو صرف راهنمایی بنده نمودید نهایت تشکر و احترام رو دارم و  اطمینان داشته باشید که مدیریت محترم و بزرگوار طبیعت به بهترین وجه بازخواهد گرداند ،امید که به زودی شاهد تحقق آن باشید.

رایحه عطر ناب الهی بر مشامتان مستدام

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟