شهرزاد شهرزاد
19
1402/05/13

عطر ایرانی

از بین برندهای ایرانی عطر، عطری هست که تا حدی مورد علاقه تون باشه؟ برندهایی مثل مای، لدورا، بیک و ... . 

دانیال دانیال
1402/05/13

یک برندی هست بنام "محمدرضا کا....ان" بصورت خیلی محدود تولید میکنه... بد نیست در کل

Ali Ali
1402/05/13

برند نامی صنعتی واقعا رایحه های خاص و باکیفیتی داره به نظرم.

Mercedes Mercedes
1402/05/13

یه عطری ایرانی بود قدیما به اسم گلان آنقدر بد بود که ازش میترسیدم🤣

ژکساف هم امتحان کردم از لحاظ پخش و ماندگاری بد نبوده ولی کیفیت و پیچیدگی رایحه نداشتن و اسپری بسیار بی کیفیت یعنی انقد کیفیت اسپری بد بود که از اسپری اماراتی و آب پاش دستی بدتر بود!

اما به هر حال بهترین برند ایرانی از نظر من همین ژکسافه

عطرای بازیگرای ایرانی رو امتحان نکردم اما فک نمیکنم اونام چیز خاصی باشن فک کن بهت بگن عطر چی زدی تو بگی مهران م...ری یا محمدرضا گل...ار،واقعا خنده داره

شهرزاد شهرزاد
1402/05/13
در پاسخ به Ali :

برند نامی صنعتی واقعا رایحه های خاص و باکیفیتی داره به نظرم.

بله من نامی صنعتی رو خیلی دوست دارم! یه جورایی برند نیش ایرانی هست

شهرزاد شهرزاد
1402/05/13
در پاسخ به دانیال :

یک برندی هست بنام "محمدرضا کا....ان" بصورت خیلی محدود تولید میکنه... بد نیست در کل

نگاه کردم سایتشون رو. قیمت عطرهاشون بالاست واقعا. 

شهرزاد شهرزاد
1402/05/13
در پاسخ به Mercedes :

یه عطری ایرانی بود قدیما به اسم گلان آنقدر بد بود که ازش میترسیدم🤣

ژکساف هم امتحان کردم از لحاظ پخش و ماندگاری بد نبوده ولی کیفیت و پیچیدگی رایحه نداشتن و اسپری بسیار بی کیفیت یعنی انقد کیفیت اسپری بد بود که از اسپری اماراتی و آب پاش دستی بدتر بود!

اما به هر حال بهترین برند ایرانی از نظر من همین ژکسافه

عطرای بازیگرای ایرانی رو امتحان نکردم اما فک نمیکنم اونام چیز خاصی باشن فک کن بهت بگن عطر چی زدی تو بگی مهران م...ری یا محمدرضا گل...ار،واقعا خنده داره

بله گلان آدم رو یاد آرایشگاههای قدیمی میندازه. عطر زنانه لیلا حاتمی رو هم من یک بار امتحان کردم چون به نظرم شیشه ش قشنگه. ولی به طرز غیرقابل تجملی بوی ادویه های آشپزخونه میده. نمیدونم هدفش این بوده یا نه. ژکساف چی داره که خوب باشه؟ از زنانه ها. 

Mercedes Mercedes
1402/05/13
در پاسخ به شهرزاد :

بله گلان آدم رو یاد آرایشگاههای قدیمی میندازه. عطر زنانه لیلا حاتمی رو هم من یک بار امتحان کردم چون به نظرم شیشه ش قشنگه. ولی به طرز غیرقابل تجملی بوی ادویه های آشپزخونه میده. نمیدونم هدفش این بوده یا نه. ژکساف چی داره که خوب باشه؟ از زنانه ها. 

ببخشید من از زنانه ها هیچ عطری از ژکساف امتحان نکردم اما در مردانه ها dark-musk.jpg #ژک ساف دارک ماسک Dark Musk ​​​victor-1.jpg #ژک ساف ویکتور Victor ​​gladiator.jpg #ژک ساف گلادیاتور Gladiator  از بقیه بهتر بودن

با سلام 

برند گ..ر..ن..و..ی..ل رو هم تست بفرمایید عطر های نسبتا باکیفیتی داره به عنوان مثال مدل فول مون از همین برند شباهت خوبی به دیور هوم داره و عطرهای این برند  مقرون به صرفه هست و کیفیت مناسبی دارن نسبت به قیمتشون 

Sajjad Sajjad
1402/05/14

همونطور که میدونید اکثر قریب به اتفاق برندهای ایرانی، تنها به کپی کردن روایح پربازخورد و مشهور دنیای عطر می‌پردازن و بسیار معدودن برندهایی که سعی در خلق رایحه داشتن. به همین دلیل اگر علاقه‌ای هم باشه، نه علاقه به رایحه‌ی یونیک اون عطر و برند، بلکه علاقه به کیفیت و دقت شبیه‌سازی اون عطر از عطری معروف هست.

با این توضیح، به نظر من برندهای لارسی لوان، بلکانتو، فرناندو، شانکاور (که این یکی سعی در خلق رایحه داشته و کارهاش هم نزدیک به روایح نیش هست تا عامه‌پسند، و الحق تلاش خوبی هم داشته)، ژک ساف و دندلیون (که متعلق به همین برنده) کارهای خوبی هستند. آلفامونته هم از حیث تشابه، گزینه‌های خوبی بین محصولاتش داره.

کیمیا کیمیا
1402/05/21

مای لاوینیا رو دوست داشتم بوش شبیه اکلته اوایل که اومده بود پخش و موندگاریش بهتر بود ولی سری بعدی که خریدم ضعیفتر شده بود ولی اصلا هیچ ایده ای ندارم که الان چطور باشه آخرین بار ده سال پیش بوش کردم🥲 و هفته ی پیش که اکلت رو بو کردم دیدم چقدر این بو واسم آشناس و یاد لاوینیا افتادم...

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟