Farijana Farijana
7
1402/04/23

پخش بوی خوب و قیمت خوب

سلام وقت بخیر دوستان عزیز 

من یه پسر 19 ساله هستم و بشدت عاشق عطر ادکلن هستم اما بدلیل مشکلات اقصادی نمیتونم اورجینال هارو تهیه کنم و شرکتی ها هم پخش بو و کیفیت خوبی ندارند

میخواستم بگم من در جنوب زندگی میکنم و بدلیل شرجی بودن هوا پخش بوی ادکلن ها کم میشه و باید ادکلن های با پخش بوی بالا استفاده کنیم، دوستان اگر عطری با پخش بوی خوب و بالا و قیمتی نسبتن پایین میشناسه چه خنک و چه گرم حتی اگر شرکتی باشه ولی با کیفیت هم اگر استفاده کردید ممنون میشم معرفی کنید

Mercedes Mercedes
1402/04/23

سلام دوست عزیز

شما میتونید دستریز عطر اورتو پاریسی مگاماره که مخصوص این آب و هوا و پخش بسیار و ماندگاری بالایی داره رو از سایت تی......می....تو با قیمت پایین تهیه کنید

دانیال دانیال
1402/04/23
در پاسخ به Mercedes :

سلام دوست عزیز

شما میتونید دستریز عطر اورتو پاریسی مگاماره که مخصوص این آب و هوا و پخش بسیار و ماندگاری بالایی داره رو از سایت تی......می....تو با قیمت پایین تهیه کنید

سلام...من مگاماره رو توی شرجی استفاده کردم بزور یک ساعت دوام آورد...رطوبت دشمن پخش عطره

Perfumoholic Perfumoholic
1402/04/24

سلام.

Quorum Silver #آنتونیو پویگ کوروم سیلور Quorum Silver 

Cigar #رمی لاتور سیگار Cigar 

از شرکت PENDORA مدل  : EAU BLUE PARFUM POUR HOMME رو امتحان بفرمایید. یک کپی خوب از بلو د ایسی از ایسی میاکه هست. (البته برای هوای معتدل خوبه).

Perfumoholic Perfumoholic
1402/04/24

Milton Lloyd - Henley هم یک  کار ارزون و خوشبو با پخش خوب هست

احسان احسان
1402/04/24

Aqua pura fragrance world

به نسبت قیمت پخش و ماندگاری بالایی داره

نمونه شرکتی مگاماره که حدودا ۶۰۰ تومن هست

Sajjad Sajjad
1402/04/26

سلام دوست عزیز، علاوه بر پیشنهادات آقا دانیال، این چند کار هم قیمت مناسبی داره و در عین حال میتونه راضی کننده باشه از حیث پرفورمنس:

Shalis for men #رمی مارکویس (مارکویز) شالیز مردانه Shalis for men 

Marconi #پرستیژ پرایم کالکشن مارکنی Marconi 

Memories Emper for men #امپر مموریز مردانه Memories Emper for men 

Vision #اجمل ویژن Vision 

Kuro #اجمل کورو Kuro 

Dark Musk #ژک ساف دارک ماسک Dark Musk 

Gladiator #ژک ساف گلادیاتور Gladiator 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی