مشابه شرکتی بلک افغان

سلام 

از بین مشابه های شرکتی بلک افغان دوستانی که تهیه گردند میشه لطف کنند نظر بدهند و بگند که کدومشون بهتره؟ و جقد در شباهت داره؟

Pixo Pixo
1402/03/09

بهترین نمونش فرگرنس ورده

در پاسخ به Pixo :

بهترین نمونش فرگرنس ورده

سلام دوست عزیز 

ممنون از پاسخ شما 

تفاوتش با نسخه روونا چیه؟

آیا در نظر مردم معمولی هم تفاوت خاصی داره یا خیر؟

در پاسخ به Pixo :

بهترین نمونش فرگرنس ورده

چرا الحمبرا رو نیاوردید؟ شنیدم میگن الحمبرا کپی هاش خیلی عالیه

Alibaba Alibaba
1402/03/13
در پاسخ به Pixo :

بهترین نمونش فرگرنس ورده

امیر العود از برند لطافه رو امتحان کن.

Ameer al oud lattafa

غزال غزال
1402/03/13

سلام دوست عزیز

از اونجایی که دوستان اینجا مثال های مختلفی آوردن، من هم یه کپی بسیار با کیفیت رو خدمتتون عرض کنم. 

اگر کپی عطر پنسیس از بلک افغان که بطریش شبیه بطری عطر های فردریک مال هست رو دیدین حتماً بخرین. به نظر من اگر از رایحه این عطر خوشتون اومده، کپی شرکت پنسیس حتی ارزش بلایند بای کردن هم داره. من توی دیجی دیدم ۵۰۰ تومن اینطورا میفروشن. 

من از همه ی برند های معروف کپی کننده ی اماراتی کپی عطر های مختلف دارم. جانوین و الحمبرا و فرگرنس و روونا و... 

ولی خیلی عجیبه که فقط این عطر روی شال من یه هفته ی تموم موند و بوشو مدام حس میکردم. حتی وقتی روی پوستم اسپری میکنم بوش میره توی موهام و تا موهامو نشورم بوش نمیره. 

البته جناب دکتر اسعدی عزیز از من خیلی با تجربه تر هستن و میتونن توی پیدا کردن بهترین کپی این عطر بیشتر کمکتون کنن. 

در پاسخ به غزال :

سلام دوست عزیز

از اونجایی که دوستان اینجا مثال های مختلفی آوردن، من هم یه کپی بسیار با کیفیت رو خدمتتون عرض کنم. 

اگر کپی عطر پنسیس از بلک افغان که بطریش شبیه بطری عطر های فردریک مال هست رو دیدین حتماً بخرین. به نظر من اگر از رایحه این عطر خوشتون اومده، کپی شرکت پنسیس حتی ارزش بلایند بای کردن هم داره. من توی دیجی دیدم ۵۰۰ تومن اینطورا میفروشن. 

من از همه ی برند های معروف کپی کننده ی اماراتی کپی عطر های مختلف دارم. جانوین و الحمبرا و فرگرنس و روونا و... 

ولی خیلی عجیبه که فقط این عطر روی شال من یه هفته ی تموم موند و بوشو مدام حس میکردم. حتی وقتی روی پوستم اسپری میکنم بوش میره توی موهام و تا موهامو نشورم بوش نمیره. 

البته جناب دکتر اسعدی عزیز از من خیلی با تجربه تر هستن و میتونن توی پیدا کردن بهترین کپی این عطر بیشتر کمکتون کنن. 

ممنون . حتما

در پاسخ به Alibaba :

امیر العود از برند لطافه رو امتحان کن.

Ameer al oud lattafa

ممنون . حتما

TIMELESS TIMELESS
1402/03/14
در پاسخ به غزال :

سلام دوست عزیز

با احترام و عرض ادب

بانوی فرهیخته و ارجمند از مهر و عنایت شما کمال سپاس دارم. بله منم عطر PENESIS کپی شده از بلک افغان را مورد پسندم هست و رایحه ای خیلی مشابه به عطر بلک افغان با ماهیت پرفورمنس خیلی خوبی داره. پیشنهاد شما مورد تایید من نیز هست. سپاس از همراهی شما بانوی محترم.....

TIMELESS TIMELESS
1402/03/14
در پاسخ به محمد حسین وهابی :

ممنون . حتما

با احترام  و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند، پیشنهاد سرکار خانم غزال برای بلک افغان واقعا شایسته هست نسبت به برچسب قیمتی اش. سپاس از همراهی شما

دانیال دانیال
1402/03/15

کپی شما رو شاید خوشبو کند ولی به نظر شخص بنده هیچ ارزشی از لحاظ رایحه نداره، بجای ١٠ عطر کپی فرگرنس ورلد و الحمبرا و غیره یک عطر شاخص حتی شده برند های ورساچه و دولچه داشته باشید، ارزشش رو داره...

خدا قوت

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟