دوستان پیشنهاد بدین...دارم دیونه میشم

سلام

من تو محیط بیمارستان کار میکنم و هوااینجا به سرمای قطب شمال نیست و به نوعی پاییزیه یه ادکلن با پخش و ماندگاری بالا میخواستم که بوش جذاب باشه....یه بویی که خز نشده باشه و به نوعی س..ک....ی و اسرار آمیز باشه قیمتش تا سقف 6 تومن باشه...میخوام تمام هنرتون تو این تاپیک رو کنید که خودم دارم دیونه میشم.

خودم مارلی پگاسوز دمارلی...مارلی نیسان...ساواژ...212 سکسی..مولکول داشتم.

ممنون میشم کمکم کنید و تجربتون بگین.

داری دیوونه میشی ... تمام هنر مونو رو کنیم که شما بخوای بوی س ...ک ...س ...ی بدی ؟ یعنی چی ؟ 

یعنی شما انتظار داری یه جماعتی بیان و یه لیست عطر بهت معرفی کنن که فقط شما توی محل کارت یه بوی س ..ک...س ...ی بدی ؟

بنظرم سوالت رو خیلی بد پرسیدی  و این فاکتورهایی که گفتی  اصلا نمیتونه مرجع خوبی برا معرفی عطر برات باشه ، فکر میکنم اگه یکم بیشتر از ویژگی های شخصیتیت و سلیقه عطریت بگی خیلی بهتر جواب میگیری ، عطرایی هم  که گفتی تقریبا هیچ ربطی به هم ندارن غیر از اینکه همه شون فریادکش هستن و پخش زیادی دارن .

alireza .xx alireza .xx
1399/10/04

دوست عزیزاول چندنکته روجاداره یاداوری کنم، کلا درمحیط های سربسته ادارای بخصوص محیطی مثل بیمارستان عطرایی که پخش خفن دارن توصیه نمیشه چون ممکن خودت ازپخش خفن درمحیط سربسته لذت ببری ولی ممکن بعضیارو اذیت کنه،این چندتا عطروتست کن هم پرفورمنس خوبی دارن هم مناسب محیط کاریت 

#پارفوم دی امپایر کوئیر اوتومن

#امواج رفلکشن 

5bcdc0a286d1e8aCa3PXduEY4VjCT9VDG.jpg #شنل آلور هوم اسپرت اکستریم Allure Homme Sport Eau Extreme 

5bcdc1771d557tU0CSG9DQAguc_2WU497.jpg #آتلیه کلن وتیور فتال Vetiver Fatal 

5d3abfd6ab095fm2dd_gPnctzt0z9fQYw.jpg #پارفومز د مارلی کلان ( کالان ) Kalan 

5bcdc108331329QBljlpNNlpDgOHHbKg7.jpg #کرید وتیور گرانیوم Vetiver Geranium 

در پاسخ به رضا آریانپور :

داری دیوونه میشی ... تمام هنر مونو رو کنیم که شما بخوای بوی س ...ک ...س ...ی بدی ؟ یعنی چی ؟ 

یعنی شما انتظار داری یه جماعتی بیان و یه لیست عطر بهت معرفی کنن که فقط شما توی محل کارت یه بوی س ..ک...س ...ی بدی ؟

بنظرم سوالت رو خیلی بد پرسیدی  و این فاکتورهایی که گفتی  اصلا نمیتونه مرجع خوبی برا معرفی عطر برات باشه ، فکر میکنم اگه یکم بیشتر از ویژگی های شخصیتیت و سلیقه عطریت بگی خیلی بهتر جواب میگیری ، عطرایی هم  که گفتی تقریبا هیچ ربطی به هم ندارن غیر از اینکه همه شون فریادکش هستن و پخش زیادی دارن .

اقا بوی جذاب و گیرا منظورمه...شما به بزرگوارت ببخش

ممنون بابت پاسخ هاتون...ولی یک مقدار زیاد شدن....

سلام‌حامد جان

خودمم‌نظرم‌روی ایریش لدره...اما چون دسترسی ندارم میخوام بلاید بای کنم...گرین ایریش رو زدم...اما اصلا ازش راضی نبودم

در پاسخ به حامد محمدی :

ممنون بابت پاسخ هاتون...ولی یک مقدار زیاد شدن....

خواهش میکنم . موارد در دسترس رو تست کنید همشون خوبن .

در پاسخ به alireza .xx :

دوست عزیزاول چندنکته روجاداره یاداوری کنم، کلا درمحیط های سربسته ادارای بخصوص محیطی مثل بیمارستان عطرایی که پخش خفن دارن توصیه نمیشه چون ممکن خودت ازپخش خفن درمحیط سربسته لذت ببری ولی ممکن بعضیارو اذیت کنه،این چندتا عطروتست کن هم پرفورمنس خوبی دارن هم مناسب محیط کاریت 

#پارفوم دی امپایر کوئیر اوتومن

#امواج رفلکشن 

5bcdc0a286d1e8aCa3PXduEY4VjCT9VDG.jpg #شنل آلور هوم اسپرت اکستریم Allure Homme Sport Eau Extreme 

5bcdc1771d557tU0CSG9DQAguc_2WU497.jpg #آتلیه کلن وتیور فتال Vetiver Fatal 

5d3abfd6ab095fm2dd_gPnctzt0z9fQYw.jpg #پارفومز د مارلی کلان ( کالان ) Kalan 

5bcdc108331329QBljlpNNlpDgOHHbKg7.jpg #کرید وتیور گرانیوم Vetiver Geranium 

سلام داداش خوبی یه پرفیوم میخوام عودی تنباکویی دودی تلخ شیرینی و تندی ملایمی داشتهوباشه‌ یه کار مرموز‌ تیره از بلک افغال و اینتر لود هم‌ خوشم‌اومده

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟