Shaghayegh Shaghayegh
12
1401/11/21

معرفی جایی برای عطرهای اجمل

سلام 

لطفا سایتی معرفی کنید بتونم با خیال راحت عطر اجمل بخرم یه سایتی ک امتحانشو پس داده 

عطرهایی مثل شادو امور - اوروم و...

من فیک این هارم دیدم متاسفانه 

خلاصه اگ‌میشناسید جایی و ممنون میشم معرفی کنید.

TIMELESS TIMELESS
1401/11/22

با احترام و عرض ادب

بانوی فرهیخته و ارجمند سرکار خانم شقایق عزیز نمیدونم تهران هستین یا نه... اگر تهران تشریف دارین لطفا سعی کنید حضوری از فروشگاه ها خرید فرمایید تا خیالتان راحت باشد اما اگر تهران ساکن نیستین، به غیر از عطرافشان سایتهای ل.ی.ل.ی.و.م و ا.ر.ش.ا.ک.و هم محصولات اجمل را فروش دارند اما ل.ی.ل.ی.و.م قبلا چندبار خریدم و مطعمن تر هست و تا بحال فیک نفرستاده حتی برای شهرستانها. لطفا در موقع خرید کامنت بگذارید و درخواست کنید تا محصول اماراتی اجمل و بچ کد قدیمی را در صورت امکان برای شما ارسال کنند. البته اجمل شادو آمور و اوروم و شادو زرد رنگ فکر کنم همان قدیمی ها موجود هستند و بچ کدهای جدید وارد ایران نشده اند اما باز هم خودتان این کامنت را برایشان درج کنید. انشالله خریدی شایسته داشته باشین. 

Shaghayegh Shaghayegh
1401/11/22
در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

بانوی فرهیخته و ارجمند سرکار خانم شقایق عزیز نمیدونم تهران هستین یا نه... اگر تهران تشریف دارین لطفا سعی کنید حضوری از فروشگاه ها خرید فرمایید تا خیالتان راحت باشد اما اگر تهران ساکن نیستین، به غیر از عطرافشان سایتهای ل.ی.ل.ی.و.م و ا.ر.ش.ا.ک.و هم محصولات اجمل را فروش دارند اما ل.ی.ل.ی.و.م قبلا چندبار خریدم و مطعمن تر هست و تا بحال فیک نفرستاده حتی برای شهرستانها. لطفا در موقع خرید کامنت بگذارید و درخواست کنید تا محصول اماراتی اجمل و بچ کد قدیمی را در صورت امکان برای شما ارسال کنند. البته اجمل شادو آمور و اوروم و شادو زرد رنگ فکر کنم همان قدیمی ها موجود هستند و بچ کدهای جدید وارد ایران نشده اند اما باز هم خودتان این کامنت را برایشان درج کنید. انشالله خریدی شایسته داشته باشین. 

سلام آقای دکتر وقت تون بخیر

خیلی ممنونم از راهنمایی تون 🙏🏻🌸

TIMELESS TIMELESS
1401/11/22
در پاسخ به Shaghayegh :

سلام آقای دکتر وقت تون بخیر

خیلی ممنونم از راهنمایی تون 🙏🏻🌸

با احترام و عرض ادب

سپاس از همراهی شما بانوی محترم...

سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عطرافشانی عزیز 

سوالی که بنده از حضورتان داشتم این بود که آیا عطر های اجمل مورد نظرتان را تهیه فرمودید و چنان چه پاسخ مثبت است،  نظرتان در مورد کیفیت و پرفومنس آنها چه بود ؟

با تشکر

Shaghayegh Shaghayegh
1402/02/29
در پاسخ به آقای میم :

سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عطرافشانی عزیز 

سوالی که بنده از حضورتان داشتم این بود که آیا عطر های اجمل مورد نظرتان را تهیه فرمودید و چنان چه پاسخ مثبت است،  نظرتان در مورد کیفیت و پرفومنس آنها چه بود ؟

با تشکر

سلام نه متاسفانه نتونستم تست کنم اونا رو...

گرفتم منتها فیک بود و دیگه وقت نشد برم حضوری جایی تست کنم و اعتماد هم به اینترنتی ها برای خرید اجمل دیگه ندارم.

ولی کیفیت اجمل اکیه خوبه... ان شاالله تو یه فرصت مناسب تست کردم نظرمو میگم راجع به رایحه شون.

دانیال دانیال
1402/02/30

آنلاین شاپ های جنوب کشور هم بد نیستن.

Shaghayegh Shaghayegh
1402/02/30
در پاسخ به دانیال :

آنلاین شاپ های جنوب کشور هم بد نیستن.

ممنونم🙏🏻🌸

OMID .M OMID .M
1402/02/31

با درود خدمت شما 

من از ل..ی..ل..ی..و. م اصل گرفتم  ادکلن شادو رو

Shaghayegh Shaghayegh
1402/02/31

مرسی🌸

Mercedes Mercedes
1402/04/22
در پاسخ به Shaghayegh :

سلام نه متاسفانه نتونستم تست کنم اونا رو...

گرفتم منتها فیک بود و دیگه وقت نشد برم حضوری جایی تست کنم و اعتماد هم به اینترنتی ها برای خرید اجمل دیگه ندارم.

ولی کیفیت اجمل اکیه خوبه... ان شاالله تو یه فرصت مناسب تست کردم نظرمو میگم راجع به رایحه شون.

سلام از کدوم سایت خریدین که فیک بود؟اگه اطلاع رسانی کنید سایت های فیک فروش رو به دوستان در خرید محصولات اصل کمک کرده اید🙏

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟