Cypress Cypress
4
1401/08/15

خرید عطر اصل

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی 

با توجه به تجربیات شما ، ایا وبسایت ار..کو ، برای خرید عطر اوریجینال معتبره؟ چون خیلی از عطر هایی که بقیه جا ها موجود ندارن و داره 

alireza .xx alireza .xx
1401/08/15

سلام و‌عرض ادب ، اگه منظورتان همونه که توی اسم سایت شین هم دارد بله عطرهای اورجینالش معتبر است اما بلحاظ قیمت از سایتی مثل عطرافشان قیمت هاش بالاتره . 

با درود خیلی از عطرارو وقتی تماس بگیرین اصلا ندارن

Cypress Cypress
1401/08/16
در پاسخ به alireza .xx :

سلام و‌عرض ادب ، اگه منظورتان همونه که توی اسم سایت شین هم دارد بله عطرهای اورجینالش معتبر است اما بلحاظ قیمت از سایتی مثل عطرافشان قیمت هاش بالاتره . 

خیلی از پاسختون ممنونم 🌺

Mohammadreza Mohammadreza
1401/08/16

درود

اون سایت یا موجود نداره و یا قیمت کارهاش به روز نیستند...من اونجا سه بار سفارش ثبت کردم...بار اول  دو تا عطر از برند جوپ سفارش دادم که خب کمیاب نیستند و ارسال کردند، اما دوبار  دیگه یک موردش امبر سلطان سفارش دادم و بعد دو روز تماس گرفتند و گفتند قیمتش به روز نیست و دویست تومن دیگه واریز کنید!! ( چهار سال پیش ) و من هم کنسل کردم و بعد دو روز !! پول رو واریز کردند و بار سوم هم سه تا عطر کمیاب البته اینبار پرداخت در محل ثبت کردم و فرداش تماس گرفتند که هیچکدوم موجود نیست!!! احتمالا شما هم تماس بگیرید در رابطه با کارهای مورد نظرتون بهتون بگن که موجود نیستند!!! فقط نمیدونم چرا قیمت و موجودی زدند!؟ فکر آدم سمت جاهای خوبی نمیره...

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟