هم اکنون چه عطری؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان عزیزم:

برام جالبه بدونم دوستان در همین لحظه که دارید این پرسش و کامنت رو میخونید در حسرت یا بهتر بگم در آرزوی خریدن چه عطری هستین؟

پیشاپیش از پاسخ های جذابتون سپاسگزارم

کرید سیلور مانتین

تام فورد عود وود

پنهالیگونز تراژدی

دیور هوم پارفوم

ژووی دیپلماتیک

بلو شنل پرفیوم

له نویت د لهوم

کرید اونتوس

مارلی هرود 

عطرهای محبوبم هستن که هر روز باهاشون زندگی میکنم

دوس دارم از هر کدوم پنج تا بکاپ بگیرم که تا یه ۱۰ سالی مجبور نشم واسه خرید به عطرافشان سر بزنم

چون من طبق عادت سالی دوبار واسه خرید میام اینجا و هر بار مجبورم تا شیش ماه کامنت بخونم و بعد طبق اونها دکانت و سمپل تهیه کنم به امید اینکه عطر جدیدی به لیست بالا اضافه کنم

ولی چه کنم که ورود به لژ عطرهای محبوب من واسه بقیه عطرها کار سختیه و در نهایت بازهم من میمونم و کارهایی که اسم بردم

تنها چیزی که عائدم میشه کارتون های پر از دکانت و سمپل عطرهای دیگه هست که از حق نگذرم تقریبا بهترین تفریح من همین ور رفتن با محتویات این کارتونهاست

اعتراف میکنم سالهاست به عطر اعتیاد پیدا کردم 

از نظر من ورود به یک خانه عطر که کارهای فاخر و اورجینال رو میفروشه یه جورایی شبیه به اولین پوک سیگار هست اگه هنوز توی این سیاهچاله نیفتادین تا گالری عطر دیدین فرار کنید 

خلاصه دوستان تازه وارد همینقدر بگم که اکثر این رفقای عطر باز همینجوری شروع کردن و فکر نمی‌کردن روزی گرفتار بشن ولی شدن 

آقای سخی بزرگوار رو ببینید و عبرت بگیرد😅

معمولاً هم قبل از ورود به سایت یه چیزی (عطر😅) می‌زنیم و میاییم اینجا در موردش گل میگیم و گل میشنویم

در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام کامبیر خان عزیز:

ممنونم از پاسخ و توضیحاتتون . بله دقیقا حق با شماست و زیبا فرمودین. در اوضاع سخت و بی صاحب عطر که هیچ نان سنگک و ..... برای خیلی ها آرزو شده متاسفانه و صد افسون و ناراحتی از این باب

شوشتری ی عزیزم

اینکه گفتم رویا پردازی بس است منظورم رویا پردازی ی خودم بود ، یک وقت خدای ناکرده اشتباه برداشت نشود :)

ورنه رویای خرید عطر را که همه ی ما داریم . بلکه من بیشتر :)

ارادت ها

alireza .xx alireza .xx
1401/05/31

درود جناب شوستری .

بشدت دنبال چندتا کار از سلطان پاشا هستم و یکیم اسنشیال اویلِ صنوبر آبی که شدیدا بهش نیاز دارم .

در پاسخ به alireza .xx :

درود جناب شوستری .

بشدت دنبال چندتا کار از سلطان پاشا هستم و یکیم اسنشیال اویلِ صنوبر آبی که شدیدا بهش نیاز دارم .

سلام علی جان ممنونم از پاسخت و واقعا خانه عطری رو دنبال میکنی که همه کارهاش یک تابلوی هنری

درود

جناب شوشتري احساس ميكنم در اخر ميخوايد قرعه بندازيد و ارزوي يكي از بچه هاي عطرافشان رو براورده كنيد. خب با توجه به خيال بافي اينجانب شما هركاري رو مد نظر داشته باشيد با جان و دل قبول ميكنم 🙂

در پاسخ به سالار كلوچه :

درود

جناب شوشتري احساس ميكنم در اخر ميخوايد قرعه بندازيد و ارزوي يكي از بچه هاي عطرافشان رو براورده كنيد. خب با توجه به خيال بافي اينجانب شما هركاري رو مد نظر داشته باشيد با جان و دل قبول ميكنم 🙂

سلام سالار جان:

با کمال میل ...😄

IRRO IRRO
1401/06/09

سلام جناب شوشتری

تمام عطرهای دنیا بجز چند تا...

سلام

کارون یوزو، جووی دیپلماتیک

در پاسخ به IRRO :

سلام جناب شوشتری

تمام عطرهای دنیا بجز چند تا...

سلام و ممنونم از پاسخ با مزه و جالبتون ایرج جان

در پاسخ به حکایت دوست :

سلام

کارون یوزو، جووی دیپلماتیک

سلام جناب حکایت دوست عزیز:

به به به من با هردو تا کاری که فرمودین کلی کیف و حال کردم و هنوز هم خیلی دوستشان دارم .. یوزو کارون رو هم دقیقا اول اردیبهشت ماه به یکی از همکارانم که خیلی از رایحش لذت میبرد هدیده دادم تقریبا نصف شده بود شیشه اش و اگر زودتر میفهمیدم تقدیمتون میکردم دوست عزیز

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟