Amelie Amelie
16
1401/03/30

تست عطر در خیابان وزرا

سلام دوستان گرامی

وقت همگی بخیر

دوستانی که تهران هستن، آیا فروشگاه‌های عطر که در خیابون وزرا هستن، دست خریدار(تست کننده:)) رو برای تست باز می‌ذارن و می‌شه تا دلت بخواد تست کنی، بدون اینکه قصد خرید داشته باشی؟

یا اینکه نگاه سنگینِ «تو که خریدار نیستی، وقت منو نگیر» وجود داره؟ :)

من یه کم خجالتی هستم و روم نمی‌شه بگم اومدم تست کنم :)

قصد خرید ندارین چرا خب بنده خدا ها رو میخوای اذیت کنی؟  :) 

Hediye Hediye
1401/03/30

عزیزم فروشگاه نو..ار و ش..یق  و ن..لند و وی...نا تست می کنند.ولی بیشترشون تستر ارث پدرشونه.

سلام. 

والا من که هفته پیش رفتم ویزامتریک در خیابون  وزرا و گفتم این همه میگن عطرفروشی های خیابون وزرا، بریم ببینیم چی دارن. اولا که اکثر مغازه ها عطر برای تست نداشتن و فقط عطرهای پلمب داشتن. چندتایی هم که عطر برای تست داشتن چندان روی خوش نشون ندادن! ( برعکس من توی عطرفروشیهای شیراز تنوع خیلی بیشتری دیدم و خیلیهاشون هم بدون اخم و ناراحتی هرچندتا عطر دوست داشته باشید تست میکنن براتون.)

نکته:  یک فروشنده کاربلد میدونه کی اومده تست کنه و دربره و کی اومده چیزی بخره و بره!. درکل اگه خودتون رو خیلی آشنا به دنیای عطر نشون بدین، فروشنده میفهمه که خریدار نیستین! فروشنده های امروزی  همون  اول که وارد میشید، با یک نگاه آدم رو ورانداز میکنن و در کسری از ثانیه تخمینی از حساب بانکی تون رو حدس میزنن- بخصوص با نگاه کردن به کفشها.

نتیجه: بهترین کفشتون رو بپوشید!

سلام و عرض ادب آملی جان:

گالری های کوچک ممکنه اتفاقی که گفتین پیش بیاد براتون و پیشنهاد میکنم که توی همون خیابان وزرا دو تا چهار راه بالاتر به فروشگاه ها..لند برید و با خیال آسوده هر کاری رو که میخوایین خودتون تست کنید.

Amelie Amelie
1401/04/01
در پاسخ به محمد عباسی :

قصد خرید ندارین چرا خب بنده خدا ها رو میخوای اذیت کنی؟  :) 

:)))

قول می‌دم فقط یه دونه تست کنم، اونم یه پاف :)

Amelie Amelie
1401/04/01
در پاسخ به Hediye :

عزیزم فروشگاه نو..ار و ش..یق  و ن..لند و وی...نا تست می کنند.ولی بیشترشون تستر ارث پدرشونه.

ممنونم هدیه جان❣️

Amelie Amelie
1401/04/01
در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

سلام. 

والا من که هفته پیش رفتم ویزامتریک در خیابون  وزرا و گفتم این همه میگن عطرفروشی های خیابون وزرا، بریم ببینیم چی دارن. اولا که اکثر مغازه ها عطر برای تست نداشتن و فقط عطرهای پلمب داشتن. چندتایی هم که عطر برای تست داشتن چندان روی خوش نشون ندادن! ( برعکس من توی عطرفروشیهای شیراز تنوع خیلی بیشتری دیدم و خیلیهاشون هم بدون اخم و ناراحتی هرچندتا عطر دوست داشته باشید تست میکنن براتون.)

نکته:  یک فروشنده کاربلد میدونه کی اومده تست کنه و دربره و کی اومده چیزی بخره و بره!. درکل اگه خودتون رو خیلی آشنا به دنیای عطر نشون بدین، فروشنده میفهمه که خریدار نیستین! فروشنده های امروزی  همون  اول که وارد میشید، با یک نگاه آدم رو ورانداز میکنن و در کسری از ثانیه تخمینی از حساب بانکی تون رو حدس میزنن- بخصوص با نگاه کردن به کفشها.

نتیجه: بهترین کفشتون رو بپوشید!

بله، باید شیک و پیک پوشید و رکب زد:)

من توی یه شهر نسبتا کوچیک شمالی زندگی می‌کنم، و دو سه تا عطرفروشی خوب بیشتر نداره. یه بار یکی‌شون بهم گفت، خانم چرا اینقد میای اینجا تست می‌کنی :))))

Amelie Amelie
1401/04/01
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام و عرض ادب آملی جان:

گالری های کوچک ممکنه اتفاقی که گفتین پیش بیاد براتون و پیشنهاد میکنم که توی همون خیابان وزرا دو تا چهار راه بالاتر به فروشگاه ها..لند برید و با خیال آسوده هر کاری رو که میخوایین خودتون تست کنید.

ممنونم جناب شوشتری عزیز❤️

Shaghayegh Shaghayegh
1401/04/01

برای تست صرفا برید

ها..ند میدان آرژانتین 

سفیر شعبه ها

میثم عطر شعبه ها

ازاد و رها تست کنید اگر اومدن سراغتون بگید ممنون دارم تست میکنم خودم پیش میرم نذارید فروشنده ها دنبالتون بیافتند

alireza .xx alireza .xx
1401/04/03

ایکاش عطرافشان در سال یکی دو بار دورهمی برگزار کنه ، قوانین و شرایطش را هم مدیزبت عطرافشان تعیبن بکند ، یه جوری باشه از یکماه جلوتر اطلاع رسانی بشه تا دوستانی که قصد خرید دارند بیان و همونجا حضورا خرید کنند ، بلاخره هر کاربری یکی دوتا از عطرای مورده علاقه اش را با خودش میاره و دوستان میتونن کارای مختلف همدیگرو تست کنند .

اما در مورد تست حضوری خ وزرا ، از وقتی عطرها گرون شده برخی فروشنده ها تسترها رو اصلا جلو دست نمیزارن ، این قضیه نه فقط در عطر بلکه در اکثره کسب و کارها دیده میشه ،چندروز پیش رفتم تافی بخرم ، همون شیربنی فروشی قبلا تافی و پاستیل هارو تو سینی و سبدهای خیلی خوشگل جلو دست میذاشت که مشتری قبل از خرید طعمش رو بچشه اما الان یه مدته که طراحی و دکور را تغییر داده و تافی و پاستیل هارو توی شیشه های اکورایوم مانند ریخته و جوری جاساز کرده که فقط میشه از پشت شیشه نگاشون کرد ، خیلیام مثل من روشون نمیشه بگن اقا یه دونه کاراملی بده مزه کنم و چشم بسته مجبوریم انتخاب کنیم . 

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟