توس خانه‌ی تولید جواهرات اسپانیایی (کاتالونیایی) است که در سال 1920 با مدیریت سالوادور توس بلاوی و همسرش ترزا پونسا ماس تأسیس شد. کارگاه کوچک آن‌ها که در ابتدا به تعمیرات ساعت اختصاص داشت، به تدریج به مکانی برای ساخت جواهرات تبدیل شد.

در سال 1965، سالوادور توس، پسر بنیانگذار این برند، با روزا اوریول ازدواج کرد. این عروس و داماد برای ایجاد کسب‌وکاری در زمینه‌ی جواهرات استعدادها، تجارب و خلاقیت‌شان را با همدیگر ترکیب کردند. در سال 1985، روزا اوریول با الهام از خرس عروسکی که در سفرهایش دیده بود علامت مشخصه‌ی این شرکت یعنی نقش «خرس» را طراحی کرد و به دنبال بازیابی آن با شکلی طلایی بود. موفقیت خرس توس -که برای بسیاری از افراد نقش طلسم خوش‌شانسی را داشت- امکان گسترش این شرکت در سطح بین‌المللی را فراهم کرد. خرس توس همیشه به نوعی در مجموعه‌های این برند حضور دارد.

توس هنوز هم به صورت کسب‌وکاری خانوادگی اداره می‌شود. چهار دختر سالوادور و روزا به نام‌های روزا، آلبا، لورا و مارتا بین سال‌های 1987 تا 1992 به این شرکت پیوستند. در حال حاضر، این نام تجاری دارای بیش از 380 فروشگاه در 45 کشور، در سراسر پنج قاره است.

امروز توس علاوه بر جواهرات، خطی تولیدی برای پوشاک کودک و نوزاد، کیف دستی و زیورآلات جانبی کوچک نیز دارد. عطرها و لوازم آرایشی از سال 2002 به مجموعه‌ی محصولات توس اضافه شدند. توس با شرکت عطرسازی اسپانیایی پرفیومز وای دیسنیو شروع به همکاری کرد و اولین رایحه‌ی خود با نام توس ادوتویلت فور وومن را درون محفظه‌ای با درپوشی به شکل خرس توس به بازار فرستاد. بسیاری از عطرهای موجود در این مجموعه، آرم خرس را به عنوان امضای این برند در بسته‌بندی یا بطری عطر جای داده‌اند.


متخصصان و طراحان :

ناتالی لارسن , صوفی لابه , دافنه بوژه , فابریس پلگرین , بنویست لاپزا , کریستین ناگل , دومیتیل برتیه , جولیت کاراگیوزوگلاو , جایلس رومی , پیر وارنیه , الیونر مسنت , وینسنت شالر , ورونیک نیبرگ , وایلین کالس , الیز بنت , متیلد بیجیوئی , نیکلاس بیولی

Bonjour Senorita-توس بونجور سنوریتا

TOUS

Bonjour Senorita

icon زنانه
900,000 تومان
Love Moments-توس لاو مومنتس

TOUS

Love Moments

icon زنانه
680,000 تومان
Tous Man Intense-توس من اینتنس

TOUS

Tous Man Intense

icon مردانه
550,000 تومان
Tous Man Sport-توس من اسپرت

TOUS

Tous Man Sport

icon مردانه
550,000 تومان
Oh! The Origin-توس اوه! د اوریجین

TOUS

Oh! The Origin

icon زنانه
792,000 تومان
TOUS Les Colognes Concentrees-توس لس کولونز کانسنتریز

TOUS

TOUS Les Colognes Concentrees

icon زنانه
900,000 تومان
Tous L’Eau EDP-توس لئو ادو پرفیوم

TOUS

Tous L’Eau EDP

icon زنانه
123,000 تومان
Happy Moments-توس هپی مومنتز

TOUS

Happy Moments

icon زنانه
ناموجود
Tous 1920-توس 1920

TOUS

Tous 1920

icon مردانه
49,000 تومان 19,000 تومان
Tous Garden Edition-توس گاردن ادیشن

TOUS

Tous Garden Edition

icon زنانه
ناموجود
Tous Rosa-توس رزا

TOUS

Tous Rosa

icon زنانه
ناموجود


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.