مرتب سازی بر اساس :

شرکت «اس تی دوپونت» یکی از شرکت‌های فرانسوی محصولات لوکس است که سال ۱۸۷۲ توسط سایمون تیسوت دوپونت، «اس تی»، با نام خودش پایه‌گذاری شد. این شرکت از آن زمان عرضه کیف جیبی و چمدان را شروع کرد. «دوران طلایی سفر» که از پایان قرن نوزدهم شروع شد به فاصله کوتاهی بازار چمدان، صندوق و لوازم جانبی سفر را رونمایی کرد که‌ می‌توانستند ضمن تداوم بخشیدن به سفرهایی که چندین هفته یا ماه طول‌ می‌کشیدند، بارهای قیمتی و پرارزش را جابجا کنند. دوپونت از موقعیت بخوبی استفاده کرد و بعضی از ظریف‌ترین چمدان‌های اثاثیه و چمدان‌های سفر را عرضه کرد. زیبایی این محصولات زمانی بیشتر دیده شد که پسران بنیانگذار این شرکت، یعنی آندره و لوسین، شروع به طراحی چمدان‌های سفر منحصربفردی کردند که ظاهراً، به نقل از یکی از کارمندان شرکت، هم‌قیمت یک خانه بودند.

این دو برادر هتلی را افتتاح کردند که در خدمت مشتریان ثروتمند شرکت، و در سال ۱۹۲۳، در خدمت مشتریان شعبه دوم شرکت بود. کارگاه دوپونت در شهر فاورجیس فرانسه، زادگاه خانواده، افتتاح شد. محصولات دوپونت همچنان در همین مکان دست‌دوز‌ می‌شوند.

سال ۱۹۲۹، سفرآلات لوکس این برند در بوتیک‌های «کارتیر» امریکا عرضه شد.

نوآوری در این شرکت طی سال‌های سخت جنگ جهانی دوم ادامه یافت، یعنی زمانی که دوپونت اولین فندک گازی جیبی را اختراع کرد که طرح بهبودیافته‌اش بعدها در سال ۱۹۵۲ ثبت اختراع شد.

پیشرفت این شرکت به جایی رسید که چمدان بارهای اختصاصی را برای ملکه الیزابت بعدی انگلیس طراحی کرد، و طرح اسطوره «آدری هِپبورن» را به نمایش گذاشت.

این برند در سال ۱۹۷۳ با تولید اولین خودکار لوکس نقره‌ایش، با نام «کلاسیک»، مسیر جدیدی را پیش گرفت. این شرکت رنسانس کالاهای لوکس کلاسیکش – ساعت‌های مچی، کالاهای لوکس، و دکمه‌های سردست – را تجربه کرد که همچنان در حال تولیدند. جشن صد و سی و پنجمین سالگرد برند دوپونت سال ۲۰۰۷ برگزار شد. این شرکت امروزه به خاطر تخصصی‌ که در کالاهای لوکس ساخته‌شده با فلزات گرانبها، چرم و با ریزه‌کاری‌های لاک‌الکلی چینی دارد، معروف است.

عطر یکی از محصولات مهم اضافه‌شده به محصولات لوکسی است که توسط این خانه باشکوه عرضه‌ می‌شود. اولین عطرها، پورهوم و پور فِم، سال ۱۹۹۸ معرفی شدند.


متخصصان و طراحان :

میشل ژیرا , فرانسواس کارن , ناتالی گراچیا چتو , لاک دانگ , صوفی لابه , جرارد آنتونی , کریستوف رینود , آن فلیپو , جولین راستکینت

Essence Pure for Men-اس تی دوپوند اسنس پیور مردانه

S.T.Dupont

Essence Pure for Men

icon مردانه
702,000 تومان 584,000 تومان
Passenger for Men-اس تی دوپوند پسنجر مردانه

S.T.Dupont

Passenger for Men

icon مردانه
716,000 تومان 588,000 تومان
S.T.Dupont Noir-اس تی دوپونت نویر

S.T.Dupont

S.T.Dupont Noir

icon مردانه
716,000 تومان 588,000 تومان
Essence Pure for Women-اس تی دوپوند اسنس پیور زنانه

S.T.Dupont

Essence Pure for Women

icon زنانه
656,000 تومان 518,000 تومان
Passenger for Women-اس تی دوپوند پسنجر زنانه

S.T.Dupont

Passenger for Women

icon زنانه
716,000 تومان 622,000 تومان
S.T.Dupont Blanc-اس تی دوپونت بلانک (دوپوند سفید)

S.T.Dupont

S.T.Dupont Blanc

icon زنانه
716,000 تومان 588,000 تومان
S.T. Dupont pour Homme-اس تی دوپونت پور هوم

S.T.Dupont

S.T. Dupont pour Homme

icon مردانه
836,000 تومان 715,000 تومان


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.