مارک جاکوبز یک طراح مد آمریکایی است که در سال ۱۹۶۳ به دنیا آمد. او از کودکی به طراحی علاقه داشت، در سال ۱۹۸۱ از دبیرستان هنر و طراحی فارغ‌التحصیل شد، و تحصیلاتش را در مدرسه طراحی پارسون نیویورک ادامه داد. او دانشجوی با استعدادی بود، در مدتی که در پارسون درس می خواند دو جایزه‌ی گلد تیمبل (Gold Thimble awards) و یک جایزه‌ی دانشجوی طراح سال (Design Student of the Year award ) برد. همچنین وقتی هنوز دانشجو بود خط تولید سوییترهای دست بافت خودش را طراحی کرد و فروخت. 
در سال ۱۹۸۶، جاکوب با همکاری شرکت سهامی کاشیاما یواس‌آ (Kashiyama USA) اولین مجموعه‌اش را که برچسب مارک جاکوبز داشت معرفی کرد، مجموعه‌ای که منجر به جایزه‌ی دیگری شد، جایزه ی پری‌ الیس برای استعداد جدید در مد (the Perry Ellis Awards for New Fashion Talent). جاکوبز در سال ۱۹۸۸ به کمپانی پری الیس پیوست، در سال ۱۹۹۳ از آن‌ها جدا شد و با کمک خط تولید کمپانی بین‌المللی مارک جاکوبز لباس‌ ارائه داد. اولین مجموعه مردانه‌ی کمپانی در سال ۱۹۹۴ به بازار آمد. جاکوبز در سال ۱۹۹۷ به عنوان مدیر نوآوری به لویی ویتون پیوست و اولین مجموعه‌ی لباس آماده‌‌ی آن‌ها را راه‌اندازی کرد. خط تولید دومی با نام مارک بای مارک جاکوبز (Marc by Marc Jacobs) از سال ۲۰۰۱ شروع به کار کرد. 
در سال ۲۰۰۱ مارک جاکوبز با همکاری کوتی شروع به ارائه‌ی عطر کرد. اولین عطر تولیدی، مارک جاکوبز فور وومن (Marc Jacobs for Women) بود که در سال ۲۰۰۲ عطر همراه مردانه‌ی آن هم ارائه شد. این برند در سال ۲۰۰۶ اسپلش‌های بدون جنسیتی تولید کرد که در بطری‌های بزرگی بودند و یک بوی غالب، مثل کتان، خیار یا انجیر داشتند. عطر مشهور زنانه ی او دیزی (Daisy) بود که در سال ۲۰۰۷ تولید، و الهام بخش مجموعه‌ای از تولیدات جانبی شد. همچنین عطر زنانه‌ی لولا (Lola) در سال ۲۰۰۹ هم یکی از پرفروش‌ها بود و الهام بخش محصولات جانبی و محصولاتی با تولید محدود بود. عطر مردانه‌ی بنگ (Bang) در سال ۲۰۱۰ معرفی شد و در بین مردان جوانان انتخاب محبوبی بود. 

متخصصان و طراحان :

آن گوتلیب , آلبرتو موریلاس , کالیس بکر , یان واسنیه , آنی بازنشن , رالف شویگر , استیو دمکادو , فرانک ویکل , آمندین مری , الیور کرسپ , ژان کلود دلویل , ریچارد هرپین , استیون کلایس , متیو ناردین , هونورین بلانک , لوران لگرنک , دومیتیل برتیه

Daisy-مارک جاکوبز دیسی

MARC JACOBS

Daisy

icon زنانه
1,400,000 تومان 1,253,000 تومان
Lola-مارک جاکوبز لولا

MARC JACOBS

Lola

icon زنانه
2,199,000 تومان
Daisy Eau So Fresh-مارک جاکوبز دیسی سو فرش

MARC JACOBS

Daisy Eau So Fresh

icon زنانه
1,515,000 تومان
Daisy Dream-مارک جاکوبز دیسی دریم (مارک جیکوبز دیزی دریم)

MARC JACOBS

Daisy Dream

icon زنانه
1,699,000 تومان
Decadence-مارک جاکوبز دکدنس (دکادنس)

MARC JACOBS

Decadence

icon زنانه
1,910,000 تومان
Daisy Kiss-مارک جاکوبز دیسی کیس

MARC JACOBS

Daisy Kiss

icon زنانه
1,750,000 تومان
Bang Bang-مارک جاکوبز بنگ بنگ

MARC JACOBS

Bang Bang

icon مردانه
2,999,000 تومان
Honey-مارک جاکوبز هانی

MARC JACOBS

Honey

icon زنانه
1,300,000 تومان 1,161,000 تومان
Divine Decadence-مارک جاکوبز دیوین دکدنس

MARC JACOBS

Divine Decadence

icon زنانه
2,399,000 تومان
Bang-مارک جاکوبز بنگ

MARC JACOBS

Bang

icon مردانه
ناموجود
!Oh Lola-مارک جاکوبز اوه لولا!

MARC JACOBS

!Oh Lola

icon زنانه
ناموجود
Marc Jacobs Dot-مارک جاکوبز دات

MARC JACOBS

Marc Jacobs Dot

icon زنانه
ناموجود


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.