الیزابت آردن، شرکت عطر، لوازم آرایشی و مراقبت از پوست آمریکایی است که در سال 1910 توسط کارآفرینی کانادایی به نام فلورنس نایتنگل گراهام آغاز به کار کرد. گراهام از الیزابت آردن به عنوان نام حرفه‌ای خود و همچنین نام شرکت خود استفاده کرد. تمرکز اولیه‌ی این شرکت بر محافظت از پوست و لوازم آرایشی بود و آن‌ها نخستین آبگرم Red Door خود را در منهتن افتتاح کردند که اندکی بعد با رشد امپراطوری آن‌ها به شهرهای بزرگ سراسر جهان گسترش یافت.

الیزابت آردن در زمینه‌ی لوازم آرایشی زنان، مبتکر بود و آرایش چشم را به زنان آمریکایی معرفی می‌کرد و پیشگام «تغییر اساسی ظاهر» بود. اولین عطر این شرکت، بلو گراس بود که در سال 1934 معرفی شد.

الیزابت آردن تا زمان مرگش در سال 1966 میلادی در راس این شرکت باقی ماند. شرکت در آخرین بخش قرن بیستم، چندین بار دست به دست شد و سرانجام در سال 2003 به دست FFI افتاد که نام معتبر الیزابت آردن را برای شرکت خود برگزید.

این شرکت همچنان به تولید لوازم آرایشی و مراقبت پوست مشغول است، اما تمرکز خود را به عطر تغییر داده و لیستی طولانی از عطرها را با نام تجاری خود و نام تجاری طراحان و افراد مشهور عرضه کرده است. بسیاری از آبگرم‌های Red Door همچنان مشغول به فعالیت هستند و این شرکت با معرفی عطر Red Door در سال 1989 به این بخش مهم از تاریخ خود ادای احترام کرد.


متخصصان و طراحان :

فرانسیس کرکجان , کلمنت گواری , صوفی گروجیسمن , دیوید ایپل , اولیویه جلوتین , یان واسنیه , کارلوس بنایم , لاک دانگ , آنتوان لی , کلود دییر , لورن برویر , جیم کریودا , ژان مارک شایلان , صوفی لابه , مکس گاواری , رودریگو فلورز روی , کارولین سیباس , گیلوم فلاورینگ , کرلاین سابز , کارلوس وینالس , ماری پیر جولین , آن گوتلیب

Green Tea-الیزابت آردن گرین تی (چای سبز)

Elizabeth Arden

Green Tea

icon زنانه
620,000 تومان
5th Avenue Nights-الیزابت آردن فیفت اونو نایتس

Elizabeth Arden

5th Avenue Nights

icon زنانه
800,000 تومان
5th Avenue-الیزابت آردن فیفت اونو (خیابان پنجم)

Elizabeth Arden

5th Avenue

icon زنانه
600,000 تومان 550,000 تومان
Sunflowers-الیزابت آردن سان فلاورز

Elizabeth Arden

Sunflowers

icon زنانه
534,000 تومان
Red Door-الیزابت آردن رد دور

Elizabeth Arden

Red Door

icon زنانه
1,100,000 تومان
Untold-الیزابت آردن آنتولد (الیزابت اردن انتلد)

Elizabeth Arden

Untold

icon زنانه
ناموجود
True Love-الیزابت آردن ترو لاو

Elizabeth Arden

True Love

icon زنانه
ناموجود


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.