مرتب سازی بر اساس :

کلینیک یک لاین آرایشی است که در سال 1968 توسط شرکت استی لودر تاسیس شده است. با الهام از مقاله مجله وگ که در آن یک متخصص پوست درباره اهمیت مراقبت از پوست صحبت می‌کند، "اولین لودر" مقاله را به مادر شوهر خود استی نشان می‌دهد  و همچنین با ویرایشگر زیبایی و متخصص پوست که آن مقاله را نوشته بود تماس می‌گیرد. خط تولید کلینیک با ورود آنها توسعه یافت و کار خود را در آگوست سال 1968 در خیابان پنجم ساکس شروع کردند.

محصولات این شرکت اولین خط آرایشی بود که مورد آزمایش آلرژی و متخصص پوست قرار گرفت. امروزه محصولات این برند 100٪ عاری از عطر هستند. تمام محصولات موجود در این خط آزمایشات گسترده ای را در رابطه با واکنش های آلرژیک با استانداردهای سختگیرانه انجام می‌دهند.

نام «کلینیک» کلمه فرانسوی معادل کلمه «بالینی» است و تصویر کلینیکی و سلامت پوستی برند با لباس های سفید آزمایشگاهی کارشناسان فروش بیشتر نیز می‌شود. رویکرد کلینیک مبتنی بر پاکیزگی و بهداشت پوست است و سیستم های مراقبت از پوست 3 مرحله ای آن برای انواع مختلف پوست یکی از قابل توجه‌ترین محصولات آن است.

کلینیک همچنین لوازم آرایشی و عطر را نیز به عنوان بخشی از خط تولید خود به بازار عرضه می‌کند. اولین عطر کلینیک، آروماتیک الکسیر، در سال 1971 عرضه شد. این عطر متمایز که تازه چهلمین سالگرد خود را جشن گرفته است، عطر و بوی مخصوص چندین نسل از زنان بوده است. علیرغم محبوبیت پایدار آروماتیک الکسیر، عطر پرفروش این شرکت در واقع "هپی" است که در سال 1997 معرفی شد.

این عطر زنانه با بوی مرکبات و گل از طریق سلسله تبلیغات تلویزیونی پر جنب و جوش با آهنگ جودی گارلند با نام "بیا خوشحال شو" که الهام گرفته از نام این عطر بود، در یاد افراد مانده است. نام، تبلیغات و رایحه این عطر یک آکورد مشترک زنان آمریکایی در اواخر قرن بیستم است.


متخصصان و طراحان :

برنارد چنت , رودریگو فلورز روی , ژان کلود دلویل , نیکلاس بیولی , اولیویه پولژ , کریستوف لودایمل , ریموند ماتس

Happy for Men-کلینیک هپی مردانه

CLINIQUE

Happy for Men

icon مردانه
1,117,000 تومان 948,000 تومان
Aromatics Elixir EDP-کلینیک آروماتیکس الکسیر ادو پرفیوم

CLINIQUE

Aromatics Elixir EDP

icon زنانه
1,544,000 تومان 1,291,000 تومان
Happy for Women-کلینیک هپی زنانه

CLINIQUE

Happy for Women

icon زنانه
1,265,000 تومان 1,145,000 تومان
Clinique Happy Heart for women-کلینیک هپی هارت( هپی هرت)

CLINIQUE

Clinique Happy Heart for women

icon زنانه
1,643,000 تومان 1,513,000 تومان
Aromatics in Black-کلینیک آروماتیکس این بلک

CLINIQUE

Aromatics in Black

icon زنانه
2,024,000 تومان 1,897,000 تومان


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.