کلینیک

کلینیک

محور فعالیت : لوازم آرایشی
شرکت مادر : استه لودر
کشور : ایالات متحده
تعداد محصول : 27

کلینیک یک لاین آرایشی است که در سال 1968 توسط شرکت استی لودر تاسیس شده است. با الهام از مقاله مجله وگ که در آن یک متخصص پوست درباره اهمیت مراقبت از پوست صحبت می‌کند، "اولین لودر" مقاله را به مادر شوهر خود استی نشان می‌دهد  و همچنین با ویرایشگر زیبایی و متخصص پوست که آن مقاله را نوشته بود تماس می‌گیرد. خط تولید کلینیک با ورود آنها توسعه یافت و کار خود را در آگوست سال 1968 در خیابان پنجم ساکس شروع کردند.

محصولات این شرکت اولین خط آرایشی بود که مورد آزمایش آلرژی و متخصص پوست قرار گرفت. امروزه محصولات این برند 100٪ عاری از عطر هستند. تمام محصولات موجود در این خط آزمایشات گسترده ای را در رابطه با واکنش های آلرژیک با استانداردهای سختگیرانه انجام می‌دهند.

نام «کلینیک» کلمه فرانسوی معادل کلمه «بالینی» است و تصویر کلینیکی و سلامت پوستی برند با لباس های سفید آزمایشگاهی کارشناسان فروش بیشتر نیز می‌شود. رویکرد کلینیک مبتنی بر پاکیزگی و بهداشت پوست است و سیستم های مراقبت از پوست 3 مرحله ای آن برای انواع مختلف پوست یکی از قابل توجه‌ترین محصولات آن است.

کلینیک همچنین لوازم آرایشی و عطر را نیز به عنوان بخشی از خط تولید خود به بازار عرضه می‌کند. اولین عطر کلینیک، آروماتیک الکسیر، در سال 1971 عرضه شد. این عطر متمایز که تازه چهلمین سالگرد خود را جشن گرفته است، عطر و بوی مخصوص چندین نسل از زنان بوده است. علیرغم محبوبیت پایدار آروماتیک الکسیر، عطر پرفروش این شرکت در واقع "هپی" است که در سال 1997 معرفی شد.

این عطر زنانه با بوی مرکبات و گل از طریق سلسله تبلیغات تلویزیونی پر جنب و جوش با آهنگ جودی گارلند با نام "بیا خوشحال شو" که الهام گرفته از نام این عطر بود، در یاد افراد مانده است. نام، تبلیغات و رایحه این عطر یک آکورد مشترک زنان آمریکایی در اواخر قرن بیستم است.

کلینیک