کلایو کریستین

کلایو کریستین

محور فعالیت : عطرسازی
شرکت مادر : نیش باکس
کشور : انگلستان
تعداد محصول : 87

خانه کلایو کریستین یکی از مراکز مستقل و پیشتاز تولید عطر در جهان است. از تلالو و درخشش چلچراغ هر قطره اشک گرفته تا عظمت و زیبایی نفس گیر نهفته در هر قطره از رایحه تاجدار عطر کلایو کریستین، همگی حاکی از  کمال شور و عشق می باشند. زیبایی، لطافت و ظرافت جاودان ، امپراطوری است که با ذهنی جهانی و قلبی بریتانیایی بنا شده است. تمامی محصولات عطر کلایو کریستین حاوی 20 تا 25 درصد عطر خالص بوده و با استفاده از مرغوبترین افزودنیهای اقصا نقاط جهان تولید می شوند.

کلایو کریستین، متولد 12 جولای  1951 است ، او یک طراح بریتانیایی است که بیشتر به خاطر طراحی آشپزخانه‌هایش و خلق عطر کلایو کریستین شماره 1 که درآن زمان بعنوان گران‌ترین عطر جهان شناخته شده بود . کلایو کریستین در سال 1999 شرکت عطرسازی کراون را خرید و عطر کلایو کریستین را تاسیس کرد . این عطر از این نظر منحصر به فرد است که تاج ملکه ویکتوریا را که در سال 1872 اعطا شد بر روی خود دارد و همچنین عطرسازی دربار سلطنتی ویکتوریا بوده است ؛ پس از استفاده تاج سلطنتی در طراحی عطر های خود ،  توسط ملکه ویکتوریا به عنوان نشانه ای از کیفیت و برتری ، به این نام نامگذاری شد . این برند هنر ناب را تفسیر می کند و سنت هزار ساله عطرها را زنده نگه میدارد ؛ بنظر میرسد کلایو کریستین به دنبال تجمل ، کمال و سنت ،  بی حد و حصر باشد .

نام کلایو کریستین در فهرست افتخارات سال نو 2012  به عنوان دریافت کننده OBE نشان امپراتوری بریتانیا اعلام شد ، به دلیل همکاری ایشان به عنوان طراح در صنعت کالاهای لوکس بریتانیا شناخته شد . کلایو کریستین یک خانه عطر قدیمی است و اولین نسخه آنها در سال 1872 تولید شد .

 

کلایو کریستین