بورتنیکوف

بورتنیکوف

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : تایلند
تعداد محصول : 39

بورتنیکف یک برند عطر سطح بالا است که توسط دمیتری بورتنیکوو در سال 2017 بنیانگذاری شد. «ماجراجویی در دنیای‌ترکیبات بویایی با احساس عود شروع شد. در زمان ایجاد برند، بیشترین توجه به مواد تشکیل دهنده معطوف بود. وظیفه اصلی پیدا کردن کمیاب‌ترین و غیرمعمول‌ترین موارد برای کار کردن بود. موادی مانند "Beaver castoreum" از روسیه، کره گیاهی وحشی ویتنامی، عنبر سفید واقعی از اسپرم وال دریای آتلانتیک، رز سفید‌ترکیبی اندونزیایی و دیگر دستورالعمل های چندگانه که خانواده‌ها برای نسل‌ها به صورت مخفی نگه داشته اند.

علاوه بر این، تمام عطرهای بورتنیکوف در یک سری محدود منتشر می‌شوند، نه برای ادای احترام به مد بلکه به عنوان یک ارتباط 85 تا 100درصدی با موارد طبیعی در عطرهای طبیعی ما.‌ترکیبی که قابل تکرار نیست، رایحه ای که امکان بازسازی ندارد. یافتن درختی با همان بو و همان اندازه از تقطیر غیر ممکن است. هر تکه عطر و بوی منحصر بفرد خودش را خواهد داشت و بسته به فصل، میزان بارش و دمای هوا در هنگام گلدهی، بوی متفاوتی دارد.

در عطرهای ما، تعداد اجزای تشکیل دهنده به 50 می‌رسد، و این باعث می‌شود که تولید مجدد آن غیر ممکن باشد و در نتیجه تمام مجموعه های ما منحصر بفرد هستند. و با توجه به پیچیدگی و هزینه بالای تولید آن، ما بهترین کیفیت را برای متخصصان سطح بالای عطر تضمین می‌کنیم و همین باعث تمایز این برند می‌شود.»

- یادداشتی از طرف برند.

بورتنیکوف