10 عطر و ادکلن پسرانه مناسب آقایان جوان!

10 عطر و ادکلن پسرانه مناسب آقایان جوان!

توسط : مدیر سایت آخرین به روز رسانی : 3 سال پیش
اشتراک گذاری :

در این مقاله خواهید خواند :لیست عطر و ادکلن های پسرانه مناسب آقایان جوان!1. دسکوارد 2 وود فور هیم2. جیمی چو من3. ویکتور اند رولف اسپایس بمب نایت ویژن4. ورساچه اروس مردانه5. ورساچه پورهوم دیلن بلو6. پرادا لونا رزا کربن7. لاگوست ال.12.12 بلنچ (سفید)8. کالوین کلین سی کی این تو یو مردانه ( سی کی اینتویو)9. هوگو بوس این موشن10. جیورجیو آرمانی کد کولونیابه نظر شما کدام گروه از عطرها برای آقایان جوان یا پسران مناسب‌تر هستند؟ 

مردانی که در سال‌های جوانی به‌سر می‌برند، عمدتا نمی‌خواهند از عطرها و ادکلن‌های قدیمی‌ استفاده کنند چون این عطرها را بیشتر مناسب پدرها و پدربزرگ‌ها می‌دانند. مردان جوان یا پسران بیشتر به عطرهایی سرشار از روح جوانی و سرزندگی علاقه دارند که با سویه‌های هوس‌انگیز و جاذبه‌های سکسی نیز همراه باشد، یا به عطرهایی علاقه‌مند هستند که هاله‌ای اسرارآمیز و هیجان‌انگیز دورتادور آنها می‌تند و همه را به‌ سویشان می‌کشاند. با این‌که پیدا کردن چنین عطرهایی کار ساده‌ای نیست اما مجموعه عطرافشان با معرفی بهترین عطرهای پسرانه و مناسب برای آقایان جوان، دسترسی شما به عطرهای خاص جوان‌پسند را راحت می‌کند.

لیست عطر و ادکلن های پسرانه مناسب آقایان جوان!

1. دسکوارد 2 وود فور هیم

دسکوارد 2 وود فور هیم

با این‌که دسکوارد 2 وود فور هیم در گروه بویایی چوبی، گل‌فام و مشک‌اندود قرار می‌گیرد، اما همچنان جوان‌پسندانه است. این عطر سویه‌های مردانه نت‌ها را همراه با جلوه‌های نیرومندشان نمایان می‌کند ولی درعین‌حال شبیه به عطرهای مردانه قدیمی و همیشگی نیست. با دسکوارد 2 وود فور هیم حال‌وهوایی شورانگیز و سرشار از نیروی حیات و سرزندگی به استایل خودتان می‌دهید. نت‌های آغازین این عطر از ترنج کالابریایی، نارنگی ماندارین و لیموترش سیسیلی سرشته شده‌اند و نت‌های میانی هم از برگ بنفشه، زنجبیل و هل. ساختار چوبی و روح‌نواز نت‌های پایانی هم از چوب‌های روشن، خس‌خس و آمبروکسان شکل می‌گیرد. با دسکوارد 2 وود فور هیم ساعات روز را به اوقاتی شاداب و جذاب بدل می‌سازید و اطرافیانتان را از نیروی جوانی خودتان سرشار می‌کنید.

2. جیمی چو من

جیمی چو من

مردان جوانی که اولین سال‌های دهه 20سالگی را پشت سر می‌گذارند، با جیمی چو من حتما خاطراتی سرشار از شادابی و نیروی حیات را برای سال‌های جوانی‌شان می‌سازند. این عطر آروماتیک و میوه‌ای که ساختاری مدرن و طراوت‌بخش دارد، جلوه‌های چوبی، میوه‌ای و آروماتیک نت‌های خاص را با همدیگر آمیخته می‌کند. آمیزه جیمی چو من از نت‌های برگ آناناس، ‌جیر، اسطوخودوس، خربزه، فلفل صورتی و نعناع هندی ساخته می‌شود. این عطر از بهترین گزینه‌های بهاری و تابستانی برای آقایان جوان است و آکورد شیرین و میوه‌ای آن به‌خوبی می‌تواند روزگار دوران جوانی را به روزگاری همراه با سرخوشی و شادی بدل سازد.

بیشتر بخوانید : 10 عطر و ادکلن مردانه برای فصل بهار با پخش بوی عالی 10 عطر و ادکلن مردانه برای فصل بهار با پخش بوی عالی

3. ویکتور اند رولف اسپایس بمب نایت ویژن

ویکتور اند رولف اسپایس بمب نایت ویژن

این عطر مدرن که به‌تازگی در سال 2019 روانه بازار عطرها شده است، بسیاری از خواسته‌های مردان جوان از یک عطر را برآورده می‌سازد. اسپایس بمب نایت ویژن هم طراوت‌بخش و هوس‌انگیز است و هم اسرارآمیز و سرشار از نیروی حیات؛ هم سکسی و دیوانه‌کننده و هم غلیظ و مثل بمب! همه این خصوصیات به شما یک عطر شبانه بی‌نظیر و استثنایی را نوید می‌دهند که نه‌تنها در فصل بهار جذاب است، بلکه حتی در شب‌های تابستانی خنک و اولین ماه پاییز هم جلوه‌ای بی‌نظیر دارد. تضاد بی‌نقص میان سویه‌های طراوت‌بخش و سویه‌های ادویه‌ای باعث شده است که این عطر شرقی و فوژه ذاتی عمیقا هوس‌انگیز و نیرومند داشته باشد. نت‌های آغازین اسپایس بمب نایت ویژن عبارتند از سیب، نارنگی ماندارین، هل و گریپ‌فروت و نت‌های میانی هم عبارتند از سالویا، فلفل سیاه، فلفل چیلی قرمز، شمعدانی، جوز هندی و میخک. مجموعه عالی دانه تونکا، بادام و روایح چوبی هم نت‌های پایانی را خلق مي‌کند.

بیشتر بخوانید : عطر مردانه مناسب پاییز - معرفی بهترین ها عطر مردانه مناسب پاییز - معرفی بهترین ها

4. ورساچه اروس مردانه

ورساچه اروس مردانه

عطر اروس که نامش را از اساطیر یونان باستان می‌گیرد، پخش بو و ماندگاری بسیار خوبی دارد. اروس نام خدای عشق در یونان باستان است و همین به شما می‌گوید که عطر اروس قرار است شور و اشتیاق شما و امیال جوانی نهفته در شما را با نهایت شدت و قدرت بیدار کند. اروس که در گروه بویایی آروماتیک فوژه قرار می‌گیرد، مردانگی جوان‌پسندانه‌اش را از غلظت، سرزندگی و درخشش روایح نعناع، سیب سبز و لیموترش در نت‌های آغازین می‌گیرد. سرشت هوس‌انگیز و دیوانه‌کننده این عطر هم از جلوه‌های شرقی، جذاب و فراگیر دانه تونکا، آمبروکسان و شمعدانی سرچشمه می‌گیرد. اگر به عطرهای دارای آکورد وانیل علاقه دارید، قطعا عاشق عطر اروس خواهید شد چون رایحه وانیل در نت‌های پایانی این عطر درون روح مردانه روایح دو نوع سدر (سدر اطلسی و سدر ویرجینیایی) ذوب می‌شود، درحالی که روایح خس‌خس و خزه درخت بلوط هم غلظت و نیرومندی نابی به این عطر می‌دهند. ورساچه اروس مردانه از بهترین گزینه‌ها برای شب‌های خاطره‌انگیز و خاص است.

بیشتر بخوانید : معرفی 10 عطر پرفروش برند ورساچه معرفی 10 عطر پرفروش برند ورساچه

5. ورساچه پورهوم دیلن بلو

ورساچه پورهوم دیلن بلو

ورساچه پورهوم دیلن بلو در گروه بویایی آروماتیک فوژه قرار می‌گیرد، اما روح خنکی دارد. همین ویژگی‌های خاص باعث شده‌اند که این عطر از بهترین گزینه‌ها برای اوقات مختلف روزانه و شبانه باشد. ماندگاری و پخش بوی ورساچه پورهوم دیلن بلو هم در محدوده متوسط روبه‌بالا قرار می‌گیرد. اگر به عطرهایی با طراوت مدیترانه‌ای علاقه‌مند هستید، حتما این عطر را امتحان کنید. ورساچه پورهوم دیلن بلو حال‌وهوای بسیار مردانه دارد،‌ اما بیش از حد هم چوبی و مشک‌فام نیست. نت‌های آغازین این عطر از ترنج کالابریایی، گریپ‌فروت، برگ انجیر و رایحه آب ساخته شده‌اند و نت‌های میانی از آمبروکسان، نعناع هندی، فلفل سیاه، برگ بنفشه و پاپیروس. ساختار متفاوت نت‌های پایانی هم از مشک، دانه تونکا، زعفران و روایح دودی سرچشمه می‌گیرد.

بیشتر بخوانید : معرفی 15 عطر مردانه ارزان و پرفروش  زیر 1 میلیون معرفی 15 عطر مردانه ارزان و پرفروش زیر 1 میلیون

6. پرادا لونا رزا کربن

پرادا لونا رزا کربن

مردان جوانی که بیشتر با تکنولوژی سروکار دارند اما عشق به طبیعت همیشه در قلبشان می‌تپد، حتما از تجربه لونا رزا کربن راضی خواهند بود. این عطر که روحی مردانه و اغواگر دارد، ذاتا عطری خنک است و در گروه بویایی آروماتیک فوژه قرار می‌گیرد. اگر دنبال عطری هستید که خاص و متفاوت باشد، فقط کافی‌ست به نت‌های میانی لونا رزا کربن نگاه کنید که از اسطوخودوس،‌ بوی فلزات، زغال،‌ رایحه آب و ته‌رنگ خاک شکل می‌گیرد. این عطر با رایحه‌های ترنج و فلفل شروع می‌شود وبا رایحه‌های آمبروکسان و نعناع هندی در نت‌های پایانی کامل می‌شود. آقایان جوان می‌توانند از لونا رزا کربن هم در محل کار و هم در موقعیت‌های مختلف استفاده کنند.

7. لاگوست ال.12.12 بلنچ (سفید)

لاگوست ال.12.12 بلنچ (سفید)

مردان جوانی که بیشتر دنبال عطری برای اوقات روزانه می‌گردند، تجربه خوبی از عطر لاگوست ال.12.12 بلنک خواهند داشت. با این عطر که در گروه بویایی چوبی آروماتیک قرار می‌گیرد، بوی تازگی و خنکی و طراوت را به زندگی‌تان اضافه می‌کنید. عطر لاگوست ال.12.12 بلنچ براساس ترکیبی از مفاهیم سادگی، طراوت و شیک بودن ساخته شده است و از بهترین عطرهای بهاری و تابستانی به‌شمار می‌رود. نت‌های آغازین این عطر را گریپ‌فروت،‌ رزماری و هل می‌سازند و نت‌های میانی را گل یلانگ و گل مریم. در نت‌های پایانی هم به جیر،‌ سدر ویرجینیا، خس‌خس و چرم می‌رسیم. اگر می‌خواهید عطری خوش‌بو و به‌یادماندنی را تجربه کنید، این عطر را نادیده نگیرید.

8. کالوین کلین سی کی این تو یو مردانه ( سی کی اینتویو)

کالوین کلین سی کی این تو یو مردانه ( سی کی اینتویو)

آقایان جوانی که طرفدار عطرهای خنک هستند و می‌خواهند هر روز از یک عطر استفاده کنند، از عطر سی کی این تو یو ناراضی نخواهند بود. پخش بو و ماندگاری این عطر با غلظت ادو تویلت آن تناسب دارد و بیشتر هم برای موقعیت‌های روزمره توصیه می‌شود. سی کی این تو یو در گروه بویایی آروماتیک فوژه جای می‌گیرد، ‌اما قرار نیست عطر کلاسیک باشد. سادگی و جذابیت‌های شیرین این عطر باعث شده‌اند که سی کی این تو یو به یکی از عطرهای جوان‌پسند و مشهور تبدیل شود. اگر به نت‌ خوراکی‌های دلپذیر علاقه دارید، حتما این عطر را امتحان کنید. نت‌های آغازین سی کی این تو یو را رایحه‌های لیموترش و برگ گوجه‌فرنگی می‌سازند، درحالی که نت‌های میانی از کاکائو شکل می‌گیرند. جذابیت‌های خاص نت‌های پایانی هم از سدر، مشک سفید و خس‌خس به‌وجود می‌آید.

بیشتر بخوانید : 10 عطر برتر مردانه و زنانه برند کالوین کلین 10 عطر برتر مردانه و زنانه برند کالوین کلین

9. هوگو بوس این موشن

هوگو بوس این موشن

هوگو بوس این موشن مخصوص مردان جوانی است که روحیه قدرتمند و اعتمادبه‌نفس خوبی دارند. عطری طراوت‌بخش و هوس‌انگیز که شادابی درونی مردان جوان را نمایان می‌کند. همان‌طور که نام این عطر به ما می‌گوید، آقایان جوانی که سبک زندگی پویا  و پُرتحرک را دوست دارند، از این عطر بیشتر لذت می‌برند. هوگو بوس این موشن هم شما را جذاب نشان می‌دهد و هم مردانگی شما را برجسته‌تر مي‌سازد. در نت‌های آغازین این عطر روایح خاصی همچون پرتقال، ریحان، ترنج و برگ بنفشه جای گرفته‌اند و در نت‌های میانی هم فلفل صورتی، ‌دارچین، جوز و هل. نت‌های پایانی هم با مشک، چوب صندل، روایح چوبی و خس‌خس تکمیل می‌شوند. هوگو بوس این موشن از بهترین عطرهای کژوال و مناسب برای استفاده روزمره است.

10. جیورجیو آرمانی کد کولونیا

جیورجیو آرمانی کد کولونیا

باز هم یک عطر آروماتیک فوژه و باز هم جیورجیو آرمانی! با عطر آرمانی کد کولونیا هم شیک و هوس‌انگیز به نظر می‌رسید و هم جذابیت‌های خاصی خواهید داشت. اگر هم طرفدار نت شکوفه پرتقال هستید، حتما این عطر را امتحان کنید. آمیزه بی‌نقص میان نت‌های روشن و تاریک باعث شده است که استفاده از آرمانی کد کولونیا در موقعیت‌های مختلف نتیجه خوبی داشته باشد. نت‌های آغازین آرمانی کد کولونیا را ترنج، نارنگی ماندارین و فلفل صورتی می‌سازند و نت‌های میانی را هم شکوفه پرتقال، سالویا اسکلاریا و آمیل سالیسیلات. دانه تونکا، چوب عنبر و گل آفتاب‌پرست هم تشکیل‌دهنده نت‌های پایانی هستند.

بیشتر بخوانید : معرفی 12 عطر ارزان‌قیمت برای جایگزینی با عطرهای گران‌قیمت معرفی 12 عطر ارزان‌قیمت برای جایگزینی با عطرهای گران‌قیمت

به نظر شما کدام گروه از عطرها برای آقایان جوان یا پسران مناسب‌تر هستند؟ 

هر کدام از عطرهای مردانه می‌توانند برای آقایان جوانی با سلیقه‌های متفاوت مناسب باشند. حالا شما کدام یک از عطرهای معرفی‌شده را بیشتر می‌پسندید؟ عطر مورد نظرتان را در قسمت نظرات به ما معرفی کنید.

مهم‌ترین ویژگی‌های عطرهای مردانه برای آقایان جوان چیست؟

بهتر است آقایان جوان هنگام انتخاب عطرها به این نکته توجه داشته باشند که روایح موجود در عطر انتخابی آنها حس شادابی، طراوت و جسارت جوانی را به مخاطب منتقل کنند. مثلا وجود روایح میوه‌ای و ادویه‌ای یا رایحه گیاهان معطر در عطرها می‌تواند آنها را برای آقایان جوان بسیار مناسب و جذاب کند.

در انتخاب عطر مناسب برای آقایان جوان به چه نکاتی توجه کنیم؟

گاهی بعضی از آقایان جوان به عطرهای بسیار تند یا شیرین علاقه خاصی دارند،‌ اما باید توجه داشته باشید که قرار است از عطرهای مختلف در چه مراسمات یا مناسبت‌هایی استفاده کنید. اگر قرار است عطر را به‌صورت روزانه یا در محیط‌های سرپوشیده استفاده کنید، بهتر است سراغ عطرهای معتدل‌تر بروید. اما می‌توانید در جمع دوستان یا مراسم‌های رسمی از عطرهای نسبتا گرم‌تر یا شیرین‌تر کمک بگیرید.

خوشبوترین عطرهای پسرانه برای آقایان جوان کدام هستند؟

هرچند که انتخاب خوشبوترین عطر کاملا به سلیقه شما بستگی دارد، اما عطرهایی از برندهای ورساچه، جیورجیو آرمانی، کالوین کلین، هوگو و لاگوست می‌توانند برای پسران جوان مناسب‌تر باشند.

حجم مناسب عطر خریداری‌شده برای آقایان جوان چقدر است؟

اگر جزو آن گروه از آقایان جوانی هستید که ساعات طولانی‌ای از روز را خارج از خانه سپری می‌کنید، بهتر است عطرهای مینیاتوری یا عطرهایی با حجم 30 یا 50 میلی‌لیتر را خریداری کنید تا بتوانید این عطر را به‌سادگی در جیب لباس یا کیف بگذارید تا در طول روز و در صورت نیاز به آن دسترسی داشته باشید. اما اگر از عطرها فقط برای مراسمات یا مناسبت‌های خاص استفاده می‌کنید، ‌می‌توانید حجم‌های بالاتری را خریداری کنید.


 

نظرات کاربران
آیتمی جهت نمایش وجود ندارد
امیر
1403/03/02
درود برشما
نزدیک ترین و مشابه ترین بو و رایحه به آکواوومن Rochas Aquawoman چه چیزی از برند های اماراتی خوب یا هر برند دیگه ای پیشنهاد می فرمایید؟؟
سپاس
پاسخ مدیر : سلام فکر نمی کنم موردی باشد
فاطی 🤍
1403/02/23
بامش اینتنس که خیلی خوش بو و خوبههه چطوری بازخورد خوبی نمیگره به نظرم خیلی عطر بی ریسکیه 😭😭
حمید
1403/02/14
پاسخ به کامبیز سخی
سلام استاد
شرکتی بنام طیبستان هم به تازگی تولید عطر را آغاز کرده که وجه تمایز آن طبیعی بودن اسانسها میباشد و حتی خاصیت درمانی هم بر آن قایل شده
سلام وقت بخیر
داخل ایران میشه تهیه کرد؟
پاسخ مدیر : سلام نه متاسفانه
سلام اگه بچ کد برای چک کردن سال تولید هست پس چجوری بفهمیم اصالت عطر رو؟
عطری هدیه گرفتم و بچ کد زدم الان داشتم کامنتارو میخوندم متوجه شدم بچ کد برای سال تولیدهس.
پاسخ مدیر : سلام بله درسته ، بچکد برای سال تولید هست ، تنها می بایستی از فروشگاه های معتبر تهیه شود
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟