گابریل چلاریو

گابریل چلاریو

ملیت : رومانیایی

گابریلا چلاریو عطار مشهوری است که در حال حاضر با فیرمنیچ ، یکی از شرکت های پیشرو در تولید عطر و اسانس در جهان همکاری دارد . او در شهر کوچکی در رومانی به دنیا آمد و بزرگ شد ، جایی که تغییر فصول و روایح طبیعت به او انگیزه داد تا حرفه عطاری را دنبال کند . همانطور که او به یاد می آورد ، " بهار آمیزه ای از طراوت برف به جا مانده از زمستان بود ، با جوانه های تازه سبز شده  و زمین مرطوب . در ماه ژوئن ، گل درخت لیندن شکوفه می زند ؛ می دانستم تابستان نزدیک است و در زمستان ، یاد بوی مادرم می افتم . وقتی از هوای سرد بیرون وارد خانه میشد ، عطر مشک و خنکی داشت . »  پس از تحصیل برای داروساز شدن ، گابریلا در آخرین سال تحصیلی خود با صنعت عطاری  آشنا شد ، زمانی که او در یک آزمایشگاه تحقیقاتی برای مواد شیمیایی معطر کار کرد و سپس  بازدیدش از گراس . اینجا بود که او واقعاً نقش یک عطار را درک کرد و فهمید که این حرفه زندگی او خواهد شد . ارتباط گابریلا با طبیعت همیشگی است و خاطرات دوران کودکی او همچنان بر خلاقیت او تاثیر می گذارد . همانطور که خودش می‌گوید ، " تربیت من همیشه روش خلق کردن من را نشان می‌دهد . اولین خاطرات بویایی من هنوز برام پر رنگ هستند . "

گابریلا در طول سال ها با برندهای معروف متعددی از جمله ابرکرومبی اند فیتچ ، آلسینتس ، اوان ، بس اند بادی وورکس ، کالوین کلین ، اسکادا ، گس ، جنیفر لوپز ، مایکل کورس ، نست ، رالف لورن ، ریچول و ویکتوریا سکرت و بسیاری دیگر کار کرده است . او به کار خود افتخار می کند و فرصت خلق روایحی که زندگی مردم را تحت تاثیر قرار می دهد را به عنوان یک امتیاز می بیند. او می‌گوید : « پیوند دادن گذشته‌ام به حال و استفاده از این خاطرات برای لمس زندگی مردم با خلاقیت‌هایم ، یک امتیاز نهایی است .

گابریلا چلاریو با استعداد ، مهارت و تعهدش به حرفه خود به یک عطار بسیار محترم و یک چهره برجسته در صنعت عطر تبدیل شده است . توانایی او در ترجمه خاطرات دوران کودکی اش به روایحی که احساسات و خاطرات را در دیگران بر می انگیزد ، او را به یک دارایی ارزشمند برای شرکت‌هایی که با آن‌ها کار می‌کند و یک استعداد جستجوگر در دنیای عطاری تبدیل کرده است.

گابریل چلاریو