کریستوف رینود

کریستوف رینود

ملیت : نامشخص

کریستف رینود ، عطار علاقه‌ مند به عطرها ، می‌گوید : « من یک صنعتگر با حساسیت یک هنرمند هستم . اعتیاد او به عطر باعث شده است تا تعدادی از مشهورترین عطرها را در این صنعت تولید کند . برای او عطاری یک دنیا است و عطر وابستگی اوست . با یک ترکیب خام ، یک قطعه بویایی شروع می‌شود ، رینود ساعت‌ها کار می‌کند تا به خلقت خود شکل دهد ، مانند یک صنعتگر یا یک مجسمه‌ساز . او توضیح می دهد : " ابتدا من یک معمار هستم و بعد صنعتگر می شوم . " عطرهای او به دلیل گیرایی و درخشندگی برجسته هستند و دیدگاه منحصر به فرد او را در مورد هنر عطاری بازتاب می کنند .

تمایل رینود برای عطار شدن از سنین پایین شروع شد . او در نوجوانی رویای ایجاد یک برند طراحی لباس و عطر را با دوست دوران کودکی خود در سر می پروراند . " چند سال بعد به آن دست یافتم  " ؛ او به رویای خود تحقق بخشید . رینود در ادامه صحبت های خود می گوید : " به عنوان یک عطار ، خودم را صنعتگری با حساسیت یک هنرمند تصور می کنم . صنعتگر دارای دانش دقیق چگونگی انجام کارش است ، تخصصش مرتبط با تجارت خودشان است که تقریباً بدون توضیح انجام می شود . هنرمندان حساسیت ، آزادی ، خلاقیت ، تصور از هنر و الهامات منحصر به فرد خود را بیان می کنند . از این نظر است ، عطار یک هنرمند و یک صنعتگر است . "

رینود با فعالیت در چندین شرکت معتبر تولید عطر و همکاری با برندهای برتر ، ردپای خود را در صنعت عطرسازی به جا گذاشته است . آثار او ، از جمله  پاکو رابان وان میلیون ، لانکوم لانویت ترزور  و موگلر آئورا موگلر مورد علاقه میلیون ها نفر در سراسر جهان هستند .

 

 

کریستوف رینود